Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • crnka4

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    nisam još prestala piti, u ponedjeljak (sutra) prestajem i onda slijedi pauza od sedam dana kada bi trebala doći menstruacija.
    to rozo krvarenje me najviše i uplašilo jer znam da nekada to može biti znak i ovulacijskog krvarenja. no danas se ono promjenilo u tamno smeđe (što je kao normalno s pilulama) koje se znalo i prije pojavljivati.
    pilule uzimam već 9 mjeseci redovito, najviše što sam ikad bila zakasnila je bilo sat vremena.
    znam da, panika me tad obuzela. to me najviše i zanimalo, da li se 25 dana nakon zadnjeg spolnog odnosa mogu pouzdati u test?
    znam da ovo baš nije forum za to, al smatram da vi imate puno iskustva s tim te da mi možete pomoći.
    hvala, nadam se pošto sam još uvijek na faxu :)

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    25 dana nakon odnosa bi testiranje uz prvi jutarnji urin bilo dosta pouzdano, da.
    ako ti se učini da ti je menstruacija slabija/kraća nego inače, testiraj se još jednom kroz tjedan dana.

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Mislim da nemaš razloga za brigu. Meni se znalo dogoditi da dođe i par dana kasnije ili ranije, i da imam neko krvarenje između... Jednostavno stres, antibiotici, svašta može utjecati, ipak nismo strojevi.
    Savjetovala bi ti da ako se ponovi, odeš do dr jer ti možda pilule ne odgovaraju ili se događa nešto hormonski.

  • crnka4

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    kao prvo, hvala vam na odgovorima.
    uzela sam onaj test za koji nije bitno doba dana. hvala na savjetu, vidjet ćemo ovih dana kako će biti.da znam i meni se prije to događalo, no uvijek je bilo skroz smeđe pa me sad ta svijetloo roza uplašila malo. možda je meni bilo ključno prvo kupanje u moru, jer još uvijek je dosta hladno i to, pa je to možda bio kao neki šok za organizam.
    hvala na savjetu :)

  • kety0071

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Drage zene, opet sa mnom problemi  
    Ja i muz smo od ovog mjeseca poceli raditi na bebi. Imali smo odnose u plodnim danima i na dan ovulacije, svako drugi dan odnosi. Dakle, sve po skolski.  E sad, ja sam  trebala dobiti sad u subotu, 27.6., ali jucer poslijepodne sam prilikom odlaska na wc, pri brisanju, uocila lagano svijetlo crveno krvarenje. U toku veceri se pojavile samo 3-4 kapi blijedo crvene na ulosku i nista vise. Jutros ista situacija, prilikom brisanja nesto malo krvi i ostatak dana nista osim ponovnih para kapljica na ulosku. Krvarenje ni slicno mom uobicajenom menstrualnom krvarenju, a ni bolovi nisi ni priblizno jaki kao menstruacijski. Posto je meni jucer bio 23. dan ciklusa to me zbunilo, jer sam trebala dobiti u subotu (inace imam krace cikluse). Ledja me jako bole, donji dio, stomak me ne boli, samo na momente osjetim skroz lagane grceve. Imam glavobolju i na momente vrtoglavicu. Zadnjih par dana sam strasno pospana i umorna, bez obzira koliko spavam. Jos me i prepone bole, kao da sam maraton trcala. Probadanje u jajnicima osjecam nekih 6-7 dana, pritisak kao da mi netko sjedi na njima. Sad molim vas koje ste vec iskusile cari trudnoce da mi date misljenje i kazete kolika je sansa da se mozda radi o implantacijskom krvarenju i trudnoci?! Voljela bih da nam je uspjelo iz prvog pokusaja! 

    kety0071

  • Avatar beta5

    beta5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Vise smo ludi od testova...
    Prvi test nakon izostanka bio je pozitivan,nakon toga bila kod gin pa je rekla da nevidi trudnocu,no i poslije dva mjeseca nema mjesecnice,napravila test opet na kojem pise da ocitava rezultat nakon deset min,pokazo je u roku 3 minute,dva dana nakon uradenog testa ponovila test takoder pozitivan,danas bila kod gin tamo napravila test tamo je negativan,
    Vec 4-5tj grudi natecene,bradavice mjenjaju boju,mucnine dva i pol tj abnormalno od jutra preko cijelog dana,sad onako malo ujutro i nekad bolovi u predjelu trbuha,trbuh ispod pupka svrbi u zadnjih par dana,ludi smo vise test pokazuje pozitivno a gin govori sasvim drugo....
    Ima li mouzda koja sa slicnim iskustvom:@ :-? :'(

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    beta izvadi betu 

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Beta nije mi jasno zasto ti gin vec nije dao da vadis krv i da se potvrdi dali jesi trudna ili ne. Inace kazu da nema lazno pozitivnih testova vec samo lazno negativnih. Da sam na tvome mjestu iz istih stopa bih otisla kod gin i trazila uputnicu za vaditi krv da ti izmjere betu. Sretno

  • Avatar papaog

    papaog

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Evo meni jutros test kaže: trudna 2-3 tjedna :D. Presretni smo!!!! Iako sam prvo ujutro bila u šoku jer nisam nikako očekivala, trbuh me dosta boli kao da trebam mengu dobit. Jel kojoj bilo slično? Jel to normalno? .....ajme već sam počela paničarit :D

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    sve je normalno. da te boli trbuh, križa, grudi. svi simptomi pms-a čestitam i ne žuri s prvim pregledom 

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.