Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Marijamagda

    Moja beta 0 😨


    Žao mi je,i sama sam to prošla već tri puta i jednu biokemijsku.Skupi snage i kad se dobro isplačeš samo hrabro naprijed

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Marijamagda

    Moja beta 0 😨


    Samo hrabro Marijamagda. Ja danas sam se zacudilakoliko zena moze da bude jaka. Nak9n oficijalan beta test moji muz se rasplakao, ja nasmejana, doktor se zbunio… Mislio da je pozitivan test, kaze gledam nju sva nasmejana.. Kazem nisu dosli nasih 5 minuta, bice sledeci put. I bice, kod svih nas samo glava gore i napred🍀🎈💖

  • mmare

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Marijamagda, Milce3 drzite se curke. Dati ce dragi Bog da jednom zakuca to srce u vasem trbuhu, uvjerena sam u to. Ljubim Vas ❤️❤️❤️😘😘😘😘

  • mmare

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    hope1234

    Nisam mogla izdržati , prerano je znam(i još je popodnevna mokraća).Ali nisam si mogla pomoći.Pišnula sam test i imam vidljivu crticu.Sada samo ostaje čekati još tjedan dana i ići vaditi krv.Nadam se da me neće prebaciti kao kad sam imala biokemijsku.Užas uvijek neka strepnja.Dns mi je ugl.6dnt😁😁


    Čeeeestitkeeee 😘😘😘🎉🎉🎉🎉🙏🙏🙏

  • mmare

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Nives35

    Draga I ja sam pisnula I imam plusic.. 😊😊Necu se puno radovati jesam svasta prosla🙏🙏🙏🙏


    Čeeeestitkeeeeee 😘😘🎉🎉🎉🎉🙏🙏

  • Deleted user

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Milce3

    Marijamagda

    Moja beta 0 😨

    Samo hrabro Marijamagda. Ja danas sam se zacudilakoliko zena moze da bude jaka. Nak9n oficijalan beta test moji muz se rasplakao, ja nasmejana, doktor se zbunio… Mislio da je pozitivan test, kaze gledam nju sva nasmejana.. Kazem nisu dosli nasih 5 minuta, bice sledeci put. I bice, kod svih nas samo glava gore i napred🍀🎈💖


    Bas tako draga, doci ce nase vrijeme I samo pomalo. 🙏🙏🙏 Mi smo imali spontani prosli puta I ja sam isto tjesila mm. Mi zene smo cudo uza sve sto prolazimo moramo I bodriti okolinu. Zbilja smo sve kraljice💖

  • Marijana84

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Marijamagda skupi snage i nastavi ,ne zaboravi #nisisama 🙏
    I samoj mi je tako 😑ali dobro smo 💕
    Cure sretno i držim palčeve 😘

  • Marijamagda

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Hvala vam i divne ste. 
    Nisam suzu pustila. Nije meni strasno to kad ne uspe. Jedino brinem da li ce uopste nekad uspeti…..

  • chocolate1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    Danas mi je 2dnt (vracene su 2 blastociste-fet), vec jutros sam se pocela preznojavati a to mi je inace znak da cu dobiti uskoro. Je li moguce da vec sad ovaj postupak mogu prekriziti :( ? 

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    chocolate1

    Pozdrav cure,
    Danas mi je 2dnt (vracene su 2 blastociste-fet), vec jutros sam se pocela preznojavati a to mi je inace znak da cu dobiti uskoro. Je li moguce da vec sad ovaj postupak mogu prekriziti :( ?


    Naravno da ne…tek je drugi dan.

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.