Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1447

    Prijavi adminu


    Libo ajme 🥺🥺 drzim palceve da sve bude dobro. Ne mogu ni zamisliti kako ti je.
    Drzi se i zelim ti da je tvoja beba samo drama queen i zahtjeva malo paznje i da je zapravo sve dobro ❤️
    Ruza za zeljezo je dobar Sideral forte, smije se piti u trudnoci, ne ide na recept.

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 285

    Prijavi adminu

    Figice

    Pozdrav cure, svima zelim uspjesne postupke i velike bete drzim vam fige svima da ostvarite svoje najvece snove ❤️
    Ja samo da javim da je moj test negativan na 12.dnt😓 dvije blastice su bile upitanju iz drugog puta. Nemamo vise nazalost smrzlice i to je bila poslednja sansa s obzirom na jako nizak amh i moje godine 42.
    Ako neka ima neku preporuku za neku kliniku za donaciju jajne stanice bila bi vam zahvalna.
    Magyce drzim ti najjace fige ❤️❤️ i svima ostalima❤️

    Figice

    Pozdrav cure, svima zelim uspjesne postupke i velike bete drzim vam fige svima da ostvarite svoje najvece snove ❤️
    Ja samo da javim da je moj test negativan na 12.dnt😓 dvije blastice su bile upitanju iz drugog puta. Nemamo vise nazalost smrzlice i to je bila poslednja sansa s obzirom na jako nizak amh i moje godine 42.
    Ako neka ima neku preporuku za neku kliniku za donaciju jajne stanice bila bi vam zahvalna.
    Magyce drzim ti najjace fige ❤️❤️ i svima ostalima❤️

    Hej draga zelim ti puno srece i da pronađeš način kako doci do toga💟💟💟..imam glupo pitanje..i ja sam prosla 41..vrijeme leti..svaki mjesec je nesto pa nikako opet krenuti..da li kad se napuni 42 automatski gubiš prava ili 42 na 43?sorry mozak mi ne radi u zadnje vrijeme🙈

    🙋🏽‍♀️-41.g. 🙋‍♂️-43.g.
    jajovodi✂️,
    Prvi postupak ivf-2023-stigla najveća ljubav ikada❤️‍🔥
    Borba za drugu bebu💜🙏🏽✨

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 611

    Prijavi adminu

    Cure pomoć, bila sam danas nakon što mi je hematolog potvrdio uzimanje clexane u postupku, na vađenju krvi i mišljenju transfuziologa koji smatra da se terapija može uključiti nakon začeća,odnosno nakon 12tt da bi se spriječilo krvarenje. U obrazloženju piše da je uz mutaciji Faktora V, MTHFR heterozigot ali homocistein negativan što znači da mutacija nije fenotipski ispoljena. 🤷‍♀️Puno stručnih riječi koje meni u ovom trenutku nista ne znače jer ja neznam dal da odem i kupim sama clexane kao u prošlom postupku ili ne. (Ovo sam išla sve obaviti kao da nemoram plaćati terapiju ako imam pravo na nju).
    P.s. prosljedila nalaz u Škvorca i čekam šta će oni reći ali me zanima i vaše mišljenje 😳

    👧 33, pcos like, 👦 39, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 1010

    Prijavi adminu

    Saniii jeeeej napokon pupo, čestitam, neka se mrva čvrsto primi! 🤞🏻❤️🥰 Imala sam feel da si u akciji ovih dana.. 😁
    Ako želiš na listu javi.. 
    Btw ja nisam dobila sličice kako su se razvijali. Samo jednu zadnju sliku blastice koju smo ubacili.. 
    Amy nepravilan rast bete nažalost obično ne miriše na dobro.. držim fige, javljaj novosti.. 🤞🏻❤️🫂
    Libo ja se stvarno nadam da ce sve biti ok! 🤞🏻❤️🫂 Miruj i odmaraj i nadamo se najboljem.. 🥰❤️

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF ✖️
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, transf 1 bc, β 11dnt 1021, 13dnt 2733,⏳

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Libo i Amy, cure, držte se 🤗❤️ ne znam što bih vam pametno rekla, cure sve to bolje objasne i prenesu svoje iskustvo. Osluškujte sebe i svoje tijelo, a ja samo mogu poželjeti da sve bude dobro 😘
    Saniiii, pa toooo, kakva vijest 🎊🥰 držim fige, toliko čitam o Repromedu da sve mora biti dobro ❤️
    Yes, time lapse, embryoglue i zymot se ovdje naplaćuju, tako da super za Repromed 👏

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    2024: AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića, missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24
    ET 3dnevnog embrija 21.10.
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 574

    Prijavi adminu

    Draga Amy i Libo drš'te se cure ❤️ nadam se da će sve biti OK!

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska IVF
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc IVF
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc ICSI
    (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET✨✨11dnt β 114,16⏳

  • Ania

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Libo drži se, miruj, držim fige da će sve ostati u redu. 
    Sani kakvo prekrasno iznenađenje, pupo; čestitam i nek se mrvica čvrsto primi 😀

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, 5 js, ET 1 trodnev., beta 0; dobili 1 BC
    7/24. Histeroskopija, septum, sve ok
    1.10. FET 1BC; 6dpt +; beta 14dpt 5395.00

  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Sani PUPO cestitamm 🥰🥰🥰🥰 uzivaj sadaaaa🍀 navijam za vas 😇♥️
    Amy drzi see, jos je mala beta, ali u slucaju bilo kakvih bolova idi na hitnu. Imala sam nazalost istu situaciju. ♥️

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    1biokemijska, 2VM
    1.IVF 08/2023- transfer 2BC -VM (MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️
    07/2024 stimulirani FET 1 blastociste ➖

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Dreamer, oprosti ne vidim ti u potpisu mutacije pa moram pitat - zašto koristiš Clexane?

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    2024: AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića, missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24
    ET 3dnevnog embrija 21.10.
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1142

    Prijavi adminu

    Saniii PUPO navijam najjače 🙏🏻❤️🥰

    Libo i ja sam krvarila nekoliko puta na početku, prvi puta najviše, a na pregledu nisu vidjeli od čega, i zato ti želim da ti što prije stane i da dođe mirnije razdoblje jer iako kažu da se događa često u IVF-u nikako nije ugodno kad se tebi događa.. A što se tiče bolova najizraženiji su bili kad bi ujutro stavila Cyclogest, i trajali su intenzivnije sve do ukidanja, ali općenito taj neki početak trudnoće pa sve do devetog ili desetog tjedna sve jače boli i bolovi su kao menstrualni.. Želim ti svu sreću, samo odmaraj 😊

    Ja '88., mm '78.
    2018. - Petrova - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. Petrova - 1. IVF - 16 js -> 2 bc, ET 2 bc ❌
    4/22 Petrova - 2. IVF -13 js -> 4 bc; ET 1 bc ❌, 7/22 FET 🐧 ❌, 10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 Sv. Duh 3. IVF- 8 js -> 4 bc
    ET 1 bc ❌, 7/23 FET 🐧 ❌
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    6/24 FET 🐧🐧https://ibb.co/GJSYVsZ beta 14.dpt 4534, ❤️ 💔🟰💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.