Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hepi

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Sve ostalo sam radila prema uputama, na prvu jutarnju mokraću. Tek sam kasnije skužila da možda to i nisam morala ostavit. Jedino ne znam dal se hCG mogao ''sakrit'' na testu jer je stajao..

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Halooo halooo klokanice moje :D evo i mene :)) napokon dosao i taj 1.6...kaze gin.7tjedana. ♡ nam kuca i imamo 10mm :) nema vece srece!uh,uh :) evo placem opet :)))) simptoma nigdje osim cestog piskenja i vecih grudi.nadam se da ce i ostati tako ali tko zna... kazu svi da mogu doci :D 
    ugl. GRAVIGNOST MINI: iako je najjeftniji veliki + od mene.1.tjedni: 12.5 slaba crtica, 15.5.crta da se lijepo vidi, a 25.5 prvo se pojavio pozitivni crtuljak pa tek za njom kontrolna.nisam morala cekati ni minutu :D puse i sretne misli saljem :))))


    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    :) just smile :)


    Halooo halooo klokanice moje :D evo i mene :)) napokon dosao i taj 1.6…kaze gin.7tjedana. ♡ nam kuca i imamo 10mm :) nema vece srece!uh,uh :) evo placem opet :)))) simptoma nigdje osim cestog piskenja i vecih grudi.nadam se da ce i ostati tako ali tko zna… kazu svi da mogu doci :D 
    ugl. GRAVIGNOST MINI: iako je najjeftniji veliki + od mene.1.tjedni: 12.5 slaba crtica, 15.5.crta da se lijepo vidi, a 25.5 prvo se pojavio pozitivni crtuljak pa tek za njom kontrolna.nisam morala cekati ni minutu :D puse i sretne misli saljem :))))

    Čestitam!!!

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    bobica

    :) just smile :)


    Halooo halooo klokanice moje :D evo i mene :)) napokon dosao i taj 1.6…kaze gin.7tjedana. ♡ nam kuca i imamo 10mm :) nema vece srece!uh,uh :) evo placem opet :)))) simptoma nigdje osim cestog piskenja i vecih grudi.nadam se da ce i ostati tako ali tko zna… kazu svi da mogu doci :D 
    ugl. GRAVIGNOST MINI: iako je najjeftniji veliki + od mene.1.tjedni: 12.5 slaba crtica, 15.5.crta da se lijepo vidi, a 25.5 prvo se pojavio pozitivni crtuljak pa tek za njom kontrolna.nisam morala cekati ni minutu :D puse i sretne misli saljem :))))
    Čestitam!!!

    Hvalaaaa :) ♡♥♡♥♡♥ :))) :*


    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    :) just smile :)

    bobica

    :) just smile :)


    Halooo halooo klokanice moje :D evo i mene :)) napokon dosao i taj 1.6…kaze gin.7tjedana. ♡ nam kuca i imamo 10mm :) nema vece srece!uh,uh :) evo placem opet :)))) simptoma nigdje osim cestog piskenja i vecih grudi.nadam se da ce i ostati tako ali tko zna… kazu svi da mogu doci :D 
    ugl. GRAVIGNOST MINI: iako je najjeftniji veliki + od mene.1.tjedni: 12.5 slaba crtica, 15.5.crta da se lijepo vidi, a 25.5 prvo se pojavio pozitivni crtuljak pa tek za njom kontrolna.nisam morala cekati ni minutu :D puse i sretne misli saljem :))))
    Čestitam!!!
    Hvalaaaa :) ♡♥♡♥♡♥ :))) :*

    Cestitam!! Brzo se smjesti u svoju temu, zimske bebe :))

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Jist smile cestitam. Pridruzi nam se u zimskim bebama

  • Nina157

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok. Nova sam na forumu. Imam nekoliko dilema. Zadnju mjesečnicu sam imala 22.04.2015 i traje mi 5-6 dana. Prije par tjedna imala sam simptome koda da ću dobiti M, al od onda ništa. Imam 21 jednu godinu, muž i ja pokušavamo dobitii bebu već godinu dana ali ništa. Ne mama nikakvih simtoma osim što mi kasni mjesečnica, ciklusi su mi neredoviti ali nikad duži od 35 dana. Danas sam napravila test i negativan je. 

  • ana1989

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    pozdrav cure
    trebam pomoć. jučer sam napravila test jer mi kasni mjesečnica dva dan a inače je točna od kad sam ju dobila. koristila sam First sign. kad sam piškila u roku 5 minuta koji pišu na uputama pojavila se crtica jakoooo slabo vidljiva ali tu je. pa sad mene zanima je li znači da sam trudna ili ?
    ps nemoj te me napasti odmah jer ovo bi mi trebala biti prva trudnoća i prvi test ikad napravljeni. hvala vam

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Ana1989 nitk9 te  nece ovdje napadati samo mozes dobiti savjet.
    Ja cu ocito biti medu prvima koje ce ti cestitati. Kad se na testu pojavi slaba druga crtica, isto znaci da si trudna. Stoga, cestitammm

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Nina ako ti M kasni nije rano za test. E sad to sto je negativan, moze biti tocno ali i ne mora... Kazes nemas nikakve simptome druge koji bi bili dokazT? Jedino sto ti mogu preporuciti jest da trazis od ginekologa da te posalje da vadis krv kako bi bila sigurna

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.