Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Hvala Alexo5  i tebi sve najbolje i tvojoj bebici, a i vama cure😘😘😘😘😍💕😇

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sretna Nova Godina svima curama trudnim i novopečenim mamam. Sretno svima u ovoj 2020.

    [tickerfactory.com]

  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Cure moze pitanje i iskustvo ako koja ima!!!???
    Htjela bi stavit spiralu bakrenu NE hormonsku, iako kazu da ona hormonska puno bolja i sigurnija… 
    Al jednostavno sve sto ima hormone jako lose utjece ma mene od raspolozenja pa na dalje…. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Cure iz pulskog pozdrav… Evo samo da javim 25.1. stigla moja vrtirepka. Porod dug i tezak… Dobila prve trudove u petak oko 18h, u pol naoci smo dosli u rodiliste u Pulu jer su vec trudovi bili na 5 min. Pregled zatvorena. Smjestili me u rađaonu odmah jer nije bilo mjesta u predrađaoni. I tako s trudovima do prijepodne onda su pojacali i postali česti, i dlaje zatvorena, dobila pialtes loptu, setala, hodala, cucala… Ma svasta. Novi nalaz i dalje zatvorena. Trudove pocelo ocitavat jace al rjeđe dok se nisu kroz prorijedili onda su mi dali spazmax, pa par sati kasnije dolantin, nista otvorila se za vrsak prsta trudovi opet pojacali do te razine da je gin odlucio urigirat sa epiduralnom jer je reko da ce mi do otvorenosti za porod srce stat od bolova. Nakon toga drip doza odmah dvostruka. Prva epi nije bil jaka pa sam trudove osjecala onako srednje, od toga se otvorila 3 prsta. Nakon toga druga epi full jaka na pol oduzeta sam bila  nis nisam osjecala i uspjela sam odspavat to je već bilo oko 19h subota. Kad je ta popustila bila otvorena oko 5 prsti. Dr odlucuje jos jednu slabiju epi i pojacav drip trudovi u nebesima unutarnje usce se otborila, beba u porođajnom kanalu al vanjsko tvrdo i ne otvara se. Na kraju dr preuzeo stvar prisilno otvorili usce i porodili me uz jake trudove al zbog epi slabiji nagon za tiskanje pa je laktom izgurao moju mrvicu van. Popucala sam strasno jos su me i rezali tako da imam hrpetinu savova. Sutra ako je sve ok idemo doma i nemam pojma kako cu se voziti do kuce. Uglavnom nakon 35h trudova i sve muke moja mrvica od 3110gr i 50 cm je dosla. I hvala bogu super beba je za sada. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Grizli

    Cure iz pulskog pozdrav… Evo samo da javim 25.1. stigla moja vrtirepka. Porod dug i tezak… Dobila prve trudove u petak oko 18h, u pol naoci smo dosli u rodiliste u Pulu jer su vec trudovi bili na 5 min. Pregled zatvorena. Smjestili me u rađaonu odmah jer nije bilo mjesta u predrađaoni. I tako s trudovima do prijepodne onda su pojacali i postali česti, i dlaje zatvorena, dobila pialtes loptu, setala, hodala, cucala… Ma svasta. Novi nalaz i dalje zatvorena. Trudove pocelo ocitavat jace al rjeđe dok se nisu kroz prorijedili onda su mi dali spazmax, pa par sati kasnije dolantin, nista otvorila se za vrsak prsta trudovi opet pojacali do te razine da je gin odlucio urigirat sa epiduralnom jer je reko da ce mi do otvorenosti za porod srce stat od bolova. Nakon toga drip doza odmah dvostruka. Prva epi nije bil jaka pa sam trudove osjecala onako srednje, od toga se otvorila 3 prsta. Nakon toga druga epi full jaka na pol oduzeta sam bila nis nisam osjecala i uspjela sam odspavat to je već bilo oko 19h subota. Kad je ta popustila bila otvorena oko 5 prsti. Dr odlucuje jos jednu slabiju epi i pojacav drip trudovi u nebesima unutarnje usce se otborila, beba u porođajnom kanalu al vanjsko tvrdo i ne otvara se. Na kraju dr preuzeo stvar prisilno otvorili usce i porodili me uz jake trudove al zbog epi slabiji nagon za tiskanje pa je laktom izgurao moju mrvicu van. Popucala sam strasno jos su me i rezali tako da imam hrpetinu savova. Sutra ako je sve ok idemo doma i nemam pojma kako cu se voziti do kuce. Uglavnom nakon 35h trudova i sve muke moja mrvica od 3110gr i 50 cm je dosla. I hvala bogu super beba je za sada.


    Draga cestitam od srca ❤️zao mi je zbog teskog poroda ali vrijedilo je, jel da 🥰 uzivaj sa svojom curicom. Bas sam sretna, kao da sam i ja 😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar samanta_98

    samanta_98

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! 🤗
    Nova sam ovdje i zanima me par stvari vezana uz pulsko rodilište. Ne znam jel ova tema još aktivna, no probati ću pitati, možda tko odgovori.
    Ovo mi je prvo dijete i cijela ova situacija s koronom me plaši. Dakle, zvala sam bolnicu i da se može imati pratnju na porođaju uz potvrdu s tečaja, no moj dragi radi van Hrvatske i preko tjedna ga nema ovdje te nikako nije mogao ići na tečaj. Hoće li on ikako smijeti biti samnom? 🤔
    Onda dalje, obzirom da je nova bolnica, ako me uhvate trudovi gdje me točno trebaju odvesti?
    I još jesu li dopuštene posjete? I hoće li mi smijeti donije stvari za bebu za izlazak iz rodilišta?
    Također, šta sve treba ponijeti sa sobom za sebe i za bebu? Svi koga pitam kažu drukčije pa više ni sama ne znam.

    I za kraj ako uopće itko od vas ovdje odgovori puno hvala unaprijed! 🤗🥰

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Nova je bolnica, covid su uvijeti.. mislim da cete najtocnije odgovore na vasa pitanja dobiti u bolnici.. sretno ❤️

  • Avatar samanta_98

    samanta_98

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru. 🤗
    Jesam, zvala sam ih ja, ali eto nadala sam se da će biti koja cura koja je rodila sad dok su ti covid uvjeti pa da znam iz prve ruke.. No svejedno hvala🥰

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    samanta_98

    Hvala na odgovoru. 🤗
    Jesam, zvala sam ih ja, ali eto nadala sam se da će biti koja cura koja je rodila sad dok su ti covid uvjeti pa da znam iz prve ruke.. No svejedno hvala🥰


    Pogledaj na fejsu u grupi Trudnice i mame 2020. Ima dosta cura koje su rodile u vrijeme korone i koje će još rodit do tvog termina 😊

    Lista terminuša nalazi se na 1028 stranici.
    Lista rođenih nalazi se na 1073 stranici.

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/PrH2S5Y [ibb.co]

    Ovo je vezano za zastitnu opremu pratnje
    Tako da zakljucujem da pratnja moze biti, ali jos nisam cula da je netko bez potvrde o tecaju bio.

    Probajte se javiti udruzi Primalja i Obitelj, mozda one mogu nesto rjesiti s nekom radionicom preko vikenda.
    Inace je za pratnju bitno samo da dodje na jedan sat tecaja (od ukupno 4) i to na onaj na kojemu se prica bas o porodu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.