Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marijamagda

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    mmare

    Marijamagda

    Bravo Mmare. Cestitam. Kolika je beta?
    Cestitam i Mara87.
    Evo ja opet nemam nikakve simptome….sta da mislim. …
    Kako su ostale cure?

    Beta je tek u ponedjeljak, ali evo test je pozitivan. Imala sam prirodni FET.
    Kad je tebi beta?


    Meni sutra al cu je vaditi u ponedeljak.
    Ne nadam se previse. Posle svega sta sam prosla ne mogu da budem optimist.
    Ja ne osecan apsolutno nista. Mozda malo stomak kao u pmsu ali vrlo malo.  Upravo me to deprimira. Sto mi je sve ravno. 

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Meni danas 4dnt.Ja sam se popela na Klek upravo i smijem se jer ću začet na Kleku😊🤣🤣🤣..Ja sam do sada uvijek piskila testove,najgore mi je bilo u drugom.Pozitivan test i na kraju biokemijska…Psiha aj bok.Tako da sam sada odlučila da se maximalno opustim i čekam.Bit će kako mora biti.Simptomi i dalje takvi da ih više zamišljam i umišljam nego što ih imam

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

  • mmare

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Milce3 meni su vratili 2 osmostanicna embrija stara 3 dana. Ako napravis test obavezno javi i stvarno se nadam da ce biti pozitivan.
    Marijamagda kao sto sam napisala i bez simptoma moze znaciti sve.

    Sreeetnooo svima i cujemo se jos svakako ❤️❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Bravo👏👏👏. Sutra I ja idem setnjicu.. I svasta nesto. Najgore je biti u kuci… Samo se zivciram, spavam,   jedem I umisljam simptome😂😂

  • Marijamagda

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Evo od pre par sati opet mali pms simpotomi. 

  • Marijamagda

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Ali oni pravi kad te nesto ziga. Meni se ne da ni radovati. Uvek tako. 
    Ja licno ne verujem da moze da bude isto pms i ti bilovi kad krece trudnoca. Ipak se po necemu razlikuju. Po 100ti put osluskujem telo i ne moze bas da me prevari.
    Oprostite mi sto mracim ali se zaista tako osecam.

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Marijamagda

    Evo od pre par sati opet mali pms simpotomi.


    Marijamagda citaj unazad samo kolku cure imalii su pms simptoma, a ipak ni su dobile… Drzim fige da je lazni pms simptom. 
    Ja nemam ni to, samo ravna i ispuhana cela.. 
    Sretno🍀

  • Deleted user

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Cure moje drage meni kad je bio + imala sam isto bone grudi I grceve I miila da cu svaki tren dobiti. Ovaj puta imam pms x 100.. Zbilja covjek vise ne zna sto misliti.. Bit ce sto bude🙏🙏🙏

  • Marijamagda

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Milce3 ali mora bar malkice da se razlikuje.
    Prosto mi je neverovatno da je sve isto. 
    Mene pre podne nije bolelo ali kako pada mrak pocinje da se grci stomak i kao da me ziga cak po malo. 
    Ja obicno dobijam na 23,24 dana to je uobicajno a najkasnoje sam dobijala 27 dc
     Sutra mi je 27 dan ciklusa. 
    Sve sam temu iscitala.  Samo to i radim. Trazim razlog da verujem ali mi tesko pada

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ovih zadnji dani su najtezi ali nedamo se💪
    Marijamagda i meni preleta neka misla da mora da osjetim nesto drugacije, da nije normalno da se ocjecam bas normalno a da sam u drugom stanju ali sve je moguce.. Nadam se da je to 🍀🙏🍀
    Da ce Bog kod svih nas🙏🎈🍀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.