Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Larisa23

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Naravno :) samo se nadam da bude sve oke :/

  • Gara995

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav zene. Nova sam ovdje i treba mi pomoc. Zadnja menstruacija mi je bila 14.8 i sad ovu sam trebala dobit 12.9 otkad mi je zavrsila menga u 8.mjesecu imam iscjedak stalno i jos ga imam... 15.9 sam napravila test i negativan je :(  poslje te menge su me grudi bolile, jajnici, bubrezi za poludit sada nista osim iscjedka i sto stalno mokrim nisam prehladjena. Menga mi kasbi 15 dana i ne znam sta cu . Pomozitee

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Gara,Mislim da nisi trudna, test bi definitivno pokazao onda kad si ga radila. Odi kod gin. Vjerovatno ti se nesto poremetilo hormonalno zato nisi dobila. Ili napravi jos jedan test za svaki slucaj.

  • Gara995

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hocu. Hvala :)

  • Avatar Kinki

    Kinki

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage mame...treba mi vaš savijet!! Imam 23 godine i imama sam odnos sa momkom 16-tog 20-tog i 22. 
    Menstruacija mi je trebala biti oko 28,29-tog i dobila sam.Međutim trajala je dva dana i bila je rozkasta (od kad sam dobila prvu menstruaciu,trajala je 6.7 dana i bila je obilna pracena sa jakim bolovima) ali ne i ovaj put.nakon ta dva dana mucnina na momente,vrtoglavica,nervoza,zivcanost i depresija bez ikakvog razloga...imam osijecaj da me prati tenparatura evo vec drugi dan i bole me leđa kad se saginjem al na cudan nacin....nadam se da mi mozete dat savijet i pomoc

    ●○°•If you don't live for something...you will die for nothing •°○●

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Savjet je da kupiš test na trudnoću, ClearBlue u dm-u za 32 kn da otkloniš sumnje :-/


  • kakadu91

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    ja sam koristila one dvije trakice koje dođu oko 20 kuna u dmuprva mi je pokazala drugu crtu blijeđu, a iduća trakica par dana poslije mi je pokazala 2 jasno vidljive crticei eto već ulazim u 17 tjedan sada :))

  • Avatar Ayesha

    Ayesha

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    kakadu91


    ja sam koristila one dvije trakice koje dođu oko 20 kuna u dmuprva mi je pokazala drugu crtu blijeđu, a iduća trakica par dana poslije mi je pokazala 2 jasno vidljive crticei eto već ulazim u 17 tjedan sada :))

     
    :) @kakadu91, ja sam isto kupila (čim mi je počela kasniti) te dvije trakice u DM-u. I obje su mi bile negativne, a vještici ni traga i 10 dana poslije. Nakon toga sam kupila ClearBlue Easy i plus se pojavio odmah. E, sad...moguće da ja kad sam radila test s tim iz DM-a još nisam bila trudna nego sam imala neku kasniju ovulaciju jer sam taj mjesec imala iznenadno krvarenje u 17.danu ciklusa i doktorica je ustanovila da je menstruacijska krv. Tako da mi se vjerojatno "pobrkao" ciklus i eto... tek je ClearBlue pokazao plus. Po menstruaciji sam i sama mislila da sam trudna puno više, a na kraju se na tom prvom pregledu ustanovilo da je tek gestacijska vrecica prisutna bez ploda.Tako da... ne treba se puno brinuti, ako testići budu negativni, osim što zaista može biti krivi rezultat, može se raditi i o nekim drugim promjenama.

    "Tek kada postanete majka vaše rasuđivanje polako preraste u suosjećanje i razumijevanje."

  • DaVi02

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    I ja takoder kupila na ebayu testove i svaki pokusaj nista, i danas napravila test i pokazao slabiju crticu, ali se oper vidi..a menstruacija mora doci tek za tjedan dana., ja se nadam da je necw biti i da je test dobro pokazo., vec duze vrijeme radimo na bebi..

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    DaVi,
    To ti je vjerovatno pozitivno. I meni su ti s ebaya pokazali jako slabu crtu kada sam bila T, cak vise neku sjenu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.