Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Grizli

    O Vanna kako si ti? Kako beba od 5 kg? 👶 Inace ja sam se rodila sa 5kg, s time da je moja mama prirodno jer nekad nije to bila indikacija za CR. Tako da se poistovjecujem sa tvojom bebicom. 😁 Ja sam super, malo trudnockih tegoba, iscekujem odlazak na podođajni jer mi najveci problem doc doma krepana i bez energije.
    E curke koje ste već rodile pitanje na tecaju su nm rekli da su tate s nama od predrađaone pa me zanima dal je to tocno jer mi kazu u nekim drugim rodilistima da tek kasnije ih puste u rađaonu. Drugo dal brane da se koriste sesirici za dojenje?


    Grizli moj je bio samnom cijelo vrijeme u predradaoni a za sesirice neznam zasto bi branili,bitno da se bebica hrani

  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Alex05 ma bit ce bebica u redu a ti zguraj jos malo 😘

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Alex to je trudnicka i tamo budu razni dr, al on zna biti tamo cesto. Kazem ti ince ona je jako dobar doktor samo malo taj takt nije bas top. A mene je isto taj uzv prestrašio, a posto je moja trudnoca ivf bila je i ona zabrinuta zbog ranijih problema koje sam imala i dijagnoze habitualnoh pobacaja pa zato me narucila bila 7 dana kasnije i na novom izv sve bilo super s bebom. Imaju da i 3D na uputnicu ja nisam znala dok nisam dosla na taj pregled pa nam dala ona slikice i sve detaljno obavila tako da sam na krju otkazala bila one 3D sta sam se narucila privatno bila. Ne brini sigurno ce sve biti tu, dosla si do kraja i zaista sad sta je tu je ne možeš vise nista mjenjat. Ako si odradila amino i sve je tu bilo ok ako i je nesto sto se onda nije vidilo onda sigurno nije nista tako strasno. Bar ja to tako zamisljam si. Jel imas neke genetske prediapozocije za malformacije ili nekog u obitelji kad te to toliko brine? Oprosti na pitanju ako je preosobno.
    Norules ajme super jer neka rodilista zovu tate tek kasnije, ne pustaju u predrađaone, cula nedavno da u nekima ne dozvoljavaju sesirice sta je meni bedasto, al reko da provjerim. A dal se treba uzet neka torba sa nekim stvarima za predrađaonu ili ne moze se nista? Tipa voda, nesto mm recimo cokoladica, ppirnate, neki rucnik… Nesto tako. Cula sam da se nakon klistiranja tusiramo i znam da vjerojatno tamo ce mi zadnje biti mazat se nakon pranja, ali ja imam uzasnih problema sa kozom ako ju odmah ne namazem  nakon pranja dobim krvave rane kao strije koje krvare po cijelom tijelu pa ne znam dal cu smiti se namazat nakon tusiranja ili se to peres sa onim za sterilizaciju i to je to onda. Pa si mislim ako smijem se mazat to zaduzit mm da vodi racuna o tome ako se ja pogubnim. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Grizli nama nisu dali nista u predradaonu osim vode al smo poslije kako smo bili vecinu vremena sami uzeli mobitel i maramice,torbe se puste u jednom ormaru u hodniku ispred soba predradaone pa ti uvijek muz moze trknut po nesto,sto se tice tusiranja,sa svojim gelom se istusiras,puste te samu u toj sobici poslije klistira pa se mozes i namazat ako treba

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ljubim te za sve informacije. Super super! Hval na svim info! Spremim mm ona malu torbicu neku malu za taj ormar pa da imam tamo sitnicu koju. Mob moze on uzet samo jedan u dzep cisto da ako potraje ne umiru nasi od brige, a kremu stavim isto u vise torbi po jednu pa ako slucajno zaboravim da se on sjeti jer ne bi na kraju htjela jos i s tim ranama se boriti. Jesi ti morala nakon klistir biti nataste bas full? Jedna cura mi je rekla da je ona cuclala one grozdane bombone jer je to trajalo satima da utazi glad. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Cure evo da vas pozdravim, beba danas ima 7 tjedana i lijepo napreduje, dojenje nam ide super i ona sad ima već više od 5 kg, noću spava po 6-7 sati u komadu i općenito uživamo s njom. Alex drž se i kuraja još to malo, biti će sve ok. Grizli muž s tobom može predrađaonu, a možeš uzeti samo vodu pa ti on može ići uzeti ako još nešto zatreba,ja sam mogla i jesti da sam htjela ali mi nije padalo na pamet. Ako budeš baš iscrpljena bolje si uzmi one gelove koje sportaši koriste nego te bombone. Osim toga pazite koliko pijete, ja sam se od prodisavanja truda ful zagrcnula i skoro ispovraćala jer sam pila dosta vode. I nisam se prije predrađaone mogla prati sa svojim gelom nego s njihovim plivaseptom. Inače meni je sluzni čep otišao baš dok sam bila tamo pod tušem 

