Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Čestitam novim trudnicama!

  • pozitiva

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Cure, molim vaše mišljenje..test je radjen 5-6 dana prije ocekivane menge (clearblue) i pokazao je cisti -
    S obzirom na cjelokupnu situaciju (koju sam sam opisala na temi spontani/kiretaza), to nam odgovara. Mislite li da je moguce da je pokazao minus jer jer još prerano? ...jer ja osjecam odredjene simptome vec sada..

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Pozitiva svakako je rano za test... Trebala bi ga ponoviti u slucaju da ne dode M. Jer ovako neces biti sigurna

  • pozitiva

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    svakako ću ga ponovit..samo me zanimalo da li je nekom pokazalo 5-6 dana prije m minus, a kasnije + ili je u pravilu ostao minus i dosla menga.

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Moze biti i jedan i drugi slucaj jer vecinom jos nema dovoljno prog. Hormona u tijelu.
    Bas si uranila s testom i sad te buni

  • pozitiva

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Ma idem ja sutra privatno vadit betu, ne mogu cekat vise jer mi se ova 3 dana cine ko cijela vjecnost

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Pozitiva jesi stogod saznala

  • pozitiva

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Hej! Rezultat bete <0.100  (3 dana prije ocekivane M)

  • Avatar beta5

    beta5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Test na trudnocu je negativan po drugi put,a imam bolove u kukovima,donjem dijelu leda,mucnine su jutarnje redovite sa povracanjem...
    Trebala bi dobit za 3-5 dana...s tim da je prošla bila slaba..
    Jesam li trudna?:-/

  • pozitiva

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Draga beta, nećeš bit sigurna dok ne odes izvadit betu, jer ocito si nestrpljiva kao i ja... iz krvi se može vidjet i tako rano.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.