Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Amy_94

    Broj poruka: 671

    Prijavi adminu

    Sage

    Libozao mi je sto prolazis kroz taj stres, nadam se da ce sve biti okej i da ce se mrvica odrzati❤️
    Amyja sam pocela smedariti nekih tjedan dana nakon pozitivnog testa i iako je beta bila mala (oko 200) i nije me nista bolilo poslali su me na hitnu. Medutim, kako je bilo jako rano nije se nista vidjelo, beta je dosla do 400 i stala tako da su zakljucili da je to biokemijska i da cu se sama ocistiti. Kako je bilo ljeto ja sam otisla na godisnji i na putu sam dobila mengu, ali mi nekako to nije bilo to jer sam ranije imala biokemijsku i drugacije sam se osjecala. Kada sam se vratila u Zg sam na svoju ruku izvadila betu i dok sam se vracala doma uhvatila me grozna bol u jajniku, u meduvremenu dosao nalaz, beta i dalje 400. Odmah na hitnu i opet sam se tamo u Petrovoj par dana navlacila s njima jer nitko nista ne vidi na UVZ, tek su mi treci dan vidjeli trudnocu u jajovodu i ostavili me na odjelu, ali vec je bilo kasno i morala sam na operaciju.

    E pa to je malo glupo jer se ne zna dok se ne vidi i onda bude kasno, iskreno ja sam danas očekivala da mi je beta ispod 10 , a ne 70

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Ajme Saniii cestitam PUPice ❤️❤️❤️ da se mrva cvrsto primi! ❤️❤️ bas ti od srca zelim da ti uspije☺️☺️

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 671

    Prijavi adminu

    Marisha čestitam, beta je top, neka se lijepo podupla🍀🤞🏻♥️😘
    Kawa tnx, dobila sam još jednu vježbicu, nadam se da će uskoro biti bolje♥️😘🎉
    Verbena super za smrzliće🎉🎉drago mi je da je UZV dojki prošao dobro🥰
    Dodo, Pixi pupice naše ☺️ nek se mrve čvrsto prime, sretno 🍀 🤞🏻 ♥️ 😘 
    Blondie žao mi je 🫂😔♥️ 
    Megyca wooow, beta je rasturila, čestitam 🎉 ❤️ 🍀 možda su se stvarno obje ulovile😍čekamo s tobom daljnji razvoj 🍀🤞🏻🍀🤞🏻🤗♥️
    Plavuša sretno s dijetom i nek ti 2025. donese sreću🍀❤️
    Tera jesu napokon🎉🎉🎉🎉 bebu osjetim još od 16tt, a svakim tjednom se jačina udaraca pojačava🥰jasno vidim kad me lupa 👣🤗stvarno lijep osjećaj ❤️kako si mi ti?🥰❤️😘
    Markolina dobrodošla, sretno🍀🎉🤗
    Žuži super to ide, nek se nastavi i dalje tako🥰😘
    Ivka sretno i tebi🍀🤗❤️🎉
    Divna žao mi je što odustajete, ali želim puno sreće sa stimuliranim 🎉🎉♥️😘
    Anda zaboravila sam ti poželjeti dobrodošlicu neki dan. 🙈 Dobrodošla i želim ti sreću nakon ovog ružnog iskustva 🫂♥️🍀😘
    Libo žao mi je zbog bolova i smeđarenja. Nadam se da je sve ok🍀♥️
    Dreamer super🎉Sretnooo🍀🤞🏻♥️😘
    Zucka dobrodošla i nek ti Repromed donese sreću 🍀 🤞🏻 ♥️ 
    Sanjushka meni su ti bolovi bili do nedavno, sve je to u redu♥️ Bit će sve ok, mrvica si radi mjesta♥️🫂
    Mariposa hvala♥️moj prvi plusić sam ugledala na 6dpt, isto je bila blastica, sretno♥️😘🍀🤞🏻
    Jabukice uživajte u svom bebanu🩵💙🩵💙😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

  • Avatar Reserved123

    Reserved123

    Broj poruka: 262

    Prijavi adminu

    Cureee ima tu neki muzjak da koristi Proxeed plus?
    Nama je ostao jedan cijeli pa da ga proslijedim. Rok trajanja mu je do kraja ove godine.
    Sretno svima ❤️❤️❤️

