Smeđi iscjedak u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mala54

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok,prvo sve vas pozdravljam i nadam se da cete mi bar malo moci pomoc. 😊 do sad nisam imala ovakav slucaj,prvi dan menge dobila sam zuti iscjedak malo tamniji i sutradan menstruaciju,i sad citam na forumu kao rana trudnoca pa me zanima dali moze biti stvarno do toga,pa ako se koja zena,mama susrela s tim da mi mali objasni,hvala puno lp pozdrav 

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    mala54

    Bok,prvo sve vas pozdravljam i nadam se da cete mi bar malo moci pomoc. 😊 do sad nisam imala ovakav slucaj,prvi dan menge dobila sam zuti iscjedak malo tamniji i sutradan menstruaciju,i sad citam na forumu kao rana trudnoca pa me zanima dali moze biti stvarno do toga,pa ako se koja zena,mama susrela s tim da mi mali objasni,hvala puno lp pozdrav


    Meni svaka menga pocinje sa smedim iscjetkom koji nekad potraje i cijeli dan prije nego pocne krvarenje. Cak sam pitala ginekologa jel to zabrinjavajuce i veli da ne, da je normalno. 

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • mala54

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala puno na odgovoru,sad mi je lakse . Zabrinula sam se jer do sad nisam tako imala. Kasnila mi jedan dan pa drugi dan tako svjelo smedje iscjedak i onda sutra dan stigne menga pa me zbunilo. 

  • sandy11

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Mozete mi reci ovako meni je 6 dan od transfra imam jake bolove kicma jajnici zigav ..prekjuce toliku bol dasam mislila dacu dobit i danas ujutro  mrlja zuta i ko jedna kapljica krvi kad sam isla na wc i nista tokom dana al cjeli dan neki bolovi poput menstrualni ..bojim se da nije ovaj put usijelo i da je mogda mjesecnia :'(

  • sandy11

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    sandy11

    Mozete mi reci ovako meni je 6 dan od transfra imam jake bolove kicma jajnici zigav ..prekjuce toliku bol dasam mislila dacu dobit i danas ujutro mrlja zuta i ko jedna kapljica krvi kad sam isla na wc i nista tokom dana al cjeli dan neki bolovi poput menstrualni ..bojim se da nije ovaj put usijelo i da je mogda mjesecnia :'(


  • kacacokot

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Valeera

    Pozdrav,

    Ja sam evo skroz nova trudnica, trudna 4 tjedna, odnosno saznala jucer. Danas sam na toalet papiru primjetila užasno blagi smećkasti iscjedak, nije bilo svjetle krvi. Naravno, izostala mi je M, test pokazao trudnoću, krv pokazala trudnoću, za 2 tjedna prvi UZV. Dal' da vec dižem paniku ili je to implantacija?


    Drage moje ženice, nova sam ovde i upravo slučaj  kao i kod tebe Valeera, samo sto sam ja trudna dva ipo tjedna (radjena VTO) Doktorica preporucila strogo mirovanje do ponedeljka pa ako se braon ili tamno crveni iscjedak pokazivati ponovo raditi BETU. Interesuje me dal je neka od vas imala takvo iskustvo. Daleko je ponedeljak🙏😢🤞

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Pozz svima :)
    Citam vas vec dugo pa nikako da odgovorim jer nisam imala razloga.. 
    Danas mi je 11DPO..za 3 dana mi treba (ne) doci M ali sam danas dobila smedji iscjedak.. Uz to imam bolne grudi i bradavice..
    Sto mislite, dali bi mogla biti T? Da radim test? 

    ❤️🙏🏻

  • Tina1095

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Trudnoca 6+3 dana. Na ultrazvuku se vidjeli otkucaji ali je plod smijesten u maternici ali prema desnom rogu? Znaci ne bas idealna pozicija… Jel ima tko iskustva?

  • Avatar Monika1011

    Monika1011

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke..može pitanje..naime,jučer je test pokazao +,danas je dan kad sam trebala dobit m.. po računici od zadnje m,sad bi trebala biti trudna tek 3.tj+4 dana.. jutros kad sam išla na wc,kad sam se obrisala primjetila sam smeđi iscjedak..ali doslovno jedna kap.. nemam bolove ni ništa.. dali je moguće da je implantacijsko?? Ili bi se trebala zabrinuti.. hvala🙏🙏🙏🙏❤

    🙎‍♀️ 35.god
    🙎‍♂️ 36.god.
    + 20.10.'20. ❤
    It's a boy💙 30.06.2021.
    + 11.02.2023.❤️
    Termin:25.10.2023.
    Harmony 30.03. ✅️ it's a girl💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Monika1011

    Monika1011

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke..može pitanje..naime,jučer je test pokazao +,danas je dan kad sam trebala dobit m.. po računici od zadnje m,sad bi trebala biti trudna tek 3.tj+4 dana.. jutros kad sam išla na wc,kad sam se obrisala primjetila sam smeđi iscjedak..ali doslovno jedna kap.. nemam bolove ni ništa.. dali je moguće da je implantacijsko?? Ili bi se trebala zabrinuti.. hvala🙏🙏🙏🙏❤

    🙎‍♀️ 35.god
    🙎‍♂️ 36.god.
    + 20.10.'20. ❤
    It's a boy💙 30.06.2021.
    + 11.02.2023.❤️
    Termin:25.10.2023.
    Harmony 30.03. ✅️ it's a girl💗
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.