Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    I ja sam imala implantacijsko i nije mi palo na pamet da sam možda trudna. U to vrijeme sam bila pod velikim stresom i fizički jako iscrpljena, a i ciklusi su mi se poremetili i bili po 40 dana. Da nisam morala ići na rengen, ne bi valjda taj mjesec ni radila test.

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    ja sam već mislil da ode naša mrva...i nakon posla sam odjurila na hitnu gdje mi je dr pokazao srčeko koje kuca i potvrdio da je to impl.
    dobila tablete, mirovanje i eto nas sve 5 

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Uh,uh.ja samo molim Boga da ne dodje m..nisam imala jos nikakvih tragova kao sto je u opisu implatacijskog,eto jedino sto mi doticna nije stigla,na testicu 2 crtice,malo razdrazljiva i krcka sa vremena na vrijeme u donjem dijelu nesto kao da cu dobiti...sutra radim drugi testic pa se javim.hvala vam! Lav ya :) ♡♡


    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    pa da osjećaj je cijelo vrijeme kao da ćeš dobiti...al vještice nema 

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Neka nema :) sreca da je nemaaaa :D puj puj,nek ne dodje  :p 


    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Dobro jutrooooo :) stavljam srecom novu sliku profila :) donji test je od 12.5   a gornji je danasnji 15.5.
    2.crta se sada vidi tamnije.
    sreci nema kraja.hehe.lijep vam dan svima zelim i saljem sretne misli :D   


    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    super...sad samo treba dočekati pregled kod ginekologa...sretno 

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Cestitke svim novim trudnicama.
    Moram se pohvaliti da je i mome trudu dosao kraj. Jucer popodne sam napravila test i pojavila se druga nesto svijetlija crtica. Ali ja znam da je to to 

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    čestitam 

  • Avatar Capi_3

    Capi_3

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    ja sam napravila test nakon samo 4,5 dana od kašnjenja  i jedna crtica je bila skroooz tamna, druga se jedva vidila, nakon 3 dana ponovila test i obje tamne bile :D piše na testovima da nije važno jeli jedna svijetlija a druga tamnija, već da su obje tu :D

    🙎🏼30 oligotheratozoospermija
    🙎‍♀️29 AMH 99-155 (varira) , PCOS
    2015.spontana trudnoća; CR; krvarenje, infekcija reza
    2/2022 ICSI ➡️ Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl ➡️ 40 folikula, 16 js, 3 oplođene, 2 🐧🐧 (ET odgođen zbog OHSS)
    4/2022 FET ➡️ Estrofem, Utrogestan ➡️ 4.04. vracena 2 🐧🐧 ; beta HCG 0.1 ❌️
    10/22 ICSI ➡️ Gonal 100, zatim 150, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle
    ➡️ 40 folikula, 15 js, 2 oplođene, OHSS, embriji stali s razvojem, 0 transfera
    09/2023 ICSI ➡️ Supercur sprej, Ovaleap

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.