Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sanchy8

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Nika Cizmek

    Pozzz drage moje…kasni mi 5dana menga neznam kad da naprim test oce mi pokazat da je pozitivan..ili jos da cekam ??
    U prvoj trudnoci isto.mi.kasnila2tj napravima ii pokaza da je pozitivan…da cekam.jos ili da ga napravim ujutro ??n
    Iskustvo.ko ima hvalakad je to najbolje napravit hvalaaa

    Možeš već uradit test,meni je treći dan kašnjenja pokazao plusic hehe

    D

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Barbs 
    Nadan se vec sutra u Ginekologa ako ne idem privatno,moram.znati da je sve ok :) 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dalmatinka

    Barbs
    Nadan se vec sutra u Ginekologa ako ne idem privatno,moram.znati da je sve ok :)

    Najbolje.  Moj dragi je htio da idemo privatno jer me stavila "kasno" za prvi pregled, ali sam čitala da je normalno da do 8.tj trudnoće ideš na prvu kontrolu. Ja sam bila kad sam bila 7tj+1d... Želim promjeniti i ginekologicu, ali druge nemaju mjesta, pa sam razmišljala o tome da idem na sve preglede u bolnici. Nisam apsolutno zadovoljna sa svojom, a i čula sam loše komentare za nju (posebno od trudnica :().


  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Barbs
    Promini Ginekologa odmah ako nisi zadovoljna...nema smisla ici u tog ako nije bas na dobrom glasu. Naime,zabrinjava me to implatacijsko jer citam i sve me vise strah...mislin da cu poludit od brige :)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dalmatinka, je l' ima novosti? :) 


  • Sanchy8

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ja idem sutra na prvu kontrolu :) nadam se da je sve u redu

    D

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    barbs

    Dalmatinka, je l' ima novosti? :)

    Barbs..Bila sam danas u ginekologa,sve super ali ne vidi plod...rekao mi je tek za 2 tjedna...kaze da je jos rano.Tako da sam lagano luda... :)

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Curke meni moja ginicka uopce nije htjela raditi termin prije 7-8tjedna trudnoce. Rekla je da je  prerano, da se ne moze puno vidjeti i da se u prvim tjednima nakon zaceca dogada dosta puta da tijelo spontano odbaci plod.
    Ja vam zelim puno srece s plusicima i vjerujem da ce kod svih vas biti sve u redu 
    A pravi simptomi trudnoce ce vam doci dok ste rekle keks!

  • Kety77

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ja idem danas, nadam se da ce sve biti okej. 😀

  • Sanchy8

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Dalmatinka

    barbs

    Dalmatinka, je l' ima novosti? :)
    Barbs..Bila sam danas u ginekologa,sve super ali ne vidi plod…rekao mi je tek za 2 tjedna…kaze da je jos rano.Tako da sam lagano luda… :)

    Ni meni se nije vidio,rano je,tek gestacijska vrećica

    D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.