Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sanchy8

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    barbs

    Sanchy8

    barbs

    Sanchy8

    Pozdrav svima, može pitanje :) M mi kasni jedan dan i radila sam onaj test trakice sa e baya, pokazao je i drugu crticu, ali drugi dan ta ista trakica nije pokazala drugu crticu. Sad sam pomalo zbunjena…pa evo što vi mislite i jeste imale sličan slučaj? Hvala
    Mojoj prijateljici su 2 testa s ebaya pokazala negativno a 2 pozitivno…. I bila je trudna… Probajte ponoviti :)
    Hvala na odgovoru,u međuvremenu sam kupila test u ljekarni i odmah se pojavio veeeeliki plus :) :)
    Čestitam :)

    Hvala puno :)

    D

  • Sanchy8

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Kety77

    Pozdrav svima !Menga mi kasni 8 dana. Jučer sam kupila Baby Check test, 1 test sam napravila odmah, a drugi sam napravila danas ujutro. Oba dva su bila pozitivna.
    Jeste li imali možda kakva loša iskustva s tim testom ili da se je pokazao netočnim ?

    To vam je očitalo hcg hormon u mokraći,vrlo rijetko zapravo bude lažno pozitivan test. Čestitam,i ja sam evo u 5.tjednu,u biti kasni mi 5 dana 

    D

  • Kety77

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Cestitam također !! 😀😃
    U cetvrtak idem kog ginekologa pa me bas zanima sto ce mi rec. 

  • Avatar pandora122

    pandora122

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Sto se tice testova jedan od pouzdanijih mi je bio iz Mullera robne marke Duchesse. U 3 sekunde su mi se pojavile dvije crtice dok mi je First sign na istu mokracu 5min "mjerio" i nakraju bio negativan. 

    [/url

  • Saranikolina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozzz drage moje...kasni mi 5dana menga neznam kad da naprim test oce mi pokazat da je pozitivan..ili jos da cekam ??
    U prvoj trudnoci isto.mi.kasnila2tj napravima ii pokaza da je pozitivan...da cekam.jos ili da ga napravim ujutro ??n
    Iskustvo.ko ima hvalakad je to najbolje napravit hvalaaa

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    pandora122

    Sto se tice testova jedan od pouzdanijih mi je bio iz Mullera robne marke Duchesse. U 3 sekunde su mi se pojavile dvije crtice dok mi je First sign na istu mokracu 5min "mjerio" i nakraju bio negativan.

    I ja sam radila taj i donio nam je osmijeh na lice 😊😊😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima...Evo da se javim da mi kasni 8. dan radila test danas,htjela sam malo pricekat i + odmah nakon ...Imam simptom samo grcici i piskenje dnevno 100 puta,implatacijsko krvarenje nije puno,samo mrvicu.Idem u ginekologa uskoro da dobijem sluzbenu potvrde.nemam standarne simptome.Eto hvala na upitima...

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Nika Cizmek

    Pozzz drage moje…kasni mi 5dana menga neznam kad da naprim test oce mi pokazat da je pozitivan..ili jos da cekam ??
    U prvoj trudnoci isto.mi.kasnila2tj napravima ii pokaza da je pozitivan…da cekam.jos ili da ga napravim ujutro ??n
    Iskustvo.ko ima hvalakad je to najbolje napravit hvalaaa

    Ja sam napravila test nakon što mi je 6 dana kasnila menstruacija i bilo je pozitivno. :) 
    Probaj i ti :) 


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dalmatinka

    Pozdrav svima…Evo da se javim da mi kasni 8. dan radila test danas,htjela sam malo pricekat i + odmah nakon …Imam simptom samo grcici i piskenje dnevno 100 puta,implatacijsko krvarenje nije puno,samo mrvicu.Idem u ginekologa uskoro da dobijem sluzbenu potvrde.nemam standarne simptome.Eto hvala na upitima…

    Ja i dalje imam grčeve i isto tako mi se češće piški (a inače sam češće piškila haha :)).
    Javi se ginekologici. Nadam se da nećeš morati čekati kao i ja 2 tjedna za pregled ;) 


  • Kety77

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ja nemam ama baš nikakve simptome, osim što je test pozitivan. Zato sam i sumljala u točnost/netočnost testera. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.