Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar samanta_98

    samanta_98

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    jasamja

    samanta_98

    Hvala na odgovoru. 🤗
    Jesam, zvala sam ih ja, ali eto nadala sam se da će biti koja cura koja je rodila sad dok su ti covid uvjeti pa da znam iz prve ruke.. No svejedno hvala🥰

    Pogledaj na fejsu u grupi Trudnice i mame 2020. Ima dosta cura koje su rodile u vrijeme korone i koje će još rodit do tvog termina 😊


    Hvala puno! Pogledati ću☺️☺️

  • Avatar samanta_98

    samanta_98

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    baMAMA

    https://ibb.co/PrH2S5Y [ibb.co]

    Ovo je vezano za zastitnu opremu pratnje
    Tako da zakljucujem da pratnja moze biti, ali jos nisam cula da je netko bez potvrde o tecaju bio.

    Probajte se javiti udruzi Primalja i Obitelj, mozda one mogu nesto rjesiti s nekom radionicom preko vikenda.
    Inace je za pratnju bitno samo da dodje na jedan sat tecaja (od ukupno 4) i to na onaj na kojemu se prica bas o porodu


    Ajme, hvala puno! Probat ću provjeriti, ova informacija mi je veoma bitna bila, haha🤗☺️

  • Teaa1308

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    pozdravv, meni je termin za koji tjedan, pratnja moze biti ali kao sto su cure rekle treba imati tecaj dovoljan je taj jedan dan, i onda ako ima tecaj mora imati svoju zastitnu opremu kupljenu u ljekarni ili se dogovorit s bolnicom da daju oni pa onda platiti njima 🙄🙄 
    takve informacije mi imamo za sad ako se nesto ne promijeni, i ako te ulove trudovi ili nesto onda u novu bolnicu di je ona crvena tenda gore na kraju parkinga tamo su hitnoce :)

  • lilfn

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, ima li koja od vas neki popis sto ponijeti sa sobom u radaoni i nakon poroda? Sto ste koristile i sto vam je bilo nepotrebno? Termin mi je za mjesec dana i neznam sto spakirati. Hvala, svaka informacija mi puno znaci 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.