Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    sretno na pregledu! i javi se obavezno :)

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    meni su tri testa pokazala minus, pa sam na kraju i procurila. ispalo je da je bila biokemijska trudnoća. srećom, maternica se sama očistila.

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Hvala puno! :) :*** Imam u 17 h, javljam odma ☺ Samo da nije vanmatericna, cula sam da je to jako opasno i po zivot, nemam pojma 😞 a koliko ti je trajala ta trudnoca pre nego sto se materica iscistila?

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    A i jos nesto sto sam primetila, 5 6 dana me boli stomak kao da cu dobiti, pa 4 5 dana nikakvih bolova i onda opet par dana onako onaj osecaj dole pred menstruaciju, svasta 😬

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Zene ne znam sta da kazem, bila kaze jajnici u redu, i sve u redu, kaze ovakav slucaj jos nije imao, ne vidi se u materici nista, kaze da si trudna do sada bi se videlo, da sacekam jos 3 nedelje da ponovim test i da odem na izazivanje menzisa sa lekovima, sad ne moze to da mi da jer ako sam trudna stetice plodu. Ne razumem, sta ako sam trudna kad ste rekli da nisam?! Kaze pa u slucaju da se iplodnja desila pre 3 dana. Boze gospode, svi ludi ja nemam reci

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    sanja09, najvjerojatnije ti se dogodio neki disbalans s hormonima.nije ti vadio krv da provjeri razinu beta hcg hormona?

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Nije kaze da je trudnoca videlo bi se. Rekao je da dodjem za 3 nedelje opet i ako definitivno nije trudnoca da ce mi dati lekove za izazivanje menstruacije 😞

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    I jos jedno pitanje, posto cesto mokrim, da li se na ultrazvuku moze videti npr upala mokracnog kanala? posto mi je sa jajnicima sve u redu, nemam cistu, nemam upalu jajnika, nemam tumor,miom, ne daj Boze. Mozda je tako nesto u pitanju ako se to ne vidi na takvom pregledu. Bas sam nervozna, ne znam sta da mislim vise

  • crnka4

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    pozdrav. imam pitanje vezano uz točnost testova za trudnoću. zadnji spolni odnos imala sam 24.5. bez zaštite pošto sam na kontracepcijskim tabletama. prvi test za trudnoću napravila sam 8.6. i bio je negativan. menstruacija mi treba doći idući tjedan no jučer, 25 dana nakon zadnjeg spolnog odnosa pojavilo mi se svijetlo rozo krvarenje te sam ponovila test i opet je bio negativan. zanima me da li se mogu pouzdati u njegovu točnost? znam da bi pilule trebale biti dosta sigurna zaštita no plaši me to skroz svijetlo krvarenje i bol u trbuhu

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    sad si u biti prestala piti pilule i cekas pocetak menstruacije?
    ovo rozo krvarenje ti je vjerojatno priprema za redoviti ciklus.
    koliko vec uzimas pilule?
    onaj prvi test je prerano napravljen, ali ovaj drugi bi mogao pokazati plus da je trebao.
    vjerujem da si dosta dobro zasticena, ne brini :)

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.