    [lilypie.com]

  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Grizli ma ja i rucak dobila u predradaoni jos me tada nisu krenuli jaki trudovi a i znali su da cu brzo rodit da cu vjerojatno izbjeci carski,ma koliko god se pripremas za te sitnice za uzeti u predradaonu sve to zaboravis kad dodes tamo vjeruj mi

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Grizli… Nitko nikada od mojih u obitelji nije imao nikakove sindrome ni maloformacije. Jedino od muža brat mlađi je imao nepce spojeno jer se rodio prerano dva mjeseca… Drugo on ne zna nista .A ni da želi nema koga pitati jer su mu roditelji odavno umrli još kao tinejđeru. Ima samo brata mlađeg živog i zdravog. U glavnom koliko on zna nitko nije bio bolestan na takav način osim brata koji je imao to spojeno nepce…. Ne znam stvarno. Ja se bojim svega ,moj prvi sin nije imao nikakve bolesti ni defekte… Ali ja se bojim. Na amnio sam išla zbog godina jer imam više od 36 😔 Vidjet cemo … Ča mora bit ,bit će… Sudbini ne mozeš pobjeć ja mislim. Grizli ma ma namaži se ti u kupatilu poslije tuširanja… Ne bi to trebalo smetat ničemu… Prvi put sam i ja ostala sama nakon klistira i tusiranja dok nije dosla… Ne moj patit ako ti je tako osjetljiva koža 😔  Nopobo i Norules ma drago mi je čuti da te vaše bebice lijepo napreduju 💙❤️. A kako se vi osjećate?  I jos ću pitati ,kad sam ja bila na prvom porodu … Preporučili su mi bebimil 1 za sina ,na pocetku nisam imala mlijeka par dana .. a sto sada preporučuju? Da li ste kupile bočice u slučaju da nemate mlijeka kad ste rodile?  Čitala sam da su odlicne bočice Dr. Browns …. Za prvog sina kupila sam Nuk… Nije to bilo bas idealno rjesenje ,ali eto … Nisam znala nista. Nista. Nitko mi nis nije savjetovao,googlat nisam ni mogla nisam imala interneta tada bio je jako skup . Stvarno kad se sjetim…  Uh… Mučno. 
    Vanna … nadam se da si dobro….  Cure vi ste sve tu divne… Predivne! Sretna sam da sam Vas našla na ovome forumu i od srca Vam veliko hvala 🎄💙❤️🎄🍀

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nopobo ajme kako slatko vec 7 tjedana ima! Uzivajte, bas lijepo! Hvala za savjet za gelove! 👍 Ma znajuci mene necu imati potrebu jest iducih 20 dana nakon poroda, al bolje da se osiguram sad dok sam jos zdrave pameti donekle.
    Norules hahaha vec se vidim kako pizdim na rucak tokom trudova!
    Alex onda zbilja nema potrebe da se toliko zamaras svima. Posebno jer jos malo ces upozbat svoju bebicu i kakva god da se rodi obozavat ces je ko i sve mi. Tako da pokusaj se opustiti da sebi pomognes i olaksas cekanje dana D! Kad ti je termin? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Grizli… A 24.11… u nedjelju… 😔 Bojim se. Stalno imam osjecaj da ce poć nesto na loše pa mi se place…  A i beba… mirna je … oduvijek je mirna .  Kad je imala tulum mogu na prste dvije ruke izbrojat dane .
     Kad sam bila trudna tri mjeseca kad sam cijeli dan premazivala cijelu fasadu kuće sa nekom impregnacijom smrdljivom …. Nije to bitno. Nego znam da je otrov. Rekla mi je i Gatoni,ma kud baš sa sa impregnacijom . 😔 Pusila sam.  Sad zapalim poneku po koji dan kad me ulovi zuta minuta i mislim da je sve crno i da ne mogu nis promjenit, ali ne toliko koliko i prije kutiju . Nisam znala.  Ali bit će će sve dobro. Nadam se. Dobro kažes… Trebalo bi bit… I ča je tu je već… Vidjet ću…,pa ću znat reći Vam tu.
      A ti Grizli?  Još koliko imaš do termina i kad ti je?  Ti je teško ? Kako se osjećaš? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.