Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3117

    Prijavi adminu

    Saniiiii pupooo navijam jako, od srca ti želim da uhvatiš ovaj lijepi poz val😊❤️❤️❤️ Čestitke svim curama na poz betama neka vas do kraja prati sreća 🤗🙏❤️ Jurky predivan je,  nisam stigla tipkati ali sam uhvatila slikicu divan je, i koliko kosice ima baš mu zavidim🤭🤗❤️ Jabukice čestitam na baby S nadam se da se mazite 🤗❤️ Flowerson ajme već godina prošla, pusa za tebe I baby A 🤗❤️ Dodo ja sam embrioglue plaćala 200 e tako da moguće da je to što si plaćala jer ako se plaća sve onda bi to bilo više od 200 e 🙈 neka se mrvica čvrsto primi, navijam🤗❤️🙏 Leona nema potrebe u tako visokom tt da ga postepeno ukidas posteljica je davno u potpunosti preuzela svoju ulogu kao i proizvodnju progesterona, ja sam u 12 tt prestala sa Cyclogestom,  a u 15 i sa Duphastonom, sretno🤗❤️ Libo žao mi je zbog krvarenja imala sam ga sama u par navrata i znam koliko je stresno druge nema nego odmor i ako treba pojačati progesteron, sretno 🙏🤗❤️ Čokoladice drago mi je da je sve ok, neka te do kraja prati uredna trudnoća 🙏🤗❤️ Pbtab kako ste? 🤗❤️
    Korni šaljemo hug 🤗❤️
    Dreamer žao mi je što nisi naletila na nekog razumijeg hematologa ja sam stvarno imala sreću što je hemato bila žena koja je isto mpo lavica pa je bez pogovora sve dala, eventualno ti može Škvorc dati recept pa da ga sama plaćaš u početku, sretno od srca ti želim plusić 🙏🤗❤️ Sanjushka divna je beta 😁🥰🙏🤗❤️ Previše stranica za čitati nemojte zamjeriti sretno svima 🤗❤️ Pusa od baby L https://ibb.co/vHSHm1c

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Stela, predivan je Leon ❤️❤️
    Je, je embryoglue je 200 e, zymot 160 e, a time lapse 200 e, zajedno 560 e, možda sam pomiješala prvo i drugo, ali cifre su točne

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    2024: AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok histero✅️, kariogrami✅️, sve super, jedino MTHFR homozigot TT, PAI-1 heterozigot
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića, missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 blaga stim, Femara+Gonal 150+Cetrotide
    ET 3dnevnog embrija 21.10., beta 2.11.⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Lummi

    Lummi

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :) 
    Vjerojatno ste vec 100 puta odgovarale na ovo pitanje ali molim za pomoć. Kako ste ublažavale simptome hiperstimulacije jajnika? Aspiraciju sam imala prošli petak, i par dana nakon nje je bilo sve ok.
    Ali onda me snašla HS, 3 dana nakon punkcije 😐. Napuhanost, bolovi, kamen u želucu. Vec sam sva jadna, koliko to dugo traje, kako ublažiti? 
    Hvala 💜

    👩🏻37
    👨🏻32
    Nalazi uredni
    Povišen amh
    AIH 12.7.2024. - ništa :(
    Histeroskopija 8.24. -uredna
    Prohodnost jajnika - potpuna
    IVF 10.2024. - Stimulirani - čekamo blastice 😇
    Blagi hiper
    FET nadamo se 11.2024. 🤗

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu


    Tera, Žuži, Divna, Simbalija, Cokoladica, Sage,Libo,RuzaFT, Pixi,Marisha, Dreamer, Lunolina, Srculence, Kawa, Leona,Verbena, Sanjushka, Dodo, Ania,Bless, Darliv,Korni, Pbtab, Stela i sve ostale lavice hvala vam od ❤️❤️, divan je ovaj čopor ❤️

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Stela_M hvala ti ❤️ predivan je maleni 🤗
    Lunolina ti ko da si kod istog ginekologa ko I ja. Tako je meni rekao kad sam bila 1.put trudna, da je sigurno molarna, a nije bila. Nemoj se brinuti. Bete su ti dobre i sve će biti dobro. 🤗 Kako mene nerviraju takvi komentari. Ja sam danas svog molila da mi otvori obično bolovanje barem do kraja mjeseca i kaže da nemoze, odma na komplikacije 😒 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Amy šta kaže dr? Svakako ju moraš pratit sad, tek na betu iznad 1500 se moze vidjeti gdje je smješten plod, ali u slucaju bilo kakvih bolova idi na hitnu...
    Zuzi hvala ti ❤️,a nadam se da ćemo se sresti na UZVima ali onim drugim UZVima 🫠🙏
    Libo drži se ❤️, da sve izađe na dobro, bit ćeš mi u mislima 🙏
    RužaFT to je baš nizak vit D, traži od ginekologa Dvital ampule a ako neda, traži od LOMa, obavezno uzimaj ampule ili kapi uz nešto masno, npr ja sam Oleovit kapi stavljala u žličicu maslinovog ulja, ili uz tabletu Omege jer je vit D topiv u mastima I bolje je apsorbcija tako. Ako ti ništa ne daju kupi Beterr you dlux sprej, meni je on odličan i ja uzimam za održavanje, vit D mi je oko 100..
    Ja sam nakon Kendurala (koji mi je loše sjeda na želudac) uzimala Sideral forte i i feritin sam digla na okej razinu.
    Kawa nadam se da mi vlak neće pobjeći 🙈🙏. Planiram 6dpt test kao i uvijek dosad..
    Sanjushka haha, iskusno oko 🤗. Može na listu za betu 4.11, tnx, a u hodu ću vidjet hocu moć gdje ranije izvadit. 
    Dreamer to ti sve ovisi na koga naletiš, neki su skloni davat a neki baš i ne,činjenica je da je dr upravu jer heparin služi za razredivanje krvi a sama trudnoca je hiperkoagulabilno stanje, i zato je potrebno trudnocu prvo potvrditi i zato nam daju hepatin vecinom od potvrđene srcane akcije sto stvarno ima smisla. Ali ako ces se ti sigurnije osjecati nek ti dr Skvorc da recept i odi kupi, a na komisiju odeš nakon UZVa. Ja sam trenutni na aspirinu ,a nmh planiram ako bude pozitivna beta, a imam "jaču " mutaciju od tebe, a unazad 7-8 transfera sam pikala se od transfera. I da, zar nije mišljenje hematologa "jače" od nego transfuziologa 🤷‍♀️
    Lunolina joj socijalni ginekolozi 🙈, nekad me frapira njihova neupućenost 🙈, uz dužno poštovanje ali nekad treba njihove izjave doslovno propustiti da kroz jedno uho uđu i na drugo izađu 🙈. Bete su ti odlične, i uopće nije strašan skok, zadnja se uduplala tek malo više od duplo, dapace, bete koje se znaju duplati na 36h su dobar znak. Pogledaj potpise trudnica i sve ce ti biti jasno... Za molarnu su karakteristični abnormalni skokovi. Probaj se smiriti i izbrisati tu izjavu iz glave 🤗
    Stela hvala vam ❤️, lavić je premeeden😍❤️ 

