Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MARA87

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Najpre da se zahvalim svima na lepim zeljama, i svima vam zelim.istoooo 😊
    Ja simptome, tj menstualne bolove i dalje imam povremeno, dodju pa.izgube se u toku dana… kaze dr da.se to materica blago siri…jajnici.zigaju…to od aspiracije dok.se umiri….tako bar kazu. Poenta da su simptomi kod svakog drugaciji tako da pokusajte psihu da.opustite. Lako je.meni sad da.to.kazem, a i meni je psiha bila.napeta nekoliko dana.pred betu….ali eto bar pokusati koliko se moze… Moja.doktorka mi je nakon transfera bukvalno.odrzala.predavanje, sto je u momentima zvucalo kao.kritikovanje, da podhitno menjam.sebe, da zaboravim na napetost, da razmisljam minimalno, da kako.znam i umem odvlacim.sebi paznju…itd…zbog prokrvljenosti, da strah, ili adrenalin nepovoljno utice… i da “ne pametujem” sa.simptomima jer svaki organizam se drugacije ponasa. 
    Mislim da.sam uspela 50 posto toga da.ispostujem s obzirom koliki sam tremaros inace :)
    Navijam za vase pozitivne bete svim.srcem 

  • MARA87

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Marijana84

    Mara oh Boze koliko mi je drago🎉🎉🎉🎉🎉neka se šire ovakve vijesti često ….🙏
    I kod mene je tako , malo me boli , pa malo popusti pa opet boli ali uglavnom bol neka je stalno prisutna tako da sam se nekako poljuljala i mislim da ću dobiti 😒ipak obradujem se kada čujemo da je netko usprkos bolovima došao do cilja pa opet skupim snage 🎉
    Bas svako tijelo drugačije reagira
    Pomozi nam Boze svima ovdije🙏


    Hvala draga, dace Bog pa nas.i.ti obradujes 
    Kada radis betu?

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Meni je menga pocela, neki kafejav iscedak. Mislim da to je to😥 Napravila sam test ujutru, negativan. Sutra 14 dan, vadim betu al dzaba, vise srece drugi put. 
    Sretno svima🍀

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Milce3

    Jutro cure. Meni je menga pocela, neki kafejav iscedak. Mislim da to je to😥 Napravila sam test ujutru, negativan. Sutra 14 dan, vadim betu al dzaba, vise srece drugi put.
    Sretno svima🍀


    Žao mi je, najgori scenarij za sve nas.Drži se…😙

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

  • Marijamagda

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Ja Milce bas mi zao.
    Jel ti bese nikakvih simpotoma nisi imala ni sad kad je krenuo ciklus? 
    Izgleda da stvarno nema pravila. Nekog boli kao ciklus pa pozitivan test, neko ne oseca nista pa opet pozitivan test a kod nekog sve obrnuto.

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Nikakvih simtoma, malo ziganja u stomaku, malo bolni grudi ali nakon 5ti, 6ti dan sve je nestalo.. 
    Nista ali bas nista ne osjecam sad, kako da je proslo 8 dana nakon ciklus.
    To je to dragi moi, ja sam dobro, mislim da svaki poraz me pravi jos jaca, tako da ni suza ni sam pustila.. Mislim da za brzo cu da krenem sa novom postupkom, vec 10 mjeseci je proslo od prvom IVF postupkom koji je bio sa stimulacii.. 
    Drzim fige za sve vas . Sretno svima🍀🍀🍀

  • Marijamagda

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Bravo Milce sto si tako hrabra i svesna. 
    Dzim fige da bude sve ok. 

  • Marijana84

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Drage moje ženice 😊ja nažalost nisam uspijela, dobila sam danas smeđi  iscijedak, napravila test -negativan😓
    Želim vam svima puno sreće 🙏 ja ću se sada vratiti starim obavezama a u januaru idem po svoje pingvinčiće😂
    Samo pozitivno 🙂
    Oplakala, dignula glavu i idem dalje❤️
    Sretno 😘

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Marijana84

    Drage moje ženice 😊ja nažalost nisam uspijela, dobila sam danas smeđi iscijedak, napravila test -negativan😓
    Želim vam svima puno sreće 🙏 ja ću se sada vratiti starim obavezama a u januaru idem po svoje pingvinčiće😂
    Samo pozitivno 🙂
    Oplakala, dignula glavu i idem dalje❤️
    Sretno 😘


    Brzo će doći red na pingvinčiće…🥰🥰🥰🥰🥰

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

  • Marijamagda

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Marijana zao mi je. 
    Jesi li i ti uzimala utrogestan ili sl.nesto?
    Od toga ne bi trebali da da prokrvarimo.
    O zene bas mi zao.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.