    ♀️1997 /AMH 15,63pmol/ TSH2,17 /PRL blago povišen
    2017-dermoid 9,2cm
    2019- 🩵 T
    2021-biokemijska
    ♂️1992/ asthenozoospermia
    Radimo na 👣 od 1/23

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Saniii

    Dodo joj hvala ti ❤️, al nek vam moje mišljenje bude samo smjernica i sve još jedanput provjerite sa svojim dr 👍..
    Sve što pišem je iz osobnog iskustva i nekakvo moje stajalište, jer ja sam sve te stvari i dileme koje su me zanimale pretresla sa svojim doktorima tijekom godina liječenja. I drago mi je ako vam infosi budu od pomoći ❤️..
    Ja sam inače okej, danas spešl dobro ☺️..
    Nego napisala si da si uzela time lipse inkubator, to znači da to naplaćuju i da inace ga ne koriste?
    Btw u Repromedu sam dobila sličice svih embrija po danima ,imaju isto time lipse inkobatore ali to je za sve pacijente bez iznimke i ne naplacuju..
    Mariposa između ETa I FETa traže ciklus pauze, između FETova ne treba pauza, a između stimulacija 3 ciklusa.. 🤞
    Verbenau ovom slučaju mislim da žele utvrditi dal uopće jajnici "rade" tj dal ovulira i da li ima aktivnih antralaca, ne znam jel Anda na listi za lijekove ali u međuvremenu mogu odrađivati prirodnjake dok cekaju svoj red, možda to i rade..

    Neeegooo curke, ja sam od jutros PUPO ☺️🙈.
    Ne zamjerite što nisam sve izvještavala ali sve je išlo tako brzo i tako glatko da ni sama nisam mogla vjerovati i samo sam čekala da se nešto izjalovi, a nije 🙈.. Doslovno 2 UZVa u roku dva dana, stoperica odma na drugom UZVu prosli tjedan, jučerašnji progesteron idealan i jutros se uspješno odmrznula odlična blastocista i sve je prošlo po ps-u ❤️. Transfer je bio uz embrioglue kojeg opet nisu naplatili 🫠, što govori u prilog da bez obzira sto su privatnici da ne misle samo na profit 👍..
    Beta 4.11 i nemam baš prostora za izvadit ju ranije jer je praznik, a imam i neke planove, ali zato su tu testovi spremni 🙈..

    Saniii koje iznenadenje 😍 cestitam pupo i nek sve onda tece glatko kao i postupak 😄😄🍀🙏🏻🤞🏼❤️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 433

    Prijavi adminu

    sanii pupice nasa, zelim ti puno srece od srca  nadam se da si se stigla ukrcati u ovaj vlak sa pozitivnim rezultatima koji vlada na forumu ovih dana  kad pocinjes s testicima ? 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Libo nadam se da sve bude oke. 🥰🥰

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, Oligozoospermia
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, 1❄️, Beta ❌ FET 5mj/24 Beta❌
    2. IVF 10/24 novi postupak

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1237

    Prijavi adminu

    RužaFT

    Saniii pupicesretno 🤞🍀🤗 neka mrvica raste 🙂 nestrpljivo cekamo testove
    Imam jedno pitanjce, znas li mozda ili netko drugi….meni je d3 inace ispod donje granice, znaci ispod 20. Preko ljeta sam koristila d3 kapi Kernel 2 potiska, znaci 4000 IU + puno boravljenja na suncu. Napravila sam pauzu i testirala sam se i kad ono 29, nije se bas previse povisio. Pitala sam ginekologinju posto me ona poslala dal treba vise jedinica, barem potisak vise, rekla je da ne…da je to ok..meni se to cini malo.
    Uz to i zeljezo mi bude nisko, ispod donje granice. Zadnji put 6 (donja granica je 8), a koristila sam Kendural C. Cekam slijedeci tjedan pa cu ponovo provjeriti stanje. Cim bildate zeljezo u trudnoci. Pila bih caj od koprive, ali negdje pise da je ok u trudnoci,a negdje da cak i spontane izaziva 🙄
    Uz to su mi savjetovali od dodatnih vitamina Premama duo, jel to ok? Kupila sam ih i pocela i to piti….