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3117

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Stela, predivan je Leon ❤️❤️
    Je, je embryoglue je 200 e, zymot 160 e, a time lapse 200 e, zajedno 560 e, možda sam pomiješala prvo i drugo, ali cifre su točne

    O jbt 🙈 ali ako će to donijeti dugo očekivani poklon onda kada je bal nek' je bal 😁🤗🙏❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Lummi

    Pozdrav svima :)
    Vjerojatno ste vec 100 puta odgovarale na ovo pitanje ali molim za pomoć. Kako ste ublažavale simptome hiperstimulacije jajnika? Aspiraciju sam imala prošli petak, i par dana nakon nje je bilo sve ok.
    Ali onda me snašla HS, 3 dana nakon punkcije 😐. Napuhanost, bolovi, kamen u želucu. Vec sam sva jadna, koliko to dugo traje, kako ublažiti?
    Hvala 💜

    A jesi bila kod doktora, jel utvrđena hiperstimulacija? Jer to je jako ozbiljno stanje i treba se pratiti i vecinom slijedi hospitalizacija, a ako ima slobodne tekućine u abdomenu moze biti prilično ozbiljno, tako da ako nisi odma odi na hitnu ako sumnjas na ohss.

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Ana_

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Popratila sam malo zadnje stranice i najprije želim reći Sanii PUPO, neka se mrva čvrsto drži! Držim 🤞🏻 da je ovo dobitni transfer! ❤️

    Libo nadam se da je krvarenje stalo i da je sve ok! Ma sigurna sam u to ❤️

    Stela baby L je bombon! 😍

    Ruza ja sam kroz cijelu prvu trudnoću pila ferrum I super mi je pomogao!

    Amy poprati betu i čuvaj se ❤️

    Marisha i megyca divne bete! 😍

    Dodo, Poxi pupice, neka se mrve čvrsto drže!

    Novim curama želim puno sreće u ovim vodama!. 
    Ja imam stalno vodenasti iscjedak, pretpostavljam da je od utrogestan.
    Prije je bilo i malo smeckaste sukrvice (nadam se da je to implantacijsko) I skoro cijela vaginaleta je izašla u komadu pa sam stavila drugu da ne zafali 🤣
    Koji dnt se može vidjeti bar sjena ako su trodnevni u pitanju? 🫣
    Ne mogu se strpiti 🤣🤣🤣

    👱‍♀️ 36, AMH 12 (2022) 4.1(2024)
    👨‍🦱 40, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    It's a boy 💙
    04/24 FET 1 blastice ➡️ 9dnt beta 52 ➡️ 12dnt beta 190 ➡️ spontani 7tt
    10/2024 novi postupak, IVF

  • Avatar Lummi

    Lummi

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Saniii

    Lummi

    Pozdrav svima :)
    Vjerojatno ste vec 100 puta odgovarale na ovo pitanje ali molim za pomoć. Kako ste ublažavale simptome hiperstimulacije jajnika? Aspiraciju sam imala prošli petak, i par dana nakon nje je bilo sve ok.
    Ali onda me snašla HS, 3 dana nakon punkcije 😐. Napuhanost, bolovi, kamen u želucu. Vec sam sva jadna, koliko to dugo traje, kako ublažiti?
    Hvala 💜
    A jesi bila kod doktora, jel utvrđena hiperstimulacija? Jer to je jako ozbiljno stanje i treba se pratiti i vecinom slijedi hospitalizacija, a ako ima slobodne tekućine u abdomenu moze biti prilično ozbiljno, tako da ako nisi odma odi na hitnu ako sumnjas na ohss.

    Ej :) da, bila sam na ultrazvuku. Utvrđena je, al blaži oblik. Ne zelim ni misliti kakvi su onda ozbiljni simptomi. Radi toga je odgođen i ET za 11mj. 
    Ali nisam dobila skoro nikakve naputke kako se boriti s tim, vidim da cure pisu piti puno tekucine i odmarati. 

    👩🏻37
    👨🏻32
    Nalazi uredni
    Povišen amh
    AIH 12.7.2024. - ništa :(
    Histeroskopija 8.24. -uredna
    Prohodnost jajnika - potpuna
    IVF 10.2024. - Stimulirani - čekamo blastice 😇
    Blagi hiper
    FET nadamo se 11.2024. 🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.