Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mama3put

    Mama3put

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Gaga74


    Jao bas se nadam da je tako…hvala puno na odg.naime malo sam zbunjena bila sam kod dokt i radila sam test koji je isto tako bio sa jednom blijedom crtom i rekao mi je da mu je to sumnjivo da nit sam T niti nisam tako mi je rekao.po prvi puta sam kod njega i nisam zadovoljna i jos na to kaze da mi sada uzv nije potreban..jedan od simpt su jako jako bolne grudi ostale da ne nabrajam :)


    Na uzv svi dr naruce kad ti kasni bar deset dana,prije ti nemaju sto vidjeti pa zato.
    Sto se tice toga jesi-nisi trudna nije mi bas jasan??! Da ti je prvi bio pozitivan a drugi negativan onda bi razumjela da je to rekao jer bi to bila biokemijska trudnoca ovako ne kuzim o cemu on prica! Jos se cudim sto ti je nejasno kad imas dva testa pozitivna ali nije ni cudo kad imas takvog dr.
    Ako jos uvijek imas upitnike nad glavom otidi izvaditi betu hcg privatno,kosta ti oko 180 kn i bude gotova za sat vremena 
    P.S sutra se naruci kod privatnika za uzv ako imas mogucnosti i promijeni tog dr. koji kaze da ti ne treba uzv a nije ti ni termin za uzv dao

  • Gaga74

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Prvi put mi je da idem tom dokt koji je isto tako privatnik i nazalost da sam takvom otisla...za ne povjerovati je da mi je tako rekao stvarno sam bila razocarana kada mi je to saopstio da kao niti sam niti nisam trudna ali da ipak u ponedeljak mu ponovo dodjem jako sam nestrpljiva sto normalno da cu odma sutra do dr doktora i nadam se da cemo se obradovati sa + 😀

  • Spidich

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo i mene prvi puta ovdje... Normalan ciklus mi je oko 30-ak dana i povremeno kasni, iako samo 1-3 dana. Prije ljeta sam prestala piti pilule nakon gotovo 7 godina ( s 2 pauze od oko godinu dana). Trenutno mi M kasni 9 dana, prema racunanju aplikacije. Nisam napravila nikakav test jos jer ne osjecam apsolutno nikakve simptome koje vidim da je puno vas imalo.. Inace me prije dolaska M dosta boli donji dio trbuha, bas oni pravi grcevi, a sada nista osim jednom, dvaput u desetak zadnjih dana.. Napetost u grudima, mucninu, nikakvu zelju/odbojnost prema hrani, ne piskim vise nego inace... kaj mislite koliko da jos pricekam prije testa? Hvala! :)

  • Avatar Mama3put

    Mama3put

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Spidich


    Bok cure, evo i mene prvi puta ovdje… Normalan ciklus mi je oko 30-ak dana i povremeno kasni, iako samo 1-3 dana. Prije ljeta sam prestala piti pilule nakon gotovo 7 godina ( s 2 pauze od oko godinu dana). Trenutno mi M kasni 9 dana, prema racunanju aplikacije. Nisam napravila nikakav test jos jer ne osjecam apsolutno nikakve simptome koje vidim da je puno vas imalo.. Inace me prije dolaska M dosta boli donji dio trbuha, bas oni pravi grcevi, a sada nista osim jednom, dvaput u desetak zadnjih dana.. Napetost u grudima, mucninu, nikakvu zelju/odbojnost prema hrani, ne piskim vise nego inace… kaj mislite koliko da jos pricekam prije testa? Hvala! :)


    Pa mozes napraviti test odmah   zasto bi jos cekala?
    9 dana je puno,sad test mozes pravit u bilo koje doba dana,ne s prvom jutarnjom mokracom. Ako nisi trudna svejedno trebas znati jer mozda imas poremecaj hormona

  • Spidich

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala Starim na brzom odgovoru...recimo da odugovlacim jer bi bilo potpuno neplanirano... U dugoj bezi sam, zivimo zajedno, imamo poslozen zivot i dobru financijsku situaciju i sve super, ali sam nekako "planirala" vjencanje pa bebu, ne obrnuto... Dat cu jos dan-dva da dode, a ako ne- vidimo se uskoro ovuda!

  • Lorka2307

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav… Nova sam ovdje i nesto me jako zanima… Pratila sam plodne dane koji su bili od 20-25.10… Zadnji menzis mi je kasnio 2 dana ali sam ga imala 8.10… A prije toga sam imala redovite menstruacije. .. Sad je 13.11 i kasni mi vec 5 dana… Imam cesta mokrenja.. Mjenjam brzo raspolozenje.. Spava mi se… I ponekqd mi je muka ali nista pretjerano… Radila sam test 9.11 bio je negativan pa sam ga odlucila danas ponovit i opet negativan… Da li je moguce da je jos pre rano za test ili da to uopce nije trudnoca?

  • Avatar Mama3put

    Mama3put

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Ja sam ovdje dezurna izgleda za odgovarati :DNakon 5 dana kasnjenja bi trebalo pokazati trudnocu ako si sigurna za plodne dane ako nisi pa je ovulacija bila kasnije onda moze bit ranoPricekaj jos par dana pa ponovi test ako ne dobijes do tada a ako test bude negativan i dalje a ne dobijes otidi kod svog ginekologa na pregled jer moze biti u pitanju stosta s cim se sad ne trebas zamarati.P.S simptomi koje si navela mogu bit zbog PMS-a a moguce da si i umislis recimo mucnine od zelje za trudnocom

  • Lorka2307

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala :)

  • emy27

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure nova sam ovdje..zaista bi mi dobro dosao vas savjet..menga mi kasni 7 .dan inace je tocna na dan.  Iako je prije dva mjeseca zakasnila 5 dana ali gin je rekao je je to normala.  Ali ovaj put smo radili na bebi cjeli mjesec.. Tako da sam se nadala trudnoci kad ono dva testa minus:( prvi clear blue 6 dana prije menge a drugi obican 2 dana po izostanku. Grudi su mi natecene i bolne jako mi se spava,  imam osjecaj kao da cu dobiti svaki cas ali nista.  Dali je jos rano za test?

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    emy27


    Pozdrav cure nova sam ovdje..zaista bi mi dobro dosao vas savjet..menga mi kasni 7 .dan inace je tocna na dan.  Iako je prije dva mjeseca zakasnila 5 dana ali gin je rekao je je to normala.  Ali ovaj put smo radili na bebi cjeli mjesec.. Tako da sam se nadala trudnoci kad ono dva testa minus:( prvi clear blue 6 dana prije menge a drugi obican 2 dana po izostanku. Grudi su mi natecene i bolne jako mi se spava,  imam osjecaj kao da cu dobiti svaki cas ali nista.  Dali je jos rano za test?

    Ponovi sutra ujutro.
    A ako ne dođe m i ako nisi trudna, otiđi do ginekologa.
    Sretno :)


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.