Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Hvalaa Ania, i tebi je jos malo!!  Drzim figice!🥰
    Libo, hvala ti , trenutno 5tj🙊 kako si ti?? ☺️

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Ana_

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Butterfly divnooo, baš mi je drago zbog tebe! Nakon kiše dolazi duga! 😍

    👱‍♀️ 36, AMH 12 (2022) 4.1(2024)
    👨‍🦱 40, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    It's a boy 💙
    04/24 FET 1 blastice ➡️ 9dnt beta 52 ➡️ 12dnt beta 190 ➡️ spontani 7tt
    10/2024 novi postupak, IVF

  • ddm2463

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima
    Muž (33) i ja (28) pokušavamo cca 3 god zadnjih godinu redovno i ništa. Dobili smo upute da on napravi spermiogram, a ja vađenje hormona. 
    Papa obavljen,ultrazvuk uredan. Menst su mi redovite 28 dana, +/- dan dva. Dali netko moze objasniti sto nas čeka poslije tih pretraga, koliko se čeka nalaz spermiograma itd jer nisam bas uspjela sve pohvatat 🤣 hvala unaprijed 💗

  • Zucka92

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Ivka33

    Zucka92

    Hamala

    Nisam bar pratila forum zadnjih dana i vidim da je dosta aktivno
    mariposa nadam se da ce te sutrasnji testic ipak iznenaditi! 🤞🏻
    Libodrzim fige da ipak sve bude dobro, samo pozitivno razmisljaj!🤞🏻❤️
    Saniiicestitam! nek se cvrsto primi! 🤗
    Einar87 isto sam u Repromedu i krv sam vadila drugi dan, a sa stimulacijom kretala 4.dan tako da mislim da ne trebas brinuti 😌
    Lummi ako si bila na ultrazvuku i kazu da je blagi hiper, trebas se "samo" strpiti 😅 uz ovo sto su ti vec rekli - odmor i puno tekucine, meni su uz to jos rekli i manji obroci, ne puno ugljikohidrata i da glumim kornjacu dok hodam (zbog dosta uvecanih janika, ne znam jesu li ti to spomenuli). Aspiraciju sam imala u cetvrtak, napuhala se i sve ostalo u subotu i evo od danas popodne mi je lakse tako da se nadam da ce i tebi uskoro biti bolje 🤗
    ______
    Mi smo na kraju dobili 5 blastica (smrznuli smo ih sve zbog hipera) i presretni smo 😊
    Predobar rezultat! Ti si krenula od 4 dana i svejedno sve bilo uredu? Do kojeg si se pikala? Mene brine isto ovo sto i Einar87 a to je kad menga padne subota ili ned.
    Pozdrav draga ja sam u Vinogradskoj meni je menga dosla u petak isto zbog vadenja krvi sam krenila tek u ponediljak 4 dan ciklusa i sve ide svojim tokom zasad, viruj doktorima da to neodgovara nebi nam dali da krenemo s terapijom drzim fige na najjace 🍀🍀❤️

    Hvala ti.. nadam se da ce mi se javiti i netko od curki iz repromeda da znam kakav je njihov stav po tom pitanju.❤️

    30 oboje
    3 spontana
    1 vanmaternicna
    Svi nalazi uredni

  • Avatar Lummi

    Lummi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    jabukica

    Lummi

    Saniii

    Lummi

    Pozdrav svima :)
    Vjerojatno ste vec 100 puta odgovarale na ovo pitanje ali molim za pomoć. Kako ste ublažavale simptome hiperstimulacije jajnika? Aspiraciju sam imala prošli petak, i par dana nakon nje je bilo sve ok.
    Ali onda me snašla HS, 3 dana nakon punkcije 😐. Napuhanost, bolovi, kamen u želucu. Vec sam sva jadna, koliko to dugo traje, kako ublažiti?
    Hvala 💜
    A jesi bila kod doktora, jel utvrđena hiperstimulacija? Jer to je jako ozbiljno stanje i treba se pratiti i vecinom slijedi hospitalizacija, a ako ima slobodne tekućine u abdomenu moze biti prilično ozbiljno, tako da ako nisi odma odi na hitnu ako sumnjas na ohss.
    Ej :) da, bila sam na ultrazvuku. Utvrđena je, al blaži oblik. Ne zelim ni misliti kakvi su onda ozbiljni simptomi. Radi toga je odgođen i ET za 11mj.
    Ali nisam dobila skoro nikakve naputke kako se boriti s tim, vidim da cure pisu piti puno tekucine i odmarati.
    Hej, ja sam isto ušla u blagi hiper i mislila sam krepat od bolova, ne znam kakav je onda pravi hiper 😵‍💫
    Puno puno tekućine, tipa isosport i obavezno pratiti koliko uneseš i koliko popiškiš.
    Čim više mirovanja, a vjerojatno ništa drugo ni ne možeš. Probaj ležati tako da ti je gornji dio tijela lagano povišen. Ako vidiš da ti opseg trbuha naglo raste ili da se simptomi pogoršavaju, pravac hitna! OHSS nije za zezanje kao što ti je i Sani napisala.
    Ja sam nakon aspiracije dobila i neke tablete koje su služili tome da uplate hiper ali pojma nemam više kako su se zvale, samo znam da sam od njih bila nadrogirana skroz na skroz.
    Drz se! Nadam se da ce te brzo popustit 🤞🏼🍀❤️

