Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    beta, dobro su ti cure rekle, traži uputnicu za betu. Mislim da možeš i privatno izvaditi, ako ti dr iz nekog razloga ne bude dao uputnicu. I možda da odeš negdje drugdje na pregled? Sretno!

  • Avatar papaog

    papaog

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Super. Hvala!!!!! 

  • Avatar Lorelai2

    Lorelai2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    nova sam na forumu.... pozdrav svima 
    već neko vrijeme radimo na bebi i ovaj sam se mjesec ponadala da smo uspjeli pa sam kupila test, odnosno testove first sign duo.. po aplikaciji na mobitelu trebala bih mjesečnicu dobiti 18.7., ali sam danas samu sebe uvjerila da nije prerano za test jer mi  je 26. dan ciklusa, a znam nekad dobiti i na 24.,25. dan.... naravno test je negativan... samu sebe tješim da sam prerano radila, a onda opet kad vidim da na testu piše da može registrirati trudnoću i prije izostanka rastužim se... ne znam što da mislim....

  • Avatar Pandora4

    Pandora4

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Pozdrav! S tim sam ja potvrdila trudnoću!  
    Pričekaj barem 28.dan (ako ne stigne ranije) i prvim jutarnjim ponovi. Naime, meni je jedini simptom bio kašnjenje mjesečnice i test se instant pokazao pozitivnim. držim fige! 

  • Avatar Lorelai2

    Lorelai2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala, Pandora. vidjet ćemo onda sutra ujutro :) :)

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Lorelai najbolje da ponovis test onaj dan kad mislis da je prvi dan kasnjenja.

  • Avatar Lorelai2

    Lorelai2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    nisam danas ponovila   probudilo me što sam morala piškit i bila uvjerena da sam procurila... nisam u polusnu ni gledala nego odmah piškila  i onda vidim da nisam.... eto sad ćemo vidjeti hoću izdržat do ujutro ili ću ga opet požurit popodne napravit 

  • Ana262

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok cure,
    Imam jedno pitanjce ;)
    Zadnja menstruacija mi je bila 7.7.-11.7. Uredna kao i svaki mjesec. 22.7.nevjerojatno bol u grudima inace me nikada ni pred mengu ne bole. Istu noc mi se javlja iscjedak koji mi je trajao 4 dana. Ja odlucim napraviti test 26.7. Bio je pozitivan. Mojoj sreci nije bilo kraja. I jutros ga ponovim sva ushicena i uzmeme clearblue i pokaze mi da je negativno :(((. 
    Bas me rastuzilo. Doduse, menga treba doci 5.8. 
    Jeli mozda rano raden test? Jel se ikome desilo da je bio pozitivan pa zatim negativan? 
    Hvala cure/majke/kraljice od srca :*

  • Luna1203

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, kasni mi menstruacija 22 dana, poslednji nezasticen odnos sam imala pre dve nedelje kada je muz ejakulirao u mene. Radila sam test 7 dana od kasnjenja i bio je negativan. Imam osecaj da cu dobiti ali nista nije jos procurelo, jako puno spavam, grudi me bole i imam zuti iscedak iz desne dojke. U utorak idem kod lekara. Sta mislite, da li je moguce sa sam rano uradila test?

  • Luna1203

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    I da, zaboravila sam, imala sam pre nedelju dana prvo rozikast sekret, pa par kapljica neke bordo krvi kao, i od tada samo pojacan sekret i napet stomak kao da cu dobiti. :-)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.