Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mima8

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobro Vece :)

    imam jedan problem,kasni mi menstruacija 13 dana,spavala sam sa momkom bez zastite ,pre 4 nedelje.Uradila sam test bebi rapid u popodnevnim satima,i na testu se pojavilo jedna bledo roza crta ,sta to znaci? imam mucnine,gadi mi se pojedina hrana i nemam nikakve simtome kao da cu dociti,inace redovno dobijam na svakih 28 dana ,Unapred hvala….molila bi vas da mi odgovorite ,da znam na cemu sam

    /

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    mima

    Dobro Vece :)
    imam jedan problem,kasni mi menstruacija 13 dana,spavala sam sa momkom bez zastite ,pre 4 nedelje.Uradila sam test bebi rapid u popodnevnim satima,i na testu se pojavilo jedna bledo roza crta ,sta to znaci? imam mucnine,gadi mi se pojedina hrana i nemam nikakve simtome kao da cu dociti,inace redovno dobijam na svakih 28 dana ,Unapred hvala….molila bi vas da mi odgovorite ,da znam na cemu sam

    Cestitam  ako zelis biti sigurna, napravi test sa prvim jutarnjim urinom, no ako ti se pojavila makar blijeda crta popodne, a test si ocitala u pravilnom vremenu kako pise u uputama..onda je to to 

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    mima

    Dobro Vece :)
    imam jedan problem,kasni mi menstruacija 13 dana,spavala sam sa momkom bez zastite ,pre 4 nedelje.Uradila sam test bebi rapid u popodnevnim satima,i na testu se pojavilo jedna bledo roza crta ,sta to znaci? imam mucnine,gadi mi se pojedina hrana i nemam nikakve simtome kao da cu dociti,inace redovno dobijam na svakih 28 dana ,Unapred hvala….molila bi vas da mi odgovorite ,da znam na cemu sam

    Cestitam  ako zelis biti sigurna, napravi test sa prvim jutarnjim urinom, no ako ti se pojavila makar blijeda crta popodne, a test si ocitala u pravilnom vremenu kako pise u uputama..onda je to to 

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u

  • mima8

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Znaci mislite da sam trudna? samo jedna crta mi se pojavila i to bledo roze boje ,drugu nisam ni videla? to me zbunjuje :)

    /

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    mima


    Znaci mislite da sam trudna? samo jedna crta mi se pojavila i to bledo roze boje ,drugu nisam ni videla? to me zbunjuje :)

    Procitaj upute. Ako je jedna - onda nisi, ako su 2 onda jesi.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u

  • kety0071

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Nova sam na forumu pa nisam bas upucena, zato mi treba vasa pomoc. Naime, sumnjam da sam trudna, al mi je ja mislim jos rano raditi test. Situacija je sljedeca: zadnju mjesecnicu sam imala 8.5., a odnos 14.5., ovulacija je bila 18.5., pa sam ponovno imala odnos 21.5. zadnjih desetak dana imam izrazen bol u lijevom jajniku,a povremeno i u desnom, sto mi nije uobicajena pojava, ujutro imam laganu mucninu, bez povracanja, a nekada i u toku dana. tako mi je zadnjih 7-8 dana. Mucnina se javi i drugim dijelovima dana i cim nesto pojedem ona prestane. Mokrim dosta cesto i danas citav dan imam vrtoglavicu. Sinoc sam uocila mlijecni, ljepljivi iscjedak iz obje dojke, na dodir, pa me to totalno zbunilo. Prije 4-5 dana sam pekla neko meso koje je bilo sasvim ok, al je meni uzasno smrdilo. Sad nemam pojma sta da radim. Moze li mi tko od vas pomoci i reci kolike su sanse da sam trudna ili ovi simptomi ukazuju na nesto drugo???!!!Inace trebam dobiti za 4-5 dana. Please pomozite!! P.S. voljela bih da jesam trudna 

    kety0071

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    kety0071 dobrodosla nam.
    Ovi svi simptomi koje spominjes dobro upucuju na trudnocu, ali da bi bila sigurna morat ces napraviti test ali i to tek dan nakon sto ti zakasni M. Osim ako zelis ranije saznati, onda mozes od dr traziti da te posalje da vadis krv i da preko nje vidi dali si T. Jos jednom kazem, simptomi jesu obecavajuci ali kako sam i sama prosla kroz svakojake bezazlene simptome, ja bih cekala vrijeme za test.
    Zelim ti da uspijes sto prije i da se pridruzis trudnicama

  • kety0071

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Hvala puno na odgovoru i dobrodoslici. 

    kety0071

  • hepi

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Book,Trenutno mi je 38 dan ciklusa i još nema M..a obično sam dobivala 31. dan iako mi je u zadnjih 6. mjeseci dva put kasnila po 5-6 dana. imala sam odnos 11. dan ciklusa. Radila sam jučer test i bio je negativan, ali sam prije negdje pročitala da bi mokraća trebala dobiti sobnu temperaturu i tako sam je u posudici ostavila..sjetila sam se na to tek nakon sat vremena i tada radila test. jel moguće da je zbog toga došlo do pogrešnog rezultata?

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    hepi


    Book,Trenutno mi je 38 dan ciklusa i još nema M..a obično sam dobivala 31. dan iako mi je u zadnjih 6. mjeseci dva put kasnila po 5-6 dana. imala sam odnos 11. dan ciklusa. Radila sam jučer test i bio je negativan, ali sam prije negdje pročitala da bi mokraća trebala dobiti sobnu temperaturu i tako sam je u posudici ostavila..sjetila sam se na to tek nakon sat vremena i tada radila test. jel moguće da je zbog toga došlo do pogrešnog rezultata?

    Na uputama za test ti pise kako tocno trebas obavit testiranje. Najcesce je to prvi jutarnji urin, nisam nikad cula da se mokraca treba ostavljati na sobnu temperaturu. Mislim da je to jedna od onih "babljih prica".

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.