Smeđi iscjedak u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Da li je to trudnoća ili ne ginekolog mi kaže da je bolime stomak ko za dobit jer taj smeđi iscjedak zabrinjavajući pozz

    Azospermia

  • Avatar nicole12

    nicole12

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim mamama i onima koje će tek postat 😊
    Imam jedno pitanje? Čitam sve i svašta, ali eto željela bi i ja pitat. Trudna sam 7+2 iako veličina ploda odgovara 7+6 srce kuca sve ok. Ali sam u zadnjih 10 dana 5 dana u prekidima imala “smeđi iscjedak” nekad malo obilnije nekad malo manje. Na prvoj kontroli prošli tjedan dvije gestacije, ali je jedna prazna i tome se prepisalo to krvarenje. Ali od jučer opet! Jutros malo obilnije sada malo manje… odmah sam otišla na hitnu i dobila utrogestan i mirovanje. Zanima me trebam li se brinuti s obzirom da je beba čak i veća nego sto bi trebala biti i sta joj srce lupa kao veliko, a oni ne znaju od kuda krv? 
    Hvala 

    [lilypie.com]

  • Tea2807

    Broj poruka: 582

    Prijavi adminu

    nicole12

    Pozdrav svim mamama i onima koje će tek postat 😊
    Imam jedno pitanje? Čitam sve i svašta, ali eto željela bi i ja pitat. Trudna sam 7+2 iako veličina ploda odgovara 7+6 srce kuca sve ok. Ali sam u zadnjih 10 dana 5 dana u prekidima imala “smeđi iscjedak” nekad malo obilnije nekad malo manje. Na prvoj kontroli prošli tjedan dvije gestacije, ali je jedna prazna i tome se prepisalo to krvarenje. Ali od jučer opet! Jutros malo obilnije sada malo manje… odmah sam otišla na hitnu i dobila utrogestan i mirovanje. Zanima me trebam li se brinuti s obzirom da je beba čak i veća nego sto bi trebala biti i sta joj srce lupa kao veliko, a oni ne znaju od kuda krv?
    Hvala


    Moguce da je puknuce zilica tokom sirenja maternice, uglavnom nije nista za zabrinut se. Meni je trajalo do kraja 11tt, svaki dan. Dok nije svjeza, svjetla krv, nije nista strasno(osim sto ne izgleda lijepo)

  • Avatar nicole12

    nicole12

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru i maloj utjesi koja mi puno znaci u ovom trenutku 😊 nadam se da će na kraju sve biti onako kako treba…

    [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Nicole, ja sam od pocetka trudnoce imala i smedi iscjedak i bas svjezu krv. Tako sve do 13.tjedna. Nije nikad pronaden neki uzrok tom krvarenju. Tako da uzimaj terapiju, probaj mirovati sta vise i ne nervirati se. ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar nicole12

    nicole12

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Fluffy, ja se nadam da će sve bit ok i opuštena sam onoliko koliko mogu 😅 teško je, ali se nadamo najboljem🙏🏻

    [lilypie.com]

  • Valeera

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    Ja sam evo skroz nova trudnica, trudna 4 tjedna, odnosno saznala jucer. Danas sam na toalet papiru primjetila užasno blagi smećkasti iscjedak, nije bilo svjetle krvi. Naravno, izostala mi je M, test pokazao trudnoću, krv pokazala trudnoću, za 2 tjedna prvi UZV. Dal' da vec dižem paniku ili je to implantacija? 

    33g. - nezaštićeni od 12.mjeseca 2019.

  • Lara208

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Valeera

    Pozdrav,

    Ja sam evo skroz nova trudnica, trudna 4 tjedna, odnosno saznala jucer. Danas sam na toalet papiru primjetila užasno blagi smećkasti iscjedak, nije bilo svjetle krvi. Naravno, izostala mi je M, test pokazao trudnoću, krv pokazala trudnoću, za 2 tjedna prvi UZV. Dal' da vec dižem paniku ili je to implantacija?


    Pozz, zar si ipak isla vadit krv? Ja isto imam skroz malo smede, M mi jos uvik nije dosla, sve msm da nisan mozda rano vadila betu. Takoder, jutros povracala, temp 37,1

  • Lara208

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Fluffy

    Nicole, ja sam od pocetka trudnoce imala i smedi iscjedak i bas svjezu krv. Tako sve do 13.tjedna. Nije nikad pronaden neki uzrok tom krvarenju. Tako da uzimaj terapiju, probaj mirovati sta vise i ne nervirati se. ☺️


    Pozz, ja sam nova ovdje, nisam dobila M, imam smedi iscjedak koji nikad prije nisam imala, ali sam jucer vadila betu koja je bila neg. Zanima me postoji li mogucnost da sam mozda rano vadila, 26 dan ciklusa je bia u pitanju, a s obzirom da jos nisan dobila, neman bolove ka inace kad iman dobit, jutros sam povracala i temp 37,1.
    Ako netko zna, bila bih zahvalna na odg

  • Valeera

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Jesam, vrag mi nije dao mira. Uglavnom. Stavio me na progesteron tablete. U ponedjeljak se moram javiti, da vidi kako se razvija sve. Malo sam sada ispaničarena. 

    33g. - nezaštićeni od 12.mjeseca 2019.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.