    D3 sam sa 73( referentne vrijednosti od 80-250) digla na 200 sa sprejem better you (od 3000), tri potiska na dan kroz dva mjeseca. 
    Željezo sam u isto vrijeme sa 7 (ref.vr. 8-30), digla na 25 sa tabletama ferobel (firma jadromel). 

    👩🏻34 🧔🏼35 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 2,4 ng/ml, histeroskopija✅ ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    6/24 prirodni spontani 💔
    .... čekamo IVF i da proradi KBC_Ri

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 671

    Prijavi adminu

    Kawa, Inka, Butterfly cure sretno danas🎉❤️🍀
    Mariposa ja sam na 6dpt imala plusić kao što sam ti napisala, ali je to bila jedva vidljiva sjenica, sljedeći dan 7dpt je crta bila jasna. Sretno da ju sutra ugledaš🤞🏻🍀 evo ti moji testići da ti malo dignu raspoloženje🥰
    6dpt https://ibb.co/VYGw7Cv (uživo se stvarno vidjela blaga sjena, ali jedva)
    7 dpt https://ibb.co/wKPh9yQ ( jedva vidljiva, nazire se) test iz Praga 
    7dpt https://ibb.co/Jvdpw7d 🤗 ( isti urin kao i gornji, test Gravignost mini- preporučujem❤️)
    Dodo wau🥰kakva lijepa slika❤️❤️❤️❤️
    Ivka neka se nastavi tako🎉❤️🥰
    Saniiiiiiiii tako mi je drago pupice naša, neka ovo bude tvoj dobitni postupak, sretno od ♥️, nek se mrvica lijepo ugnijezdi, jedva čekam gledati tvoje testiće 🎉🤗🍀🤞🏻♥️🥰
    Amy čudno, nadam se da će sve biti ok na kraju. Ne znam uopće što misliti😶♥️
    Libo lijepa je beta, žao mi je zbog krvarenja, bitno da je trudnoća u maternici. Nadam se da će biti sve ok, držim 🤞🏻 🍀 ♥️ 🫂
    Ruža po meni je to nizak Dvitamin. Traži Dvital kapsule, ja ih pijem od prije transfera i u trudnoći i dalje. Moj zadnji Dvit je bio 104 i svejedno pijem i dalje. Na Sv Duhu je ref.vrijednost od 25,4-123 pa ti je moguće zato rekla da je ok🤷🏻‍♀️
    👣Cure pitanje; od transfera koristim Utrogestane, nakon pregleda u Vinogradskoj rečeno je da ih mogu prestati uzimati. Malo me strah bilo odjednom prekinuti, pa sam postepeno prestajala, gin.iz Vinogradske je rekao da ne treba postepeno, a moja gin. je rekla da treba 🤷🏻‍♀️ipak sam htjela postepeno prestati. Pila sam 4 dnevno od 100mg inače, smanjila sam 3 dana na 2 dnevno, pa 3 dana na 1 dnevno. Mislite li da još trebam popiti koju, tipa za dva dana jednu, pa za tri dana jednu ili će ovako biti ok?
    Pusa svima, sretnoooooo🍀🤞🏻♥️🎉🤗😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

  • Verbena11

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Ajme draga Saniii, tako sam sretna zbog tebe!!! Jednostavno jednom mora biti dobro, i nadam se da je za tebe to upravo sada ❤️ Želim ti puno sreće dalje, da te razvesele pozitivni testići i lijepa beta ☺️☺️🙏
    Draga Amy jako mi je žao što prolaziš kroz ovu neizvjesnost. Svakako inzistiraj na detaljnom daljnjem praćenju, tvoje je zdravlje u pitanju. Nadam se od srca da će sve biti dobro 🙏
    Draga Libo, drži se. Ne mogu ni zamisliti koji je to stres nakon svega..  Odmaraj što više i držim fige da sve bude dobro 🙏💙

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14;
    🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s. -> 4 oplođene; Estrofem + Cyclogest => 18.10. ET 1 trodnevnog (8-staničnog) zametka, 2 ❄️ (blastociste)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.