Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gagy1989

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan...imam 26 godina...prosli mj mi je menstruacija uranila 3 dana i nije bila ko klasicna menstruacija...pojavili su mi se svi simptomi kad sam uradila test bio je negativan...cekala sam da vidim dal cu dobit ovaj mj...i sad mi isto bila uranila i bila je kao i prosli mj...opet uradim test i negativan je...stomak mi je malo napuhan...cesto idem mokrit i osjecam grceve u jajnicima i lagana probadanja...dal je moguce da sam trudna?svi kazu da je najpouzdanije da odem izvadit krv

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Gagy, da si trudna, razina hormona bi ti kod te druge menstruacije trebala biti dovoljna da test pokaže plus. Ja se osobno ne bih pouzdala u one turbo jeftine testove s e-baya, za koje neke cure kažu da ne pokažu čistu crtu nego sjenu. Odi u dm i kupi clearblue, košta 30kn, a sve cure koje znam koje su njega koristile, pa i ja, dobile smo točan rezultat.Ne mora biti u pitanju trudnoća. Ne daj Bože da imaš upalu mjehura ili neku bakteriju poput e coli koja zna biti vrlo neugodna i izazvati osjećaje laganih probadanja. Najbolje da odeš giekologu da vidiš, dr će te odmah spojiti na uzv sve će mu biti jasno. Sretno!


  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Nemojteeee koristiti testove preko ebaya, meni nisu pokazali !!!!!!!!
    A radila sam ih valjda 5 kom !!!
    Kupite radje i Gravignost Mini, kosta 14 kn, uvijek je tocno pokazao !!!!!!!!!
    I Ofnica, i Clear blue je dobar ali znale su cure pisati da su dobile neki lažni plus, neku sjenu a nisu bile T
    Meni osobno su pouzdanije trakice, i mogu preporuciti Gravignost Mini.

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Ja ssm uzela 5 testova s ebaya i svih 5 su mi pokazali crtu, nijedan nije fulao :D

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Jesam i ja prosli put, pokazali su sjenu a beta je bila preko 200 tada.
    A ovi nisu uopće pokazali !!!
    A trebali bi pokazivati od 10 ml/u

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Eto svatko ima različita iskustva... :-)


  • Lana1234

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    pozz, M trebam dobit za tri dana, ali kako radimo na bebi smo malo nestrpljivi, jučer sam radila na cear blue i bila je neka sjena, no ne cisto vidljivo, jako kao da sam T, inace sam radila sa jutarnjim urinom. A prosli mj, kad sam radila taj isti test, nije bilo nikakve "sjene" kao plusic. Danas sam ponovila test, neki drugi, u popodnevnim satima i bio negativan. Da li postoji ikakva mogućnost da sam trudna? Jako sam nestrpljiva  
    od simtoma, nisto narocito, osim mozda umor, no to prepisujem prevrtljivom vremenu, i probadanje u jajnicima, neko tupo, ne kao pred M, ali opet sad ni više ne znam da li mi je takvo pred M ili nije  
    I zanima me, čitala sam nešto kao da temperatura, ako nisi trudan padne na dan M, da li se u to može pouzdati? 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ne znam za temp. nikad nisam mjerila.
    Znale su cure pisati o clearblue da im je znao pokazati slabu sjenu, ali da nakraju nije bilo pozitivno. Bolje kupi jos neke trakice, meni su pouzdane Gravignost Mini i uvijek su mi toxno pokazale.
    A možda je i samo prerano, pricekaj jos dva dana ako ti ponovno ne pokaže pa tada napravi neki drugi test.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Naravno, držim fige da je T u pitanju :)

  • Avatar Anci2305

    Anci2305

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce netko odgovoriti jer sam nova tu a osjetim veliku toplinu izmedju vas..naime zadnja menstruacija mi je bila 13.12.2016. Ciklus mi je uvijek od 26-30 dana..ovulacija uvijek uredna..odnosi svaki dan il svaki drugi..e sad na wc trcim piskiti jako jako cesto kad mokrim ne boli me nit pecka nego kao neki jako cudan osjecaj..imam bijeli iscjedak grudi bole ispod i sa strane..po kuci bi sve pojela [sm=bravo.gif]
    Raspolozenje mi se mijenja iz sekunde u sekundu..jako sam pospana..sinoc sam u donjem dijelu trbuha imala neke rezajuce leptirice najbolje da se izrazim..toliko intenzivno da sam skakala iz kreveta..dali je to nakon 2.5 godine razocarenja opet pms ili postoji mogucnost?
    Evo prije pola sata radila test neki jeftini i negativan..danas bi trebala NE doci vjestica.. luda sam vise

    2018 Vanmatericna odstranjen lijevi jajovod
    2020 odstranjen desni
    10/21 prvi IVF
    11/21 nakon dva vracena embrija trudnoca,kiretaza u 8 om tjednu 🥹
    09/22 dva preostala pingvincica vracena-beta negativna 😔
    01/23 2.IVF ---> 22.2.2023 BETA 177 🥳🥳
    --->16.3 ultrazvuk kaze imamo blizance i dva ❤️❤️
    (12 JS,2 vracena 5 cekaju)
    Isuse,misli ti 🙏🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.