Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Draga I ja sam pisnula I imam plusic.. 😊😊Necu se puno radovati jesam svasta prosla🙏🙏🙏🙏

  • Deleted user

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    In

    hope1234

    Nisam mogla izdržati , prerano je znam(i još je popodnevna mokraća).Ali nisam si mogla pomoći.Pišnula sam test i imam vidljivu crticu.Sada samo ostaje čekati još tjedan dana i ići vaditi krv.Nadam se da me neće prebaciti kao kad sam imala biokemijsku.Užas uvijek neka strepnja.Dns mi je ugl.6dnt😁😁

    Koji testic si kupila? 

  • Avatar mimimimi

    mimimimi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Drage cure samo opušteno i bit će Sve oke..Držim vam fige i puno sreće🤞🍀🍀🤞❤

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Nives35

    In

    hope1234

    Nisam mogla izdržati , prerano je znam(i još je popodnevna mokraća).Ali nisam si mogla pomoći.Pišnula sam test i imam vidljivu crticu.Sada samo ostaje čekati još tjedan dana i ići vaditi krv.Nadam se da me neće prebaciti kao kad sam imala biokemijsku.Užas uvijek neka strepnja.Dns mi je ugl.6dnt😁😁
    Koji testic si kupila?


    U Mulleru njihovu trakicu za 13kn

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    mimimimi

    Drage cure samo opušteno i bit će Sve oke..Držim vam fige i puno sreće🤞🍀🍀🤞❤


    🤗😘

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

  • Deleted user

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    mimimimi

    Drage cure samo opušteno i bit će Sve oke..Držim vam fige i puno sreće🤞🍀🍀🤞❤


    🤗🤗😘😘😘😘

  • Marijamagda

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Moja beta 0 😨

  • Deleted user

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Drage moje da li je netko imao smedji iscjedak nakon 6dnt popracen grcevima u jajnicima. 😨😨. Jutros mi he pokazalo + a sad imam smedji iscjedak.. Joj luda sam vise. Jutros sam se na trcala okolo I sad se bojim da Sam si naskodila.. Jooj ta griznja savjesti

  • Deleted user

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Marijamagda

    Moja beta 0 😨


    Jako mi je zao draga. Samo hrabro idi dalje po svoju srecicu, ona te ceka🌺🌺🌺🌺💖💖

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Nives35

    Drage moje da li je netko imao smedji iscjedak nakon 6dnt popracen grcevima u jajnicima. 😨😨. Jutros mi he pokazalo + a sad imam smedji iscjedak.. Joj luda sam vise. Jutros sam se na trcala okolo I sad se bojim da Sam si naskodila.. Jooj ta griznja savjesti


    Od šetnje ti neće biti ništa,dapače.Treba biti cirkulacije…Što se tiče smeđeg to je stara , oksidirana krv.Ako je u tragovima,nista se ne brini.Za brinuti je ako krene prava krv

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.