Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Luna1203

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Idi kod lekara, ja sam odustala od testova. 

  • Avatar ancicaa27

    ancicaa27

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hej svima 21.9. bila zadnja M, ciklusi 32 dana. 21.10. napravila test i neg je bio. Evo danas je 4 dan kako kasni i ja sva uzbuđena opet otrčim u ljekarnu i kupim test i ono ništa. Oba puta sam koristila Clearblue (očito nema drugih testova ovdje u ljekarnama). Po računu sad bi bio 6. tjedan. Pa jel ima tko da je bio trudan, a test pokazivao neg?

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    hm, jedino da ti je bila kasnija ovulacija. ako ne dobiješ kroz par dana ili opet test ili najsigurnije izvaditi betu.

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing

  • Avatar ancicaa27

    ancicaa27

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    shimmer


    hm, jedino da ti je bila kasnija ovulacija. ako ne dobiješ kroz par dana ili opet test ili najsigurnije izvaditi betu.

    Hvala :)

  • Alisaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdraaav :)
     Moje iskustvo sa testovima..
    Napravila sam prvi blijedaaa druga crta se pokazala..idem napravit drugi nakon dan opet jako blijeda druga crta..
    Onda odlucim kupiti digitalni test kad ono minus veliki ko kuca
    Vise ni sama ne znam..iduci tjedan ide..kod ginekologa. .al napravit cu jos jedan test neda mi vrag mira..i da jos kasni mi 12 dana..
    Ne znam sta da vise kazem . testovi me izluduju ..hah.

  • Lipy

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Draga žene imam jedno pitanje koje je malo komplicirano, imam zaručnika i spolno sam aktivna prije nekih dva mjeseca poslje sexa sam počela povraćati, smetaju mi neki mirisi prestala sam pušiti jer sam bila zapalila i cigaretu i nakon toga mi je bila muka i povratila sam povremeno mi se javljaju jaki grčevi u trbuhu traju malo i prestane,menga mi kasni 46 dana iako mi je znala i prije kasniti ali nikada toliko, radila sam test i pokazalo je negativno i otišla sam ginekologici i rekla je da za dva tjedna uradim opet test i ja sam ga uradila i opet je pokazao negativno i više nisam otišla doktorici jer se bojim da će mi reći da sam dosadna. Što da radim

    Lipy

  • Wantbaby

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo drage,imam cudnu situaciju i ne znam sta da mislim.Mens mi je kasnila 15 dana,radila sam testove i svaki je bio pozitivan,cetiri testa.Prije tri dana sam dobila mens,bas lici na mens,imala sam bolove kao i inace,samo je manje bilo kolicinski,evo cetvrti dan ima jos uvijek,kazem manje nego inace,ali sam jucer radila test koji je opeet pozitivan,doktoru cu za koji dan,ali do tada ne znam da li sam trudna ili nee :O bas sam zbunjena…sta vi mislitee???

    want baby

  • Gaga74

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Zdravo drage dame…imam pitanje ako je neko imao slicno iskustovi ili neznam neku “informaciju” naime trudimo se da imamo bebu i skoro sam uradila test pojavila se prva linija a druga nesto malo posle i bila je blijeda.pitali smo u apot kada smo dr test uzimali dali to znaci trudnocu i apotekarka nam je rekla da znaci bez obzira na vidljivost crte da postoji trudnoca,kako bi se uvjerili uzeli smo jos jedan test koji sam uradila i takodje su bile dvije crte ali druga vise svjetlija dali to znaci trudnocu ili je test pokazao lazne rezultate izvinjavam se na dugom postu..hvala

  • Avatar Mama3put

    Mama3put

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Pa trudna si  cestitam! Nisi rekla koliko ti kasni,normalno je da je crta blijeda ako je rana trudnoca,kasni ti dan-dva...
    Uglavnom trebas se javiti svom ginekologu i reci da ti je test pozitivan i zakazat termin za uzv da se potvrdi trudnoca. Ako ne vjerujes testu otidi izvaditi krv tj. Beta hcg to cevyi je sigurno potvrditi mada midlom da nije potrebno ipak test moze bit samo lazno negativan a ne lazno pozitivan

  • Gaga74

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Jao bas se nadam da je tako...hvala puno na odg.naime malo sam zbunjena bila sam kod dokt i radila sam test koji je isto tako bio sa jednom blijedom crtom i rekao mi je da mu je to sumnjivo da nit sam T niti nisam tako mi je rekao.po prvi puta sam kod njega i nisam zadovoljna i jos na to kaze da mi sada uzv nije potreban..jedan od simpt su jako jako bolne grudi ostale da ne nabrajam :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.