Rodiliste u puli

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Grizli treba ti samo tvoj ručnik, pereš se s plvaseptom njihovim prije predrađaone, ne trebaš to posebno pakirati samo ćeš izvaditi iz torbe. Moja preporuka ti je da na vrh torbe staviš neku laganu spavaćicu jer tamo dobiješ samo one debele flanelske njihove u kojoj ja ni 5 minuta nisam izdržala pa ako se baš zainatiš te puste da odjeneš svoju. Sa mnom nisu imali izbora jer je bilo ili moja pidžama tj.samo kanotjera ili ću biti gola 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nopobo a da li se nakon tog tusiranja ja mogu namazat kremom? Pretpostavljam da bas i ne bi smjela jer je plivasept kao dezinfekcija. Ali ja imam bas problem sa kozom i vec znam ako se ne namazem da ce mi sva koza do krvi ispucati i to onda pece i boli za krepat. A ne da mi se na porodu jos i s time imat problema. Pa ne znam dal cu kako uspjet prosvercat. Makar muzu da uvalim neku manju tubu te svoje kreme u dzep. Dal ima vremena kad smo sami u predrađaoni? 
    Ti si za porod imala svoju spavacicu ili to govoris za poslije? 

    [tickerfactory.com]

  • Vanna

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Alexo5 hvala Sretan Bozic i tebi ako slavis, da rastemo napokon dosli sebi, ja se normalizirala vratila u rutinu, isla sam na farbanje,depilaciju na nokte 😂😂😂beba ima oko 7 ipol kg, danas nam je 2 mjeseca, a htjela sam ti rec za te kapi, meni je jedna strucna osoba rekla da to nedajem bebi da izazove jos i vise grceve, sad mu dajem biogaia+D vitamin  tako pise na njima i odlicne su i dajem mu espumisan kapi, svaki put kod hranjenja 10 kapi u bocicu, i super je, place samo ako je gladan ili se upiski

  • Avatar niks

    niks

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure☺️☺️ nova sam ovdje a termin nam je za 10 dana..moze li koja friska mama napisati sta joj je sve trebalo za rodiliste, imam popis i torba je spremna al nekako da budem sigurna da ne zaboravimo nesto..

  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nopobo a da li se nakon tog tusiranja ja mogu namazat kremom? Pretpostavljam da bas i ne bi smjela jer je plivasept kao dezinfekcija. Ali ja imam bas problem sa kozom i vec znam ako se ne namazem da ce mi sva koza do krvi ispucati i to onda pece i boli za krepat. A ne da mi se na porodu jos i s time imat problema. Pa ne znam dal cu kako uspjet prosvercat. Makar muzu da uvalim neku manju tubu te svoje kreme u dzep. Dal ima vremena kad smo sami u predrađaoni?
    Ti si za porod imala svoju spavacicu ili to govoris za poslije?


    Mislim da nije problem da se namažeš, ionako se sama tuširaš pa samo si uzmi onda neseser sa stvarima, pitaj babicu i objasni joj situaciju. U predrađaoni ima vremena, ali nije rečeno da ćete biti sami, ovisi o gužvi. Ja sam baš za porod iala svoju tanku pamučnu kanotjeru jer mi je bilo užasno vruće

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nopobo joj hvala ti puno za sve info! 👍 Budem spakirala onda uz rucnik jedno malo pakiranje si te kreme iz ljekarne pa se ja namazem. Nadam se da ce imati razumjevanja. Jer koliko sam shvatila do iduceg tusiranja prodje dosta a meni vec nakon 2-3h dodju rane ako se ne namazem. Spakujem onda i 1 kanotjeru za porod. A spavacice sam stabila vec 2 za sobu i spremila monolog o tome da cu biti gola ako mi ne dozvole te tanke. 😁
    Niks ja sam u torbu stavila: 2 spavacice, kanotjere za dojenje, jastucice za dojilje 10-tak komada, postnatalnih ulozaka 20-tak kom, jednokratne gacice paket 5 kom, 2 rucnika, jednokratne podloge za previjanje 2 kom, slape, japanke za tusiranje, par blazinica, gel za tusiranje, krema za tijelo, vlazni wc papir, obican wc papir, labelo, dezic, cetkica, pasta za zube, punjac za mob, 2 bocice vode sa onom dudicom, 2 energetske plocice, sesirici za dojenje, purelan krema, 1 majicu od trenerke (umjesto onog ogrtaca iako sumnjam da ce mi trebat). Par pelena, vlazne maramice malo pakiranje, krema za guzu isto neko reklamno pakiranje, 3 tetre. Ovo za bebu sam stavila cisto da se nadje za svaki slucaj. Odtale uloske, jastucice isl. ce mi muz po potrebi donositi jer mi se ne da vuci ogromnu torbetinu. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar niks

    niks

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu


    E super, tako sam otprilike i spakirala…sad jos preostaje cekat 😁😁

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sretno! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar niks

    niks

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    I tebi draga, da sve prode u najboljem redu!!!

  • Avatar Alex05

    Alex05

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Sretna Nova cure moje drage i puno zdravlja Vama i Vasim bebicama koje rastu u trbuscicima ili izvan njih 🤗❤️💙❤️🤗🤗🤗🍀🍀🤗🤗🤗💙💙❤️❤️❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.