Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Smješkica

    Smješkica

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Da i ja napišem svoje iskustvo.  Zadnja menga bila je 27.1.2017., ovulacija 12./13.2. U subotu (4.3.) radila sam test,  i to jeftin iz Mullera (Duchesse),  kakvih 13-ak kn i pokazao mi dvije roze crte 😍.  Menga mi je kasnila oko 5-6 dana, a inače piše na testu da se može raditi nakon prvog dana izostanka menge. 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dalmatinka, je l' ima novosti? :)
    Čestitam, Smješkice :D Pridruži nam se u grupu Jesenjske bebe 2017 :D Javljaj novosti ;) 


  • sanja29

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Ja i mm već godinu pokušavamo i ništa... :( Upravo sam napravila clearblue test jer mi kasni deset dana i pojavila se crta u kontrolnom prozorčiću i minus u onom drugom, a preko njega razlivena tamna? Da li se to ijednoj desilo i ostavlja li ikakvu mogućnost za trudnoću? :)

  • Sretnamama

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Hej mame... Tko se testirao s Clearblue testom? Dali je mozda netko par dana prije ocekivane vjestice napravio test ?! Jel bio tocan?! Na testu pise 5dana prije ocekivane m ...pa me zanimaju iskustva ...:) hvala 

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    barbs

    Dalmatinka, je l' ima novosti? :)
    Čestitam, Smješkice :D Pridruži nam se u grupu Jesenjske bebe 2017 :D Javljaj novosti ;)
    Barbs,evo iz ginekologa.Sto reci,7 tj trudna..sve super sve ok :)


  • Avatar Dragy

    Dragy

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Meni je teta u ljekarnoj rekla da su svi testovi dobri ukoliko se pravilno rade i savjetovala da uzmem najjeftiniji koji ce pokazati dvije crtice ako sam trudna. Tako je i bilo. Treci dan kasnjenja M napravila prvi test popodne i bio je pozitivan. Drugi ujutro i takodjer pozitivan. Jucer i doktor potvrdio sve. 
    Allllli ja moram naglasiti da mi je ciklus tocan kao svicarski sat i na prvi dan izostanka M, znala sam da je to to 😁

  • Sretnamama

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Curkkeeee ...evo da vam javim da sam napravila Test 4 dana prije ocekivane m ...Clerblue test ... I pokazao mi velikiii + ....sreca do nebaaa!!! Napokon nakon 6 mjeseci razocaranja...

  • Avatar Dragy

    Dragy

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Sretnamama bas mi je drago! Cestitke do neba

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Čestitam, Sretnamama  A i, Dalmatinka, također :D 


  • Avatar VelikoSretnoDijete

    VelikoSretnoDijete

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene drage! Ja sam nova :) 
    Što učiniti kada ti test pokaže +? Pročitati forume i pridružiti se jer tu možemo pričati o svemu dok još nitko ne zna :D :D
    Daaklem, evo mene od sinoć:


    Kasnila mi je 2 dana, s tim da sam mislila prvo da sam dobila, a ono samo kapljica neka svijetlo smeđa i dalje ništa 
    Prsa su me nenormalno bolila od poslije ovulacije, što je za mene normalno, ali tjedan dana pred mengu je to uvijek splaslo, osim sada. U trbuhu stalno grčevi i osjećaj između prehlađenog mjehura i bolova za mengu ali jače puno. Zatvor također i nesanica. Obzirom da sam pod stresovima zbog diplomskog, rekoh idem sinoć napraviti test da bar jednu stvar isključim i plusić se pojavio u roku odmah! :sreća: 
    I saada čekam 8h da nazovem ginekologa da vidim što dalje? Znam da ovo nije 100% pouzdano, ali eto, lijep je osjećaj pa maakr bio i trenutan!v

    Nije važno odakle dolaziš ni kuda ideš ako si sretan dok hodaš.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.