Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Grizli i ponesi te vece uloske. I ponesi ove … Podloske za prematanje .Spasili su me jer mi je prvu noc i taj veliki ulozak otisao na bok od tih mučnih okretanja( i dizanja su mucna na tim visokim krevetima )pa isprljah i pidamu i plahte .Pokrih to podlogom i bar se poslije nisam bojala da li ce mi pobjeć još na plahtu.  
    Tajice crne i majice kratkih rukava. Spas umjesto piđame .Za pregled vizite se ne skida,to nisam znala i jupiiii! 

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Oprostite sto pisem u prekidima … Ovaj njurga ( nesto se sprema na plakanje svako toliko pa ga umirujem dok pisem). 
    Vanna… Dobro sam .Plačljivo. Beba je dobila 1 kg. Ponedjeljak 25. Smo bili kod pedijatrice. 57 je dug. 52 na rođenju .Valjda brzo rastu ,zaboravih. A ja se jos cudim. Hranimo se jako malo mojim mlijekom ,skoro pa niš više … Nemam. 😔 Jede ono iz rodilista Hipp Combiotic pre. Dobili smo bili naputak da kupimo one D3K1 kapi od patronazne u kapsulama …. Prvi put sam mu dala i plakao je cijelo popodne. 😔 Grozno .Plakala sam s njim. Vidilo se da ga boli. Sad sam zamolila pedijatricu neke druge. Dala je D vitamin kapi obicne,ali i one ga muče .😔 Ja moram siroko povijanje stavljat do kontrole kukova mi je rekla pedijatrica   . Kako je tvoja beba Vanna? Rastete?  Kako si ti? 
    Na sve vas mislim cure,kako ste ? Grizli,kako se osjećaš? Još malo   …. 💙🍀

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro i Sretan Bozic cure! Alex hvala na iskustvu i savjetima! Vidim da niti jedna nije navela da nam treba onaj kucni ogrtac. Meni na nekom popisu to stoji, al mi glupo nositi pol torbe ce zauzet a nekako mislim da ne treba. Ili? I da koliko veliku torbu ste vi uzele? Meku ili na kotačiće ona kruta? Ne znam procjeniti s kojom ce mi biti lakse. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    I zao mi je da ga muce te kapi. Nadam sa da cete nac neke koje ce mu odgovarati. 
    Ja sam dobro vise manje klasične tegobe, sve me zulja. Beba je velika, jako nisko mi je skroz dole kod kosti vec, a trbuh mali pa me doslovno boli svaki njen pokret, a prilicno je zivahna. Al dobro bitno da raste i da napreduje. Izguramo jos malo. Polako postajem nestrpljiva da se upoznamo.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Ps.Grizli. I uzela sam paracetamol. Pitale su me da li mi treba sto za bol prvu noc. Ali zaboravile su donijet. Ako sto jos ne znas pitaj. Ne moras nosit puno pelena. Uzmi par ako zelis. I da nama su dali Violetinih  pelena 8 u paketicu i vlazne malo pakiranje. To su mi dali na izlasku jer su mi zaboravili dat,pa sam pitala. A vidila sam sve mame su to dobile cim su ih uveli u sobe kad su ih dosle vidit sestre. Tako da ti to daju ne bi ti ni trebalo nosit pelene. Ali premotaju da.  I mrezaste gacice. Ja sam dobila jedne u radaoni i to je bilo to. Imala sam svoje. 5 je dosta. A ulozaka vise od 15 ne trebas nosit .Ja sam ih u ta dva dana potrosila desetak mozda.  

