Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Cao.. zanima me rodiliste u Puli. Kakvi su doktori i primalje. Kakvi su uvjeti. Zene koje ste rodile tamo jeste li zadovoljne. I treba li tecaj obavezno da bi partner mogao biti na porodu. I najbitnije zanima me dali mogu tamo imati svoj Plan Porođaja ili je bas po njihovom. Pa molim vas da podjelite svoja iskustva samnom. 🤗😁♂👶

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Pratiiimmm 
    Vecina mojih frendica su zadovoljne. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Pratim i ja.. 
    Valjda ce se javit koja mama da nam kaze koje iskustvo ☺
    Za Pulu treba tecaj, inace si sam na porodu.


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    To je istina… U Domu zdravlja ili u bolnici 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Tecaj obavezno inace partner ne moze na porod.
    Moje iskustvo je bez obzira na tezak porod pozitivno, svi od doktora do babica su svoj posao odradili jako dobro. Babice su bile drage i pristupacne, trudile su se maksimalno olaksati, doktor je bio malo hladan, ali korektan nije bilo neugodnih komentara ili situacija. Veci problem je cijelokupni sustav, manjak osoblja, fale pidame, plahte, jako losa hrana. Sestre na odjelu rodilista su ne zainteresirane za majke, same vam nece nista pokazati ili pomoci za sve ih se treba moljakati. Vise mi je pomogla cimerica u sobi nego one.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Nazalost ovisi ma koga naletis.. 
    I ja sam cula da su samo jedna ili dvije sestre jako drage i voljne pomoci, a za druge si samo broj… Vecina dobije vise pomoci od cimerice iz sobe nego od njih… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    A taj plan porodaja moze li to kod njih ili nista od toga. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Cula sam da je dr. Gattoni jedna od rijetkih koja bez problema ako trudnica zeli koristi stolcic za porod. Za ostalo ne znam.

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Mogu li imat nokte gelirane ili nalakirane na porodu.  jel stalno imam gelirane nokte pa kad dodje vrijeme za porod i ako budem imala nokte bas tad kad se desi to.  neznam dal bi tamo u rodilistu dopustili to hhh

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Momof2017, mislim da ne smiješ imati gelirane nokte niti nalakirane… Barem je tako mojoj frendici druga rodilja rekla… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.