Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mimimimi

    mimimimi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Nives35

    mimimimi

    Belaaa

    mimimimi

    Lala27

    Ima vas baš dosta, ne mogu sve popamtiti, ali želim svima sreću, plusiće i lijepe betice 😄

    Svi simptomi koje sam pročitala su sasvim normalni i ponavljam kao i uvijek da se ne treba time opteretiti, jer su simptomi od samog postupka, rano je za simptome trudnoće, pa tako da se ne treba brinuti ko nema simptome, ne znači da nije došlo do trudnoće 😄

    A da pozdravim moju dragu Mimimimi 😊
    Često te se sjetim 😊 Ja sam super, ušli smo u sedmi mjesec, nekad malo bole kukovi i leđa, pa više ne znam kako spavati, ali sve je to super, ništa se ne žalim 😊 Kako si ti?

    Draga moja Lala27 i ja sam ušla u sedmi mjesec 🙂 zna ne žgaravica/kiselina mučiti, a i mene nekad donji dio leđa zaboli malo i gornji alo gornji je on od položaja i onako umor malo ali sve u svemu srećom dobro sam sve super ništa posebno da bih se požalila 😊
    Za spavanje imam jastuk dobila sam od zdravstvenog pa mi je malo lakše ☺️
    Mali pišonja mi sjedi na mjehuru pa često moram da piškim😁

    Jao kad se sjetim kad smo počele pisati čekalice sve a gle sad kako vrijeme leti brzo 😱😱😍

    Kad ti je termin? Meni 25.12😍😍

    💗💗🌷

    Na Bozič divnooo i cestitkee velikee 🎉🎉😘😘❤

    Da na Božić 😍😍 hvala puno, također 🥰🥰😘😘💕💕
    Najljepsi Bozicni poklon💖💖💖💖🎄🎄🎀🎀😘😘😘


    Daa ništa ljepše nema 😍😍😍😍🌺🌺🥰🥰🥰😘😘😘❣❣

  • Avatar mimimimi

    mimimimi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Žao mi je drage cure što prolazite kroz ovo jer nije upalilo ali samo ne gubite nadu i idite dalje🍀🍀🍀💕💕💗😘😘

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ja sam ujutru prolutek, a uvece utrogestan vaginalno.. Jos nisam prokrvarila sveze, samo u tragovi brown. 

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Marijamagda

    Marijana zao mi je.
    Jesi li i ti uzimala utrogestan ili sl.nesto?
    Od toga ne bi trebali da da prokrvarimo.
    O zene bas mi zao.


    U svoja 3 postupka sam prokrvarila pod utrogestanima i crinone gelom.Najnormalnije.Menstruacija je došla kao i svaki put.

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

  • Deleted user

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Cure moje drage samo hrabro. Doci cemo mi do svojih Mrvica uz Bozju pomoc🙏🙏🙏🙏🙏💖💖💖💖💖

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Nives35

    Cure moje drage samo hrabro. Doci cemo mi do svojih Mrvica 

    Kako si ti,dogurale smo do 6dt sutra😁😁😁

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

  • Deleted user

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Hej draga moja😊😊. Dobro sam. Ubija me ovaj pms na 100-tu, imam osjecaj da cu eksplodirati… Kako si mi ti? 

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Nives35

    Hej draga moja😊😊. Dobro sam. Ubija me ovaj pms na 100-tu, imam osjecaj da cu eksplodirati… Kako si mi ti?


    I ja sam super.Sad idu oni najkritičniji dani kad kod svakog pišanja imam strah od toga što bi me moglo dočekati,,.S obzirom da nikada ne pratim pms simptome jer im nisam nešto sklona,ni sada ne znam šta čekam.Imam nekakva škakljanja,štreckanja u trbuščiču,malo me križa bole(trebam mijenjat madrac).Grudi ne znam,jer ne znam kakve su inače🤪🤪🤪🤪..

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Ja evo prijavljujem simptome… Danas 4dnt (blastica) .
    Jučer svako toliko osjetim dole, baš u predjelu maternice, ne jajnici, grč kao menstrualni, traje 5-6sekundi i stane. Sinoć pogotovo. Jutros u krevet ista stvar samo me još i donji dio leđa bolio i onaj osjećaj muke kao kad imam M. Cice su me bolile i bile ogromne još tokom cijele stimulacije a nakon transfera su manje bolile. Od jučer opet jako bolne i velike. To je to za sada.. Cure svima držim fige na velikim betama! 🤞🤞🍀

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Nisam mogla izdržati , prerano je znam(i još je popodnevna mokraća).Ali nisam si mogla pomoći.Pišnula sam test i imam vidljivu crticu.Sada samo ostaje čekati još tjedan dana i ići vaditi krv.Nadam se da me neće prebaciti kao kad sam imala biokemijsku.Užas uvijek neka strepnja.Dns mi je ugl.6dnt😁😁

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.