Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Patty2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav 😁
    Imam neredovite mjesecnice ali sam 13.04. napravila test sa trakicama i pokazao se pozitivnim, kako sam ga radila popodne nisam mu bas vjerovala tako da sam sutradan odlucila napravit s prvim urinom i opet se pokazao pozitivnim.. Procitala sam da je tu isto jedna imala takvu situaciju i da je kupila digitalni i da joj je dosao - 😢 a najgore od toga je sto sam ja danas planirala kupit digidalni da ga napravim sutra ali sad me strah da i meni ne pokaze - .. Ne znam sta da radim? 😕 Dali je ipak moguca trudnoca s obzirom da imam bol u krizima (bubrezi), u donjem dijelu trbuha i da uzasno dobro osjecam mirise koje prije nisam? Ili mi se sve to događa zbog zelje za bebom? 😦

  • Enna123456

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Postovani,dal mi netko moze pomoci? Splni odnos sam imala 21.dan ciklusa. Ciklusi mi traju 26,31,26 dana.. danas 32 dan jos nisam dobila. Jucer na 31.dan ciklusa znaci 10 dana od odnosa sam radila test i negativan je. Ginekolog mi je utvrdio da je endometrij 17mm i da skoro tre am dobit,vec jedan dan pijem dabroston.. i jos nisam dobila. Kad praviti novi test?dal sam trudna? Nemam siptoma ni pms ni trudnoce.. kako je kod vas bilo?

    Enna123456

  • Nadimak7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zanima me, sto je na kraju bilo?
  • bozidar.biondic

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ma mi smo već nekoliko puta koristili trakicu Gravignost i svaki put je bila točna. Tako da one priće skupo najbolje padaju u vodu, a također i ona samo ujutro kod prvog mokrenja. S ovim kad god uvijek točan.

  • bozidar.biondic

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moguće da ti kasni zbo endometrija, jer je kod moje supruge isto tako bilo. No ona je i prije trudnoće imala neredovne menstruacije, pa smo skoro svaki mjesec radili test iz straha da nešto nije :) najbolje je ako ne dobiš ništa, još koji dan sačekati i ponoviti test pa ćeš vidjet.

  • bozidar.biondic

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Patty, kako si nabrojala sve ove reakcije ćisto sumnjam da test nije dobro pokazao, a pogotovo kada ti je više puta bio isti rezultat. Najbolje je otići kod ginekologa pa ćeš vidjet.

  • igeci

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Drage moje molim vas za savjet. 
    Znaci zadnju menstruaciju sam imala 15.8., ciklusi su mi 30 do 31 dan i sutra bi trebala dobiti. 
    Radili smo na bebi 30.8.,31.8. i 1.9. Tjedan dana nakon tog pocele su me boliti sise koje me u pmsu pocinju inace boliti onak tri dana prije. Nisam mogla na trbuh leci uopce. U nedjelju i pon sam imala jako jako malo smedjih tockica koje su se prestale pojavljivati jucer popodne sad je samo neki zuckasti iscjedak. Prije tog smedjeg sam imala mlijecni bijeli. Jucer sam popodne radila tes lt i pojavila se crtica dosta jaka. No danas ujutro sam
    Opet radila test i dosta je slabija, evo testovi da vidite razliku. Sad se bojim da nije nesto ok.
    Posto sam prije dva mjeseca imala biokemijsku
    http://tinypic.com/r/n39fr6/9

  • anaa90

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam na forumu i nadam se da mi mozete pomoci. Vec sam se savjetovala s ginekolozima ali svi mi naravno kazu da je prerano,medutim ja sam nestrpljiva tocnije bojim se da sam trudna pogotovo nakon sto sam citala mnoga iskustva. Zadnju menstruaciju sam imala 18.8. Od 28 pa do 6.9 sam imala nezasticene odnose s prekinutim snosajem i svjesna sam da je to rizicno. Pretpostavljam da mi je ovulacija bila nekad 1. ili 2.9 iako imam neredovite cikluse pa ne mogu bas znati,ali sam zakljucila otprilike jer mi je menstracija prije toga bila 20. ili 21.7. pa mi je ova 18-og dosla dva dana ranije jer mi se to ne dogada inace.Problem je sljedeci. Sa 6. na 7.9 grudi su mi se povecale kao dan-dva pred menstruaciju i pocela sam osjecat tupe grceve u donjem dijelu stomaka i leda kao kad trebam dobit.nikakve tablete mi nisu pomogle a inace kod menstrualnih tegoba pomognu.grcevi su trajali 7. i 8.9. i ta dva dana nisam uopce spavala.znaci grcevi prestali a grudi su ostale vece bez neke posebne osjetljivosti na bradavice.iako znam da je rano uradila sam test odmah tada kad me boljelo i bio je negativan.9.9.otisla sam doktorici naravno nije mogla vidjeti nista osim da mi je endometrij troslojni.test sam zatim radila 12.9 i bio je negativan.pa ponovo jucer 14.9 i bio je negativan.jucer sam uradila test rano ujutro s prvim urinom i nakon toga sam zaspala sat vremena kad sam se probudila poceli su grcevi kao da cu svakog tren dobit i prestali za 15 minuta.test je bio clear blue za rano otkrivanje.zanima me jel moguce da je endometrij troslojni ako je vec doslo do implantacije i jel mogu ce da sam mozda prvi put u zivotu zapravo osjetila ovulaciju po grcevima i grudima.cak sam citala nesto o polozaju cerviksa u ciklusu sad ne znam koliko je to pouzdano ali sam se pregledala i osjetila sam ga.od ostalih simptoma nista osim sto sam si pocela umisljat izrazene mirise a mokrenje ne uzimam kao simptom jer vec dvije godine vucem prehladu i stalno idem na wc.molim vas utjesite me

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Anna,Mislim da bi ti test pokazao pozitivno ako ti je 0 bila 01.ili02.09.
    Ako je bila kasnije, jos je prerano da bi pokazao plus.
    Moguće da ti je O bila 07.09.ili 08.09.pa si zato imala grčeve iako me čudi da ti se to prvi puta dogodilo, da si osjetila O, ili bi ti to svaki mjesec za vrijem O trebalo biti tako ili se nesto poremetilo.Što se tiće endometrija, tj.debljine maternice, ne znam sto znači troslojni, ali znam da što se ciklus bliži kraju, prije M, je maternica zadebljana, isto može biti i kod T.Najbolje da pričekaš još koji dan, napravi test 14 dana od zadnjeg spolnog odnosa.
    Ili odi vadi betu iz krvi, to ti je sigurni pokazatelj da li je T u pitanju.

  • anaa90

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Kad je endometrij troslojni to je navodno najbolje vrijeme za oplodnju,jer u trudnoci zadeblja i ne vide se tri sloja na ultrazvuku.samo ne znam kad zadeblja endometrij odmah nakon zaceca ili implantacije.ja se zapravo bojim da su mi ti grcevi bili implantacijski,ako jesu onda je i logicno da je O bila oko 1.9.pa je jucerasnji test i bio 14 dana od odnosa odnosno moguceg zaceca.trenutno nisam u mogucnosti raditi nalaz krvi pa mi znaci sve sto napisete

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.