Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Nives35

    Milce3

    Cure drage Je li normalno da nakon 11 dana FET-a ne osjećate ništa, a ipak imate pozitivan test? Sretno svima 🙏🍀
    Milce jesi napravila test?


    Nisam. Embrioni su 3 dnevni i mislim da je rano za kucni test,necu da se razocaram.. Ovo je meni drugi FET bez simulacija, nadam se da je upalio🙏 Drzim fige za svi nas🍀🍀🍀

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Nives35

    Draga Milice, mislim da je sve normalno u ovim nasim stanjima. 😊😊😊😊🙏🙏Sve ovisi o organizmu.


    Hvala ti draga 💖💖💖

  • Deleted user

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Onda bolje sacekaj jos dva dana ili najbolje je sacekati betu. 🙏🙏🙏🙏😘

  • mmare

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Jutro curke, nisam se stigla javljati u zadnje vrijeme, posao me previse okupirao 🙈
    Kao prvo cestitam svim curama koje su imale pozitivne bete 🎉🎉❤️❤️❤️ A nazalost one koje nisu stvarno se nadam se da ce im se ostvariti dugo ocekivani san o trudnoci ❤️❤️
    E moja situacija Vam je ovakva, u 9.mjesecu sam ispa na IVF, ali nije doslo do transfera jer sam imala hiperstimulaciju. U 10.mjesecu smo napravili FET, i danas mi je 10dan nakon transfera, u pon 21.10. mi je beta, ali nisam mogla cekati do tada i danas sam napravila test za trudnocu koji je naapooookoooon pozitivan. 😊😊😊
    A sto se simptoma tice jedino su me ledja uzasno boljela i jucer mi se pojavilo maaaalooo svjetlo smedjeg iscjedka te sam mislila da cu dobiti mengu i to je to od simptoma. Znaci, nista drugo, ni grudi, ni mucnine niti ista drugo (za sada). Tako da moj savjet je curke moje nemojte se uopce opterecivati simptomima. 😘😘😘😘

  • Marijamagda

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Bravo Mmare. Cestitam. Kolika je beta?
    Cestitam i Mara87. 
    Evo ja opet nemam nikakve simptome….sta da mislim. …
    Kako su ostale cure?

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    mmare

    Jutro curke, nisam se stigla javljati u zadnje vrijeme, posao me previse okupirao 🙈
    Kao prvo cestitam svim curama koje su imale pozitivne bete 🎉🎉❤️❤️❤️ A nazalost one koje nisu stvarno se nadam se da ce im se ostvariti dugo ocekivani san o trudnoci ❤️❤️
    E moja situacija Vam je ovakva, u 9.mjesecu sam ispa na IVF, ali nije doslo do transfera jer sam imala hiperstimulaciju. U 10.mjesecu smo napravili FET, i danas mi je 10dan nakon transfera, u pon 21.10. mi je beta, ali nisam mogla cekati do tada i danas sam napravila test za trudnocu koji je naapooookoooon pozitivan. 😊😊😊
    A sto se simptoma tice jedino su me ledja uzasno boljela i jucer mi se pojavilo maaaalooo svjetlo smedjeg iscjedka te sam mislila da cu dobiti mengu i to je to od simptoma. Znaci, nista drugo, ni grudi, ni mucnine niti ista drugo (za sada). Tako da moj savjet je curke moje nemojte se uopce opterecivati simptomima. 😘😘😘😘


    Bas mi e drago, cestitaam ti, uzivaj sad u vikendu i lepo vreme!!💖🎉🎈Znaci ja i ti smo isto, vadim i ja ponedeljak.Nadam se da ce biti u kod mene isto🤗 Dala si mi neku nadu, hvala ti puno 💖

  • mmare

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Marijamagda

    Bravo Mmare. Cestitam. Kolika je beta?
    Cestitam i Mara87.
    Evo ja opet nemam nikakve simptome….sta da mislim. …
    Kako su ostale cure?


    Beta je tek u ponedjeljak, ali evo test je pozitivan. Imala sam prirodni FET.
    Kad je tebi beta?

  • Mina1234

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok cure,imala sam et 10.10,petodnevna blastica,dr mi je rekla da cekam izostanak mjesecnice(oko 24.10.bi trebala nadam se ne dobiti) pa tek onda beta..sto vi mislite,moze li beta prije?

  • mmare

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    MMilce3



    Bas mi e drago, cestitaam ti, uzivaj sad u vikendu i lepo vreme!!💖🎉🎈Znaci ja i ti smo isto, vadim i ja ponedeljak.Nadam se da ce biti u kod mene isto🤗 Dala si mi neku nadu, hvala ti puno 💖


    da da iste smo hihihi
    Oces raditi test prije bete?

  • Milce3

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    mmare

    MMilce3



    Bas mi e drago, cestitaam ti, uzivaj sad u vikendu i lepo vreme!!💖🎉🎈Znaci ja i ti smo isto, vadim i ja ponedeljak.Nadam se da ce biti u kod mene isto🤗 Dala si mi neku nadu, hvala ti puno 💖

    da da iste smo hihihi
    Oces raditi test prije bete?


    Strah me nekako, mislim se za sutra ujutru al neznam.. Kolko dnevni embrio su vratili kod tebe? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.