Smeđi iscjedak u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sanyaw

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Joj, hvala ti Fluffy… Idući uvz je u ponedjeljak (16.12.), tada bi trebala biti 7+2 i tada bi se trebao vidjeti plod i srce.. 
     Uglavnom, mislila sam da je prestalo i šokirala sam se jučer i danas! Budem probala sačekati, iako ne znam hoću li moći. Vidjet cu hoće li se pojačati do kraja dana ako bude pogoršanja, onda ću na hitnu jer sigurno neću moći izdržati do pon.!
    Hvala ti na odgovoru još jednom. Baš sam isprepadana i malo si me smirila… 

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Razumijem te skroz…i ja sam do jucer mislila da cu poludit od brige. Neugodno je kad imas losa iskustva iza sebe. Drzim nam obima fige, i svakako javi situaciju. Meni je iduci pregled 20.12. 🙂

    [lilypie.com]

  • Sanyaw

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Držim i ja!! Svakako javim razvoj događaja… Puno srece ti zelim i javi i ti šta kaže g. Doktor! 

  • Avatar Palčicabeba

    Palčicabeba

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Cao curke bas danas sam trebala dobiti mengu a nisam medjutim prije tri dana sam primijetila nekakvo roskasto krvarenje da bi poslije bilo smedjkasto ne jako zanima ne dal bi mogla biti trudna ili Sta već pozz 😘😘

    Beba

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Sanyaw, kako je prosao pregled? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Palčicabeba

    Cao curke bas danas sam trebala dobiti mengu a nisam medjutim prije tri dana sam primijetila nekakvo roskasto krvarenje da bi poslije bilo smedjkasto ne jako zanima ne dal bi mogla biti trudna ili Sta već pozz 😘😘


    Palcica, uvijek je bolje napraviti test. Tek onda mozes biti sigurna…do tad je sve nagadanje. Sretno 😀

    [lilypie.com]

  • lola123

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Hei cure,opet problemi.
    Naime vec sam pisala prije sigurno 3 4 mj
    Ciklus mi je 28-33,mens.traje 4 5 dana 
    Uvijek znaci kasni,e sad kasnila je 3 dana sto se ne cudim previse,ali sinoc kad sam dobila bila je baby roza,a danas je ulozak cjeli dan smedi( boja cokolade). Da li je potrebna briga ili je to normalna pojava? Da li je koja bila u takvoj situaciji.
    Hvala vam❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Pzdrav cruke jel vas ima da nepisem ako nema nikoga😘

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

     Ćao cure može pitanje jutros sam dobila smeđi iscjedak a sgomak md boli u dolnkdm djelu ko za mm dali mi netko može pomoçi  a betu jos nisam vadila pozz

    Azospermia

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Ana, kako ti mi pomoc? Sta te tocno zanima? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.