Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Pozdrav,evo čitam vaša iskustva,mislim da ludim i sve mi je sumljivo...što se tiče menstruacije,kasni mi danas 3. dan,inače mjesečnica ,i je svakih 28 dana i redovite u dan....jutros sam radila test za trudnoću (Cellarblue) i pokazalo je jako blijedu crtu,meni je izgledalo ko + ali jako blijeda crta je bila.Nemam pojma što da radim,nemam neke određene simptome osim što imam neke grčeve i male bolove kao pred menstruaciju,ali nisu česti i osjećam da sam malo napuhnuta u trbuhu... :D

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Dalmatinka

    Pozdrav,evo čitam vaša iskustva,mislim da ludim i sve mi je sumljivo…što se tiče menstruacije,kasni mi danas 3. dan,inače mjesečnica ,i je svakih 28 dana i redovite u dan….jutros sam radila test za trudnoću (Cellarblue) i pokazalo je jako blijedu crtu,meni je izgledalo ko + ali jako blijeda crta je bila.Nemam pojma što da radim,nemam neke određene simptome osim što imam neke grčeve i male bolove kao pred menstruaciju,ali nisu česti i osjećam da sam malo napuhnuta u trbuhu… :D


    Sutra ponovi test pa nam javi rezultate ;)
    Inače,  i slaba crtica je crtica ;)

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Bok cure! Nova sam ovdje i zanima me vase misljenje. Zadnju menstruaciju imala sam 29.12., ciklusi mi inace nisu redoviti (29-34 dana). Menstruacija me ne moze nikada iznenaditi jer prepoznam bolove u jajnicima, imam vjetrove, a grudi me bole tu i tamo. Kupila sam ClearBlue u ponedjeljak i napravila ga isto popodne - bio negativan. Osjecam se kao inace u pmsu, napuhnuta, vjetrovi, danas sam osjetila probadanja u desnom jajniku u 2 navrata (sto do sada nikad nisam), prije tjedan dana lagana zgaravica i glavobolja. Postoji li sansa da test nije dobro pokazao? 😏 Inace se muz i ja ne stitimo, nije da radimo na bebi, al da se desi nitko sretniji od nas!

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Polly

    Bok cure! Nova sam ovdje i zanima me vase misljenje. Zadnju menstruaciju imala sam 29.12., ciklusi mi inace nisu redoviti (29-34 dana). Menstruacija me ne moze nikada iznenaditi jer prepoznam bolove u jajnicima, imam vjetrove, a grudi me bole tu i tamo. Kupila sam ClearBlue u ponedjeljak i napravila ga isto popodne - bio negativan. Osjecam se kao inace u pmsu, napuhnuta, vjetrovi, danas sam osjetila probadanja u desnom jajniku u 2 navrata (sto do sada nikad nisam), prije tjedan dana lagana zgaravica i glavobolja. Postoji li sansa da test nije dobro pokazao? 😏 Inace se muz i ja ne stitimo, nije da radimo na bebi, al da se desi nitko sretniji od nas!

    Naravno da postoji... Moja kolegica sa faksa je napravila 4 testa i to najjeftinija i 2 puta je pokazao negativno i 2 puta pozitivno... Ja sam uzela GraviGnost Duo i 3 puta je bio pozitivan,,, Jeste li u međuvremenu isprobali još koji? Ili ste dobili menstruaciju? P.S. meni su ciklusi bili od 27 do 30 dana.


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dalmatinka

    Pozdrav,evo čitam vaša iskustva,mislim da ludim i sve mi je sumljivo…što se tiče menstruacije,kasni mi danas 3. dan,inače mjesečnica ,i je svakih 28 dana i redovite u dan….jutros sam radila test za trudnoću (Cellarblue) i pokazalo je jako blijedu crtu,meni je izgledalo ko + ali jako blijeda crta je bila.Nemam pojma što da radim,nemam neke određene simptome osim što imam neke grčeve i male bolove kao pred menstruaciju,ali nisu česti i osjećam da sam malo napuhnuta u trbuhu… :D

    Definitivno ponovite test :) Meni je prvi isto kao i vama pokazao, jednu jaču a drugu slabiju crtu (koristila sam GraviGnost Duo), 


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    barbs

    Dalmatinka

    Pozdrav,evo čitam vaša iskustva,mislim da ludim i sve mi je sumljivo…što se tiče menstruacije,kasni mi danas 3. dan,inače mjesečnica ,i je svakih 28 dana i redovite u dan….jutros sam radila test za trudnoću (Cellarblue) i pokazalo je jako blijedu crtu,meni je izgledalo ko + ali jako blijeda crta je bila.Nemam pojma što da radim,nemam neke određene simptome osim što imam neke grčeve i male bolove kao pred menstruaciju,ali nisu česti i osjećam da sam malo napuhnuta u trbuhu… :D
    Definitivno ponovite test :) Meni je prvi isto kao i vama pokazao, jednu jaču a drugu slabiju crtu (koristila samGraviGnost Duo),


     Nije mi se poslao cijeli odgovor.... Ponovila sam 2 puta test i pojačala se druga crta. 
    Jeste ponovili? :)


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanchy8

    Pozdrav svima, može pitanje :) M mi kasni jedan dan i radila sam onaj test trakice sa e baya, pokazao je i drugu crticu, ali drugi dan ta ista trakica nije pokazala drugu crticu. Sad sam pomalo zbunjena…pa evo što vi mislite i jeste imale sličan slučaj? Hvala

    Mojoj prijateljici su 2 testa s ebaya pokazala negativno a 2 pozitivno.... I bila je trudna... Probajte ponoviti :) 


  • Sanchy8

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    barbs

    Sanchy8

    Pozdrav svima, može pitanje :) M mi kasni jedan dan i radila sam onaj test trakice sa e baya, pokazao je i drugu crticu, ali drugi dan ta ista trakica nije pokazala drugu crticu. Sad sam pomalo zbunjena…pa evo što vi mislite i jeste imale sličan slučaj? Hvala
    Mojoj prijateljici su 2 testa s ebaya pokazala negativno a 2 pozitivno…. I bila je trudna… Probajte ponoviti :)

    Hvala na odgovoru,u međuvremenu sam kupila test u ljekarni i odmah se pojavio veeeeliki plus :) :)

    D

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanchy8

    barbs

    Sanchy8

    Pozdrav svima, može pitanje :) M mi kasni jedan dan i radila sam onaj test trakice sa e baya, pokazao je i drugu crticu, ali drugi dan ta ista trakica nije pokazala drugu crticu. Sad sam pomalo zbunjena…pa evo što vi mislite i jeste imale sličan slučaj? Hvala
    Mojoj prijateljici su 2 testa s ebaya pokazala negativno a 2 pozitivno…. I bila je trudna… Probajte ponoviti :)
    Hvala na odgovoru,u međuvremenu sam kupila test u ljekarni i odmah se pojavio veeeeliki plus :) :)

    Čestitam :) 


  • Kety77

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima !Menga mi kasni 8 dana. Jučer sam kupila Baby Check test, 1 test sam napravila odmah, a drugi sam napravila danas ujutro. Oba dva su bila pozitivna. 
    Jeste li imali možda kakva loša iskustva s tim testom ili da se je pokazao netočnim ?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.