Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lela29

    Lela29

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    ana1989


    pozdrav cure


    trebam pomoć. jučer sam napravila test jer mi kasni mjesečnica dva dan a inače je točna od kad sam ju dobila. koristila sam First sign. kad sam piškila u roku 5 minuta koji pišu na uputama pojavila se crtica jakoooo slabo vidljiva ali tu je. pa sad mene zanima je li znači da sam trudna ili ?
    ps nemoj te me napasti odmah jer ovo bi mi trebala biti prva trudnoća i prvi test ikad napravljeni. hvala vam

    Identično je bilo kod mene, first sign mi je pokazao sramežljivu crticu, na 2. dan kašnjenja i isto se nije pojavila isti sekund.
    Čestitam! ;)

  • ana1989

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    ...joooj, nadam se. :) hvala puuuuuuno :D

  • ana1989

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    ...odmah mi je lakše da ima sličnih slučajeva ko i moj a da je ne kraju bilo pozitivno. hvala :D

  • Avatar Lela29

    Lela29

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Ana1989 sretno!!

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Ana nema lazno pozitivnih testova. A tvoj test je pozitivan. I ja sam imala blijedu drugu crtu

  • Nina157

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Do prije par tjedna nije bilo nikakvih znakova, al sad imam grčeve i neki bijeli iscjedak koji je obilan. Malo rjeđe idem na wc, al ne smatram da je to znak kod mene. Zvala sam ginekologa i rekao je pričekam jos jedan tjedan i da ponovim test. Da ako je negativan da mu se javim. A šizim već, kad god se ponadam nista od bebaca. Nemam vise snage da se opet razocaram....

  • ana1989

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    ...hvala :)

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Isto kao i kod mene...provjereno: blijeda crta je isto crta i to pozitivna.:) samo ponavljajte par dana poslije.ja sam nakon te prve za svaki slucaj jos 2 puta poslije i svaki puta je bila sve vidljivija crta.
    nq 1.pregledu,nalazu izmedju ostalog pise: 3testa pozitivno :D rekla mi doktorica:"a jesi se novaca istrosila..." a ja njoj: uh,bolje i to nego u neznanju 4tjedna do prvog pregleda :)


    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Baby12

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    hellooo ….. :) 
    prvi put sam ovdje. alll tražim pomoć . Menga mi kasni već 5 dana .Inače je jako redovita u dan. Dns sam kupila test za trudnoću neki najjeftni da vidim sta ce mi pokazat. Radimo na bebi. 
    sad kad sam test testirala ….odmah mi se pojavila jako crvena crnta gornja ….a donja jedva vidljiva neka blijedo blijedo roza …..neznam jesam trudna ili ne …..prvo mi je dijete . Dali je netkom od vas pokazao test isto i dali ima neko iskustva u tome ???Baby

    Baby

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Baby1


    hellooo ….. :) 
    prvi put sam ovdje. alll tražim pomoć . Menga mi kasni već 5 dana .Inače je jako redovita u dan. Dns sam kupila test za trudnoću neki najjeftni da vidim sta ce mi pokazat. Radimo na bebi. 
    sad kad sam test testirala ….odmah mi se pojavila jako crvena crnta gornja ….a donja jedva vidljiva neka blijedo blijedo roza …..neznam jesam trudna ili ne …..prvo mi je dijete . Dali je netkom od vas pokazao test isto i dali ima neko iskustva u tome ???Baby

    dvije crte su pozitivan test.
    a druga je svjetlija jer je razina hcg hormona jos relativno niska.
    ponovi test kroz par dana s jutarnjom mokracom i sigurno ce biti tamnija.
    cestitam :)i nemoj sad trcati na pregled jos barem dva tjedna 

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.