Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Diivnaa__

    Što se tiče time lapse, ja sam ga uzela u poliklinici ivf isto plaća se 200e, ne znam za druge poliklinike… isto sam dobila sličice dan po dan za svakog pa i one koje nisu mogli smrznuti.

    Ovo je onda novost, jer se prije par mj nije naplacivalo.

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 bc, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 bc, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 bc, 12dnt β 421, 14dnt β 1170, 6w0d ❤️

  • Avatar Sage

    Sage

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Sani sretnooo, zelim ti da se mrvica cvrsto primi ❤️🤞
    Amy znam da su to male bete i ne zelim te plasiti, ali nakon svog iskustva ja bih se s nepravilnom betom uvijek javila na hitnu😔

    👩 28 (AMH 22,5 pmol/L); 👨28 (10/24 normo)
    2023 - 2x biokemijska; vanmaternična (jajovod ✂️)
    dr. V + Repromed
    9/24 prirodni IVF (neg aspiracija)
    10/24 stim IVF (Gonal+Pergoveris+Cetrotide); 11🥚, 8 oplodenih; 2 ❄️(freeze all)

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    Sani držim fige da se čvrsto primi 🤞❤️
    Moja beta je 7066, ali sam prokrvarila, zvala dr.pregledao me i trudnoca je u maternici. Mene i dalje bolji desna strana, sutra moram vaditi krv i urinokulturu pa onda ćemo vidjeti što dalje...sad sam se zaljepila za krevet i molim Boga da bude sve ok. 🙏 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Saniii pupice sretno 🤞🍀🤗 neka mrvica raste 🙂 nestrpljivo cekamo testove 
    Imam jedno pitanjce, znas li mozda ili netko drugi....meni je d3 inace ispod donje granice, znaci ispod 20. Preko ljeta sam koristila d3 kapi Kernel 2 potiska, znaci 4000 IU + puno boravljenja na suncu. Napravila sam pauzu i testirala sam se i kad ono 29, nije se bas previse povisio. Pitala sam ginekologinju posto me ona poslala dal treba vise jedinica, barem potisak vise, rekla je da ne...da je to ok..meni se to cini malo.
    Uz to i zeljezo mi bude nisko, ispod donje granice. Zadnji put 6 (donja granica je 8), a koristila sam Kendural C. Cekam slijedeci tjedan pa cu ponovo provjeriti stanje. Cim bildate zeljezo u trudnoci. Pila bih caj od koprive, ali negdje pise da je ok u trudnoci,a negdje da cak i spontane izaziva 🙄
    Uz to su mi savjetovali od dodatnih vitamina Premama duo, jel to ok? Kupila sam ih i pocela i to piti....

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️,
    🍀 9dnt beta 119; 11 dnt beta 402

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Sanii pupice čestitam, neka se čvrsto primi. 🥰
    Pratimo se, ja vadim betu 2.11.
    Amy zao mi je. Šta tvoj mpo dr. Kaze na to?

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, Oligozoospermia
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, 1❄️, Beta ❌ FET 5mj/24 Beta❌
    2. IVF 10/24 novi postupak

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 574

    Prijavi adminu

    Saniii

    Neeegooo curke, ja sam od jutros PUPO ☺️🙈.
    Ne zamjerite što nisam sve izvještavala ali sve je išlo tako brzo i tako glatko da ni sama nisam mogla vjerovati i samo sam čekala da se nešto izjalovi, a nije 🙈.. Doslovno 2 UZVa u roku dva dana, stoperica odma na drugom UZVu prosli tjedan, jučerašnji progesteron idealan i jutros se uspješno odmrznula odlična blastocista i sve je prošlo po ps-u ❤️. Transfer je bio uz embrioglue kojeg opet nisu naplatili 🫠, što govori u prilog da bez obzira sto su privatnici da ne misle samo na profit 👍..
    Beta 4.11 i nemam baš prostora za izvadit ju ranije jer je praznik, a imam i neke planove, ali zato su tu testovi spremni 🙈..

    Sretno Saniii pupice ❤️ Samo neka se nastavi ovaj pozitivan val pozitivnih testića i beta 🍀 Super za embrioglue i za Repromed 👍 

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska IVF
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc IVF
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc ICSI
    (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET✨✨11dnt β 114,16⏳

  • Amy_94

    Broj poruka: 671

    Prijavi adminu

    Sage

    Sani sretnooo, zelim ti da se mrvica cvrsto primi❤️🤞
    Amyznam da su to male bete i ne zelim te plasiti, ali nakon svog iskustva ja bih se s nepravilnom betom uvijek javila na hitnu😔

    Rekli su mi da nastavim dalje sa terapijom, koja je bila situacija kod vas ,koji su simptomi vanmaterične?
    Čitala sam da se to ne može vidjet kako da znam onda

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 609

    Prijavi adminu

    Sanii pupooo 🤞🥰

    👧 33, pcos like, 👦 39, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Libo1415

    Sanidržim fige da se čvrsto primi 🤞❤️
    Moja beta je 7066, ali sam prokrvarila, zvala dr.pregledao me i trudnoca je u maternici. Mene i dalje bolji desna strana, sutra moram vaditi krv i urinokulturu pa onda ćemo vidjeti što dalje…sad sam se zaljepila za krevet i molim Boga da bude sve ok. 🙏

    Libo i ja molim Boga da bude sve ok 🙏 lezi miruj, izvjestavaj nas o stanju... sretno 🍀🍀🍀🍀

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️,
    🍀 9dnt beta 119; 11 dnt beta 402

  • Avatar Sage

    Sage

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Libo zao mi je sto prolazis kroz taj stres, nadam se da ce sve biti okej i da ce se mrvica odrzati ❤️
    Amy ja sam pocela smedariti nekih tjedan dana nakon pozitivnog testa i iako je beta bila mala (oko 200) i nije me nista bolilo poslali su me na hitnu. Medutim, kako je bilo jako rano nije se nista vidjelo, beta je dosla do 400 i stala tako da su zakljucili da je to biokemijska i da cu se sama ocistiti. Kako je bilo ljeto ja sam otisla na godisnji i na putu sam dobila mengu, ali mi nekako to nije bilo to jer sam ranije imala biokemijsku i drugacije sam se osjecala. Kada sam se vratila u Zg sam na svoju ruku izvadila betu i dok sam se vracala doma uhvatila me grozna bol u jajniku, u meduvremenu dosao nalaz, beta i dalje 400. Odmah na hitnu i opet sam se tamo u Petrovoj par dana navlacila s njima jer nitko nista ne vidi na UVZ, tek su mi treci dan vidjeli trudnocu u jajovodu i ostavili me na odjelu, ali vec je bilo kasno i morala sam na operaciju.

    👩 28 (AMH 22,5 pmol/L); 👨28 (10/24 normo)
    2023 - 2x biokemijska; vanmaternična (jajovod ✂️)
    dr. V + Repromed
    9/24 prirodni IVF (neg aspiracija)
    10/24 stim IVF (Gonal+Pergoveris+Cetrotide); 11🥚, 8 oplodenih; 2 ❄️(freeze all)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.