Smeđi iscjedak u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tena22

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Postovanje,jako sam uplasena,u ranoj sam trudnoci negdje oko 5,6,tj.i prije dva dana mi se pojavio smeđi iscjedak.zanima me dali je netko imao iskustva s tim…jako se bojim jer je moja mama imala dva spontana i tako joj je pocelo sa smeđim iscjetkom…jako zelimo bebicu i skoro dvije godine nismo mogli..i sada kada smo uspjeli nezelim je izgubiti…moze li mi neko pomoci..hvala unaprijed

  • Deleted user

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Nemoj brinuti, ali ja bih na tvom mjestu svakako otišla liječniku, čisto da budeš sigurna da je sve u redu!

  • tena22

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Bila ja kod ginekologinje i kaze mi idi u bolnicu..dosla ja i oni mene smjeste u sobu kazu miruj i pij duphaston 3*1!evo cetvrti dan sam ovdje iscjedak je prestao…nadan se da ce sve biti uredu sa bebicom

  • Avatar Dijanna

    Dijanna

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    i ja sam u 7. tjednu imala takav iscjedak, isto sam pila duphaston, tjedan dana mirovala i sve je prošlo ok, evo sin 7 mjeseci živ i zdrav! bez brige, kažu da je to jako česta pojava. bit će sve ok!

  • tena22

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    hval ti..evo proslo je tri tjedna od izlaska iz bolnice…imala sam jos koji dan iscjedan ali je prestao,jos uvijek pijem duphaston..sutra idem na pregled…vjerujem da ce sve biti u najboljem redu..hvala jos jednom..:)

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    tena22


    hval ti..evo proslo je tri tjedna od izlaska iz bolnice…imala sam jos koji dan iscjedan ali je prestao,jos uvijek pijem duphaston..sutra idem na pregled…vjerujem da ce sve biti u najboljem redu..hvala jos jednom..:)

    hej. ja sam u 7.tjednu sada, 2 dana sam imala svijetlo smeckasti iscjedak, no jucer na pregledu ga nije bilo i dr. mi je rekao da je sve u redu. no ipak, dao mi je te duphaston tablete, 3x na dan… 

    koliko si ih dugo pila? jesi li kasnije imala problema sa iscjedkom? 
  • mury

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ćao!u 5. sam tjednu trudnoće i počeo mi je smedji iscjedak od juče.malo me strah i ne znam sta da radim.vjerovatno ću doktoru čim prije jer ne znam sta drugo..

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    da, idi doktoru sto prije. tako je i meni pocelo sa smedim iscjetkom u 5.tj. dobit ces duphastone ili nesto za cuvanje trudnoce i ako dode do krvarenja svakako svaki put odi doktoru, ali odmah ti to kazem da se ne uplasis, jer ce sve biti ok! obicno do krvarenja dolazi zbog hematoma koji nastane prilikom ugnjezdivanja jajasca, no on se onda povuce. to se dogada skoro kod svake druge trudnice. meni se povukao nakon dva tjedna mirovanja i sad sam u 14.tjednu i sve je ok!!!  dr.je rekao da je bolje da hematom iscuri, brze se povuce!  

    sretno!!!!

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Nemojte ju plašit, moguće da je neka upalica, ja sam imala tako upale u prvoj trudnoći i isto sam se jako prepala. Odi k doktoru da vidi što je. Ja sam u 7. i 10. tjednu imala tako smeđi iscjedak radi upalica, pa je tako reagiralo tijelo.

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    nije li to normalna pojava? implementacijsko krvarenje?
    dobro je dok je smečkasto, dok poprmi rozkastu ili krvavu boju, onda je vrijeme za paniku….sjecam se da je moja sestra u svojoj prvoj trudnoci imala smečkasti iscjedak nekih 10 dana, njezin ginekolog joj na to nista specijalno nije rekao, nije joj dao ni Duphaston ni nista…
    ..ja sam pak imala jedan jedini dan nesto sto je licilo na smečkasto ( ni prije ni posllije vise nikakav , a kamoli smeckasti), pa mi je  moja doktorka odmah dala da pijem Duphaston…

    ne znam, ja bi rekla da ne panicari, osim ako ne promjeni boju i potraje duze od 10-tak dana…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.