    Hej :D hvala puno. Pokušavam pratit sve simptome, al čini mi se da sam u sigurnoj zoni. Gadan je taj hiper a kao blag, moš mislit 😂 hvala ti, i ja se nadam da ce popustit uskoro 😪

    👩🏻37
    👨🏻32
    Nalazi uredni
    Povišen amh
    AIH 12.7.2024. - ništa :(
    Histeroskopija 8.24. -uredna
    Prohodnost jajnika - potpuna
    IVF 10.2024. - Stimulirani - čekamo blastice 😇
    Blagi hiper
    FET nadamo se 11.2024. 🤗

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Sanii sretnooooooo 🥰 sretno svimaaaaa 🍀😍

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF
    Dogovoren IUI (stimulacija ovulacije uz Femaru i Menopur; Ovitrelle)

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Butterfly 🦋

    Hvalaa Ania, i tebi je jos malo!! Drzim figice!🥰
    Libo, hvala ti , trenutno 5tj🙊 kako si ti?? ☺️

    Onda se pratimo. Ja sam danas 5+1. Meni se danas na uzv vidjela gv i žv 1,9 u njoj ali još nema otkucaja. E sad valjda je to ok za tako rano. Imam opet iscjedak, smeđi. Sad sam se baš piknula i ležim dalje. Kako si ti? 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Lummi

    Lummi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    ddm2463

    Pozdrav svima
    Muž (33) i ja (28) pokušavamo cca 3 god zadnjih godinu redovno i ništa. Dobili smo upute da on napravi spermiogram, a ja vađenje hormona.
    Papa obavljen,ultrazvuk uredan. Menst su mi redovite 28 dana, +/- dan dva. Dali netko moze objasniti sto nas čeka poslije tih pretraga, koliko se čeka nalaz spermiograma itd jer nisam bas uspjela sve pohvatat 🤣 hvala unaprijed 💗


    Hej :) mi smo ušli u postupak prije godinu dana, tako da mi je sve relativno svježe. Ima tu posla al možete vi to! 
    Mm je spermiogram radio privatno i odmah dr dan su bili nalazi. Vađenje hormona se radi na određene dane ciklusa. Nakon toga idu brisevi. Ako su brisevi uredni krece dogovor za MPO :)) 
    Za mpo cete morat skupljat papire kao sto su kopije osobnih, krvna grupa, vjencani list i morat cete radit markere za hiv, hepatitis...

    👩🏻37
    👨🏻32
    Nalazi uredni
    Povišen amh
    AIH 12.7.2024. - ništa :(
    Histeroskopija 8.24. -uredna
    Prohodnost jajnika - potpuna
    IVF 10.2024. - Stimulirani - čekamo blastice 😇
    Blagi hiper
    FET nadamo se 11.2024. 🤗

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1855

    Prijavi adminu

    Stela jaoooo slatkoće 💙 pravi mali frajer 🥰 šaljemo pusu 🤭
    Lunolina i meni se više nego duplala beta 🙂 
    Libo rano je, na slijedecem uzv-u ćeš čuti ❤️ nadam se da će iscjedak brzo prestati 🤞
    Butterfly čestiram i nek te prati uredna i školska trudnoća 🍀🥰

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • ddm2463

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Hvaaala na brzom odgovoru 😍 
    A kako se vade ti brisevi, markeri hepatitis to ide sve iz vađenja krvi ili ? I koliko to traje dali se to odjednom obavi ili krece svakodnevno hodanje po doktorima čisto da se znamo pripremiti🥴

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.