Smeđi iscjedak u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lara208

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Valeera

    Jesam, vrag mi nije dao mira. Uglavnom. Stavio me na progesteron tablete. U ponedjeljak se moram javiti, da vidi kako se razvija sve. Malo sam sada ispaničarena.


    Kolika ti je beta

  • Lara208

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Lara208

    Valeera

    Jesam, vrag mi nije dao mira. Uglavnom. Stavio me na progesteron tablete. U ponedjeljak se moram javiti, da vidi kako se razvija sve. Malo sam sada ispaničarena.

    Kolika ti je beta


    Smiri se, bit ce sve ok, bitno da si u kontaktu s dr i da radis sve prema uputi 

  • Valeera

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    430

    33g. - nezaštićeni od 12.mjeseca 2019.

  • Lara208

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Valeera

    430


    To je ok, bit ce sve ok, znan da ti se svasta mota po glavi Al nastoj mislit pozitivno. :) 

  • Anna01

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 

    Evo moja aplikacija kaze da sam trudna 5+6 dana, test je pokazao +, menge nema… Od pocetka imam podnosljive bolove u trbuhu koji su jucer prestali, a danas ujutro na ulosku nekoliko kapi tamno smeđeg iscjetka. Na prvi pregled sam narucena 13.05. Danas nemam bolove, ali me brine taj iscjedak… Help 😑

  • Sanyaw

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima… Posebno dragoj Fluffy.. Javljala sam se ranije, ali nisam nikako poslala update … Na žalost, kod mene je ipak završilo spontanim…  
    Ono što bi preporučila svim curama je da čim vide bilo kakav iscjedak da se jave svojim doktorima. Čisto radi svoga mira, ali i ukoliko se nešto može i treba napraviti da se na vrijeme detektira i napravi… 

    Ja sam sada ponovno trudna (5+4). I ovaj smeđi iscjedak me zaobilazi za sada, budemo vidjeli što će se događati. Obavila sam određene pretrage i na terapiji sam pa ćemo vidjeti.. 

    Uglavnom… Pazite na sebe i, ponavljam, ako imate kakvih iscjedaka - zovite ginekologa.. Ako ništa, bit ćete mirnije… 

    Puse svima!! 

  • Alex992

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam u 5oj nedelji, prva beta mi je bila 408, ponovila sam je sad u ponedeljak bila je 5670. Juče sam išla kog ginekologa vidi se mesak i mala tačkica, pošto je plod još mali. Uradila nalaze jutros svi dobri beta 12 178. Da bi danas prokrvarila, nema na ulosku ništa al kad se izbrišem ima nekad roze nekad sveža krv. Ginekolog mi je rekao da vaginalno stavim utrogestan i da mirujem do sutra. Sutra pregled. Jako sam uplašena i plašim se spontanog zato što sam ga imala prošle godine. Al sad mi beta raste a krvarim nije mi jasno. 

  • Avatar Nensip1

    Nensip1

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,trudna sam 5+4 došao mi je danas ma kapljica smeđeg iscjetka,prije sam imala spontani u 5tjednu
    Pa dali da odem odmah na hitnu ili da pričekam malo..jako sam uplasena da mi se ne ponovi…

  • Sanyaw

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Draga Nensip1, 
    Jesu ti već dali kakve tablete, poput Utrogestana i sl.?
    Ako ti je samo kapljica, ja bi pričekala dan, dva.. I zvala ginekologa. 
    Ali opet, ako se pojača ili ako ne možeš izdržati - odi na hitnu. Nadam se da je sve ok!! 

  • Avatar Sla

    Sla

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Hey zenice , vidim da vas je puno uplasenih kao sto sam i ja bila pa bi malo da vas ohrabrim . U zadnjoj trudnoći sam imala u 12 -13 nedelji blago krvarenje i otišla istog momenta na hitnu . Zadržali su me celu noć na posmatranju da bi me sutradan pustili kući . Kako su mi objasnili desi se da se posteljica odvoji od zida materice i da zato curka ta braon krv . Rekli su mi strogo mirovanje dok neprestane krvarenje da bi se to samo zalepilo. Ležala sam narednih par nedelja (2-3) kada je prestalo krvarenje nastavila sam sa starim navikama išla čak i na plivanje 😁sve je proslo u najboljem redu . Nisam imala nikakvu terapiju jer ovde (Svicarska ) nedaju lekove ukoliko nije pitanje života i smrti ! Nadam se da će nekoj pomoći moje iskustvo . PS: nije sve tako crno treba biti pozitivan i sve će biti u redu . Pusa svim buducim mamicama!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.