Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Mislim da bi ti test pokazao plus 14 dana nakon O. 
    Pričekaj dva dana, tj.ako si jucer radila test, napravi ponovno sutra opet i defin.bi trebao pokazati ako si T.
    Ja sam recimo imala bolove u predjelu jajnika kada mi je bila O i kada je u biti došlo do oplodnje. Jer sam taj mjesec ostala T prvi put ali je to trajalo jedan dan i nije bilo neozdrživo.
    Drugi put nisam nista skoro ni osjetila.Isto tako male su šanse da si trudna ako je je bio prekinut spolni odnos.Možda imas neku cistu na jajniku pa te je zato boljelo.Možda ti je jednostavno u to vrijeme bila O, zakasnjena i ovaj mjesec si osjetila.
    Ali koliko si napisala, imala si odnose i taj dan ilu dan prije, a ako ti je O bila oko 07.09.a odnose si imala 06.09.ili kad vec, isto postoji mogućnost T, ali test za to bi trebala raditi tek nakon 14 dana od tog zadnjeg odnosa.
    Zato sam ti napisala da radis test nakonzadnjeg spoln.odnosa.Kao što sam napisala, male su šanse za T nakon prekinutog snošaja, ali ipak se to dogodilo mojoj frendici. Predlažem ti da ako ne želis da dođe do T, zaštiti se nekako... Dns postoji niz kontraceptiva i to ti je najbolje, a ne da svaki put prolazis stres, jesi li trudna ili nisi.Obavezno javi :)

  • anaa90

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    evo radila test lady,negativan.poceli grcevi prije 15 min i opet evo prestaju...help!!! ima li netko slicno iskustvo

  • anaa90

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    znaci radila prekjucer kao sto sam vec rekla i bio negativan i evo sad dva dana poslije opet negativan.meni je problem sto je on svrsio izvan mene pa je naravno obrisao spolovilo i isao na wc pa smo nastavili.i evo ovi sad grcevi nije mi jasno zasto su i sada prestali odjednom.ali opet se nadam ako je O bila oko 1.9 a danas je vec 16. da bi se vec vidjela bar blaga crta.mislim da nije cista jer sam bila na ultrazvuku.hvala na odgovorima bude mi lakse :)

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Anna,Sve mi se čini da ćeš možda uskoro dobiti M, pa zato imaš te grčeve.Ili kažem ti, postoji mogućnost da ti je O bila kasnije, ali to moraš test raditi dva tj.nakon tog zadnjeg odnosa.A ovo bi ti sigurno pokazalo ako je dns 16 d nakon O ( ako je tada bila O ).
    Znaš da ti i tvoj soc.gin.može dati uputnicu za vađenje bete.
    Ne moraš plaćati, ako se želiš uvjeriti sigurno.

  • anaa90

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    evo da javim prokrvarila sam,nije jos jako,vise kao smedkasto crveno ali prvi dan mi nikad nije puno. bas me bolilo popila sam brufen i bol se smanjila.nadam se da je ovo M a i vec je 16.sta ti mislis?hvala na odgovorima puno mi je znacilo

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Anna,Mislim da ti je došla M. Vjerovatno će ti sutra već biti normalno, kao i inače.
    Mislim da se ne trebas brinuti.Pozzzzz:)

  • Larisa23

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav :) molim pomoć ako je netko bio u sličnoj situaciji.. 
    Znaći, više od tjedan dana imam jake mučnine i (na preporuku doktorice ) napravila sam test za trudnoću. Pojavio se jaaaaako slabi plusić, s time da sam test rafila 4 dana prije očekivane m. E sad, pošto nisam 100% sigurna da je pozitivan, htjela sam pričekat m. pa da vidim dal bude kasnila il ne. Ali stigla je danas, 4 dana ranije ( a uvijek dođe na vrijeme, nikad kasnije ni ranije) i sad sam totalno zbunjena :/ mislila sam sutra ujutro ponovit test al neznam dal ima smisla radit test tijekom krvarenja. :/

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Larisa,Vjerovatno ako je test pokazao i slabo vidljiv plus, test je pozitivan.
    Moguće da si dobila neko krvarenje, a ne pravu M.
    Predlažem ti da odmah odeš na hitnu, ili kod svog gin.neka te pošalje vaditi betu iz krvi, trebala bi vaditi npr sutra i ponovno za dva dana, da se vidi da li se hormon pravilno dupla. Ako je porast bete pravilan, vjerovatno je za sada sve ok s trudnoćom.
    Vrlo važno je da odeš što prije ili na hitnu ili kod svog jer svako krvarenje smatraju prijetećim pobačajem, što naravno ne znači da će se to tebi dogoditi. Ima više razloga krvarenja u trudnoći, ti trenutno ne znaš dok ti ne kažu koji je razlog.Isto tako postoji mogućnost biokemijske trudnoce. Ta trudnoća se ne razvija i tijelo samo izbaci menstruacijom plod. Na uzv se tako rano neće vidjeti ništa, tj.trebala bi se vidjeti mrlja i zadebljanje maternice.
    Gin.ti treba prepisati Duphastone, koji ćeš piti ako zaključi da je T u maternici i sl. Ugl.pravac hitna ili gin.
    Sretno :)

  • Larisa23

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Hvala puno, sutra odmah idem do gin. :)

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Javi kako je prošlo i što je rekao!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.