Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, ja sam nova ovde, ginekolog mi je zauzet do jula, pa bih molila neki savet ili neko iskustvo. Ovako, menstruacija mi je u aprilu nesto kasnila, oko 10 dana al sam je imala, dobila sam petog aprila i od tada do sada nista! Trebala sam dobiti onda petog ili desetog maja, posto mi je ciklus oko 30 do 35 dana, nekad manje nekad vise, ali mi nikada do sada nije preskocila eto ceo mesec. Odnose imam redovno, skroz bez zastite. Jednom prilikom, valjda pocetkom maja ili nesto malo kasnije sam cak imala malo i bolan odnos i nakon toga 5 minuta strasne bolove, kao implatacija ili porodjajni maltene(imam vec jednu curicu od 3 godine pa znam kakvi su bolovi) radila sam test pre desetak dana i pre 2-3 dana i negativan. Muka mi je, vrti mi se, spava mi se, gladna sam, grudi su me bolele 10 dana bez prestanka a sad nista, a imam osecaj kao da cu svaki cas da dobijem al nista! Grcevi, boluckanje prisutni ponekad, a neka i po ceo dan. Povracala nisam, test mi je negativan, ne znam sta bih moglo biti. Inace imam izrazene vene po grudima tako da to ne racunam kao znak ☺ jel moguce da testovi grese ili sta se desava?! Pobogu da jesam, do sada bi se prikazalo, ocitalo, ne znam nisam pametna. Izvinite da predugackom postu ali se jako nerviram, uclanila sam se da cujem par reci od vas ako je moguce, unapred hvala! 😘

  • hepi

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nina


    Do prije par tjedna nije bilo nikakvih znakova, al sad imam grčeve i neki bijeli iscjedak koji je obilan. Malo rjeđe idem na wc, al ne smatram da je to znak kod mene. Zvala sam ginekologa i rekao je pričekam jos jedan tjedan i da ponovim test. Da ako je negativan da mu se javim. A šizim već, kad god se ponadam nista od bebaca. Nemam vise snage da se opet razocaram….


    evo kod mene je slična situacija..zadnju M sam imala 20.4. i isto imam cikluse oko 30-35 dana..a evo još nisam dobila ni nemam simptome simptome ničega osim bijelog iscjedka..radila sam već dva testa i bila su negativna..sutra ću opet ponovit, ako jesam trudna, onda mi je već 5. tjedan..valjda bi se trebalo vidjet nešto na testu

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Ovo je strasno, ne znam sta da mislim, citala sam sve i svasta! Od upale jajnika, mokracnog kanala, raka, do trudnoce i koje cega, pod tolikim sam stresom jer samo zelim da znam sta je u pitanju, nikad u zivotu mi se ovo nije desilo 😕

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    sanja09, ako imas mogucnost napravi krvnu pretragu za trudnocu.
    moze biti puno stvari, a ja se nadam da je ona koju prizeljkujes :)

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pa bas i nemam, ginekolog mi zauzet do jula, do jula pobogu, odlepicu. Cak sam isla i da radim hormone stitne zlezde, mislila sam da je to, ali nalazi su bili super. Ne razumem, da sam trudna testovi bi do sada pokazali?! 2 testa sam radila. Pa nije bas da prizeljkujem, ali bih i volela jos jedno dete 😘💕Citala sam sve zive forume, i ovaj mi je nekako prirastao srcu, zene su zaista divne, toliko reci utehe i ljubavi nekad ne mozes naci ni kod prijatelja, a ovde je zaista ima puno, svaka vam cast 😘 ja sam se cak odlucila i grupu napraviti, za tinejdzerke koje su mlade ostale trudne, kao sto sam i ja, znam koliko ce reci znaciti, ko je sada u toj situaciji, ili je prosla takvu situaciju neka se pridruzi ❤💞

  • Nina157

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Evo do nedavno sam imala samo bijeli iscjedak i nikakve simptome, danas ujutro mi se pojavio neki roskasti iscjedak. Malo mi je to čudno kad nikad nisam imala ništa slično. Prvi dan mjesečnice mi je uvijek obilno krvarenje, a sad je daleko od toga. Neznam dal se to uopče može nazvat mjesečnicom. Dal je imao ko nekavo slično iskustvo. Nez kaj da radim...

  • kety0071

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Drage moje, opet ja! Do prije par dana sam sumnjala da sam trudna, al ispostavilo se da nisam, jer sam dobila  . E sad,  sam dobila 2.2., a zavrsila mi je 6.6., medjutim jucer ujutro kad sam ustala i otisla na WC prilikom brisanja mi se pojavio proziran sluzavi iscjecak protkan krvavim nitima, kao sukrvica, ( ne znam bolje objasniti)  Jos dvas puta u toku dana se pojavio prilikom odlaska na wc, a danas nista. Ovako nesto mi se nikad do sad nije dogodilo. S muzem sam imala odnose 14.5., pa 21.5. pa 1.6.,pa 6.6 a ovulacija je bila 19.5., e sad mene zanima jel postpji mogucnost trudnoce ili je to samo neki zaostatak od menstruacije ( iako iscjedak nikako ne slici na menstruaciju)?! Svjesna sam da je ovulacija bila davno, pa je i sansa za trudnocu slaba, al mi nije jasno...jel uopce moguce da se radi o implatacijskom krvarenju?! Pliz prosvjetlite me...nisam dovoljno upucena jer cemo ja i muz tek sad krenuti raditi na bebi, pa nismo do sada imali odnose kad je ovulacija, vec smo vise pratili pocetak i kraj plodnih dana, cisto zbog orijentacije...

    kety0071

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    ako si 4 dana imala uobicajenu menstruaciju, ovo iza su vjerojatno neki zaostaci, kako si i sama rekla. 
    malo je vjerojatno da je implantacijsko tako daleko iza ovulacije.
    ako ti se dalje krenu pojavljivati neki simptomi, napravi test.
    sretno s pokusavanjem 

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing

  • kety0071

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    shimmer


    ako si 4 dana imala uobicajenu menstruaciju, ovo iza su vjerojatno neki zaostaci, kako si i sama rekla. 
    malo je vjerojatno da je implantacijsko tako daleko iza ovulacije.
    ako ti se dalje krenu pojavljivati neki simptomi, napravi test.
    sretno s pokusavanjem 
    Ma sve mi je to malo cudno jer mi se stalno spava i umorna sam, imam vrtoglavice…tako zadnjih 15ak dana,. Sto se tice menstruacije bila mi je dosta slabija nego inace i krace mi je trajala, al i prosla mi je bila takva, tako da… Hvala na odgovoru i pomoci…

    kety0071

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Opet ja, sutra sam narucena kod privatnog ginekologa pa cemo videti da li testovi grese ili sta je u pitanju, menstruaciju jos nisam dobila 😕 a stomak mi raste, ili sam se ugojila ili sam pocela da ludim 😬😮 Videcu sutra ☺

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.