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Kucni ogrtac… Ma ne treba ti ja mislim. Ja sam imala neku svoju majicu na patent ,zip,kako već tko zove od onog filsa ,felpe,kako već se i to zove .. Samo jednoj mami sam vidjela taj kućni ogrtač. A neke mame su imale te kofere na kotacice. A neke one torbe mekane. Mozda Mo dobro i to na kotacice ako nije jako velik. Ali neces morat to sama vuć. Sve to sestre rade i dovuku ti to do kreveta kad odes iz radaone .a kad udes di je radaona stave ti u jedan ormar.  Ja sam imala obicnu mekanu torbu.  Joj znam kako ti je…. Nimalo ugodno kad osjecas svaki njegov pokret,tako je i meni bilo .  A nije ni bio velik brižan maleni . A proć ce i to Grizli…. Brzo cete se upoznat…. Samo hrabra budi.  A mojemu Leonu ce i ti grcevi proć…. Zao mi je da moraju tako mali mucit se sa boli .😔 

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    pokusala sam stavit neku sliku radaone ali ne ide…

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hvala puno na svim info. Ne znam nekako mislim iz te meke mi lakse vaditi, nego iz klasicnog kofera, al opet kasnije ce muzu bit lakse sve odnjeti kad idemo doma. A vidit cu moram ovih dana se spakirat za svaki slucaj da sam ja mirna pa kad bude. Uzmem onda taj malo paketic violetinih dobila ih od bubamare pa nek se nadju, a za sebe stavim 10 kom ostalo muzu u auto pa ce donest kad zatreba. I super ideja za felpu da si uzmem to ne zauzme puno mjesta a ako treba imam pri ruci.
    Držite se i uživajte u srecici. 😍

    [tickerfactory.com]

  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Cure evo da vas i ja pozdravim, evo za nekoliko dana bebica već tri mjeseca, ekspresno nam je prošlo. Ona lijepo napreduje, svaki dan sve življa, priča, guguće, mlati rukama nogama, ma prava frajerica. Početkom 12. smo bili na prvom cijepljenju , dobila 2 kg u 2 mjeseca i narasla 10 cm! Cijepljenje prošlo uredno i bez tegoba osim što su mama i tata plakali jer je bebu malo bolilo ali to tako ide valjda. Mi se samo dojimo , ona dosta dobro spava (kucam o drvo), zaspi mi navečer oko 8-9 pa u komadu odvali do 3-4, probudi se za jesti i presvući se, pa nastavimo do 7-8 spavati, ne mogu se apsolutno žaliti. Alex, mi smo popili naš K1D3 do kraja, pretpostavljam da su ti dali Babytol. Puno mama se žali da bebe od njega imaju grčeve, pa piju isto K1D3 ali od drugog proizvođača, Oleovit pa bude bolje. Nama bebica nije imala na njih reakciju, a hvala bogu pa su nas i grčevi zaobišli. Uskoro nas čekaju zubići (već sad ima par “pupova” i dosta se slini) pa budemo vidjeli kako će to ići. Žao mi je da si imala takvu traumu s poroda, nadam se Grizli da će tebi proći čim ljepše kako je i meni bilo. Nije lako, iscrpljena si i tijelo ti drhti nakon poroda ali to sve brzo prođe. Što se dojenja tiče što manje komplicirate to bolje, a to je i općenito što se tiče beba-što mama ima opušteniji pristup sretnija je beba! Ionako tako brzo rastu, treba živjeti u momentu i uživati u djeci a ne stalno se brinuti o ovom ili onom, barem ja to tako gledam…Pusa cure

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Alex za slikunidi na stranicu https://postimages.org/ [postimages.org] tamo ucitas sliku (odaberi sliku) i kad se ucita ides dole na link Thumbnail za Forume kopiras ga i taj link tu zaljepis. Glupo je jer ne radi direktno, ali tako mozes slike stavljat.
    Nopobo bas mi je drago procitat da ste dobor i da super napredujete. Bas brzo rastu bebaci nisam mislila da to bas tako expresno ide.
    Nego da vas pitam jel na tusiranje nakon klistiranja nosimo svoj rucnik, sampon isl.? Dal da to spakujem u posebnu torbu koju cu uzet sa sobom tamo, a ostalo da mi bude u torbi koju cu imati u sobi. Ili mogu sve u istu torbu pa tamo uzmem samo sto mi treba. Ne znam vise kako da spremim stvari, a ne mogu nac stranicu di ste pisale o tom dijelu prije predrađaone. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.