Smeđi iscjedak u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pinki123

    Pinki123

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Pozz cure, menstruaciju sam dobila 22.10 četvrtak ocekivano, tako mi je i trebala doć, al skroz cudnu menstruaciju, inace imam obilno 3 dana 4 dan ciscenje i 5 dan ono dvi tri kapi skoro pa nemam,. I jako bolne menstruacije. 
    U ovoj sad sam imala  grcenje cijeli dan al kad bih legla smirilo je se,tako je bilo cijeli dan da nisam imala potrebu popit tabletu da bi normalno funkcionirala,. Skroz je svijetlo crvena bila, ruzicasta bez ugrusaka kontala sam to je prvi dan ajde al to je trajalo dva dana, krv bi samo imala kad bi imala malu nuzdu, a na ulosku tragovi.. Skroz je oskudna bila nit sam osjecala izljeve ni slicno. 4,5 dan ko sukrvica svijetla i smeckasto svijetla.. I evo danas malo je bilo isto svijetlo smeđa.. Prozirna. Jucer peti dan sam radila test negativan. Sto bi mi savjetovale. 😊 

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Mislim da bi ti peti dan ciklusa već svakako trebalo pokazati +, savjetujem ti da se obratiš svom ginekologu. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Pinki123

    Pinki123

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Orhideja1

    Mislim da bi ti peti dan ciklusa već svakako trebalo pokazati +, savjetujem ti da se obratiš svom ginekologu.


    Jesam, al ima koronu trenutno… 
    Pa trenutno, neznam sto bi. 

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Može pomoć u 9 tjednu sam trudnoće da li je zabrinjavajuće  smeđi iscjedak da li je to normalno i da li je to od utrogestana hvala

    Azospermia

  • Avatar lucijaa117

    lucijaa117

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Leptirica 90🦋

    Može pomoć u 9 tjednu sam trudnoće da li je zabrinjavajuće smeđi iscjedak da li je to normalno i da li je to od utrogestana hvala


    Jel imas hematom mozda? Ja sam u 8. tj svih 7 dana uredno  smeđarila, nekad je bilo vise,nekad manje. Prosli tj na pregledu hematom se jos vidio jako malo. U svakom slucaju se obrati svojem gin ako ne znas razlog zbog cega bi mogao iscjedak biti 😊

    👸 24g
    🤴 26g
    11.11.2020. ➕

  • Avatar Rio

    Rio

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! ☺️
    Godinu dana nakon spontanog pobačaja ponovno sam trudna (ne zato jer nisam mogla zatrudniti dugo nego jednostavno nisam bila spremna) i nakon prvog pokušaja uspjelo je. Međutim evo me u 7tt i opet mi se događa slično kao prošle godine… i to na Badnjak. jedina razlika je u boji. Prošle godine je bila svježa krv, ove godine smeđa krva ili iscjedak jer je vrlo oskudno. Bio je trag na gaćicama i nakon brisanja. Otišla sam u bolnicu, nakon pregleda rečeno mi je da je vidljiv nekakav hematom, srce kuca hvala Bogu. Dufaston 3x2, Folacin 1x1 (svakako pijem prenatal tablete) i strogo mirovanje. Pustili su me kući, međutim čitam nalaz i nigdje se ne spominje hematom, niti je vidljiv na slici UZV-a. 
    Kod svoje dr idem tek 7.1. rekla je da svakako ne bi cesto pregledavala UZv-om jer tako uznemirujemo maternicu i plod. Prošle godine sam ležala u bolnici cca tjedan dana i gotovo svaki dan su me vaginalno pregledavali… 
    Bojim se vise od ičega, ne znam kako bi psihički podnijela još jedan spontani i kiretazu. 
    S obzirom da kod bas kiretaze rade isključivo pod lakalnom anestezijom. Ja kad sam tražila opću gledali su me kao da sam pala s Marsa uz napomenu da je to RUTINSKI ZAHVAT. Gospodo ništa rutinski za mene, možda za vas. Na kraju sam se ipak izborila za opću, nisu bili sretni nimalo. 
    Iskreno se nadam da će ovoga puta biti sve ok… kako ste vi? 

    👩🏻 32 god.
    🧔🏻 32 god.
    1/2020 missed ab 10tt
    11/2020 plusić 💫
    27.07.2021. Ante 🤎
    [lilypie.com]

  • Avatar Nives1

    Nives1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam jedno putanje, trudna sam oko 7, 8 tjedana i pojavio mi je na dnevnom ulošku smeđi iscjedak, gust, pijem Duphaston 3*1, pa me zanima da li da se zabrinem? :(

  • Avatar Evo i mene tu :)

    Evo i mene tu :)

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    To je vrlo cesto u trudnoci i ne mora znaciti nista lose. Imala sam ga i ja u 7/8 tjednu i eto me danas 40+1 😁😁😁 
    Doktor mi je bio pojacao duphastone na 3×2 i tako sam pila do kraja prvog tromjesecja. 
    U svakom slucaju, bilo bi najbolje javiti se doktoru na pregled za svaki slucaj, ali samo hrabro i bit ce sve ok. 🥳🥳💕💕

    [lilypie.com]

  • malakata

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Dobro jutro. Trudna sam 5+5. Jučer sam prokrvarila svježu krv. Nakon toga samo mi curi tamno smeđi, skoro crni iscjedak sa sitnim mrvicama. Otišla sam odmah na odjel ginekologiju gdje me je dr. pregledao. Ne vidi razlog krvarenja, pravilna gestacijska vrećica bez srčanog odjeka. Terapija 3*1 Duphaston i bez fizičkog rada, nema potrebe za strogim mirovanjem.Ovakvu situaciju sam imala već 3 puta i svaki put je završilo spontanom pobačajem. Ima li netko slično iskustvo a da je završilo dobro? 

  • Avatar Koala13

    Koala13

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    malakata

    Dobro jutro. Trudna sam 5+5. Jučer sam prokrvarila svježu krv. Nakon toga samo mi curi tamno smeđi, skoro crni iscjedak sa sitnim mrvicama. Otišla sam odmah na odjel ginekologiju gdje me je dr. pregledao. Ne vidi razlog krvarenja, pravilna gestacijska vrećica bez srčanog odjeka. Terapija 3*1 Duphaston i bez fizičkog rada, nema potrebe za strogim mirovanjem.Ovakvu situaciju sam imala već 3 puta i svaki put je završilo spontanom pobačajem. Ima li netko slično iskustvo a da je završilo dobro?


    Malakata, ja sam imala slicnu situaciju, s obzirom da se meni to dogodilo u periodu 7.-11.tjedna trudnoce. Nikad nisam saznala uzrok, brisevi bili u redu. Prvo je bila svjeza krv dan-dva, nakon toga smedji obilni iscjedak danima i cak neko vrijeme bio crn. Isto kao kod tebe. Uzasno me to mucilo, pogotovo jer nisam znala zbog cega se dogadja. Prestalo je uz duphastone. Dogurala sam evo do 38.tjedna i nadam se da ce sve biti ok. Kako kod mene, tako i kod tebe. 🤞 Pij tablete i pokusaj sto vise mirovati. Dalje je sve u Bozjim rukama 🙏

    https://lmtf.lilypie.com/9Vwpp1.png [lmtf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.