Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Hamala

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Nisam bar pratila forum zadnjih dana i vidim da je dosta aktivno
    mariposa nadam se da ce te sutrasnji testic ipak iznenaditi! 🤞🏻
    Libo drzim fige da ipak sve bude dobro, samo pozitivno razmisljaj! 🤞🏻❤️
    Saniii cestitam! nek se cvrsto primi! 🤗
    Einar87 isto sam u Repromedu i krv sam vadila drugi dan, a sa stimulacijom kretala 4.dan tako da mislim da ne trebas brinuti 😌
    Lummi ako si bila na ultrazvuku i kazu da je blagi hiper, trebas se "samo" strpiti 😅 uz ovo sto su ti vec rekli - odmor i puno tekucine, meni su uz to jos rekli i manji obroci, ne puno ugljikohidrata i da glumim kornjacu dok hodam (zbog dosta uvecanih janika, ne znam jesu li ti to spomenuli). Aspiraciju sam imala u cetvrtak, napuhala se i sve ostalo u subotu i evo od danas popodne mi je lakse tako da se nadam da ce i tebi uskoro biti bolje 🤗
    ______
    Mi smo na kraju dobili 5 blastica (smrznuli smo ih sve zbog hipera) i presretni smo 😊

    👩 90., PCOS, AMH- 43,5 pmol/L
    🧑87.god., OAT
    Repromed
    ICSI 10/24 (Pergoveris 150UI, Orgalutran, Brevactid), 15🥚, blagi hiper, freeze all, 5❄️

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu


    Curkee prvo sam preletila zadnjih 15ak stranica,  ima jako lijepih vijesti!❤️
    Libo zao mi je za smedarenje, bit ce sve ok pregled neka je dobro prosao , miruj i cuvajjj mrvicu!❤️
    Saniii PUPO drzim figeee!!!! Od srca ti zelim da se primi mala mrvicaa❤️
    Amy kako i druge savjetuju najbolje odi na hitnu ako sta osjetis mozda da reagiras na vrijeme ako treba 🙏🏼
    Megyca top beta! Sretno ti dalje!!❤️
    Sunce i dreamer i ja imam samo mthfr heterozigot (dr to zna) , ovo ostalo nisam skuzila, rekao mi je dr. Danas da vadim PAI-I nisam pitala zasto ali ja ne pijem aktivnu folnu vec Folbella 5mg i ne uzimam taj clexane, trebam li to pitati dr onda mislite?  Iii daaa bila sam na pregledu, potvrdena je trudnoca !!😍 naravno rano je da se ista bolje vidi ali mrvica je tu! I dr kaze da je smjesteno u maternici na pravom mjestu i da mu se sve cini ok i bete i simptomi i na uzvu sve. Narucena sam opet 5.11. Na uzv (sanjuska pisi me pls) 
    Sinoc nisam mogla spavat od ponoc kad sam se probudila do 3 ujutro jer sam razmisljala kako ce proc prvi uzv ! Dr me docekao u hodniku i pita kako se osjecate trudnice😍 mm i ja smo se poceli smijati, kao , meni se obracate? Jos se nisam tako nazvala🙊🤣🥰 za rastopit se. Nadam se da ce dalje ici sve ok kao do sad ovaj postupak napokon 🥰🙏🏼🙏🏼🙏🏼 
    Saljem slikicu mini mrvicee 

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/H704VYK Mrvica 🤣🤣🤣❤️🙏🏼🙏🏼🙏🏼

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Zucka92

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Hamala

    Nisam bar pratila forum zadnjih dana i vidim da je dosta aktivno
    mariposa nadam se da ce te sutrasnji testic ipak iznenaditi! 🤞🏻
    Libodrzim fige da ipak sve bude dobro, samo pozitivno razmisljaj!🤞🏻❤️
    Saniiicestitam! nek se cvrsto primi! 🤗
    Einar87 isto sam u Repromedu i krv sam vadila drugi dan, a sa stimulacijom kretala 4.dan tako da mislim da ne trebas brinuti 😌
    Lummi ako si bila na ultrazvuku i kazu da je blagi hiper, trebas se "samo" strpiti 😅 uz ovo sto su ti vec rekli - odmor i puno tekucine, meni su uz to jos rekli i manji obroci, ne puno ugljikohidrata i da glumim kornjacu dok hodam (zbog dosta uvecanih janika, ne znam jesu li ti to spomenuli). Aspiraciju sam imala u cetvrtak, napuhala se i sve ostalo u subotu i evo od danas popodne mi je lakse tako da se nadam da ce i tebi uskoro biti bolje 🤗
    ______
    Mi smo na kraju dobili 5 blastica (smrznuli smo ih sve zbog hipera) i presretni smo 😊

    Predobar rezultat! Ti si krenula od 4 dana i svejedno sve bilo uredu? Do kojeg si se pikala? Mene brine isto ovo sto i Einar87 a to je kad menga padne subota ili ned.

    30 oboje
    3 spontana
    1 vanmaternicna
    Svi nalazi uredni

  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Verbena11

    Lunolina stvarno mislim da se ne moraš brinuti i da je sve ok ☺️❤️
    Medenko sretno sutra!! ☺️❤️

    Verbena11

    Lunolina stvarno mislim da se ne moraš brinuti i da je sve ok ☺️❤️
    Medenko sretno sutra!! ☺️❤️

    Hvala ti draga..Uzbuđena sam kao da je prvi put..nevjerovatno kako se sve brzo zaboravi🤷🏽‍♀️🤭🫣

    🙋🏽‍♀️-41.g. 🙋‍♂️-43.g.
    jajovodi✂️,
    Prvi postupak ivf-2023-stigla najveća ljubav ikada❤️‍🔥
    Borba za drugu bebu💜🙏🏽✨

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Preskocila sam vjerojazno dosta vas u listanju ili zab dok sam kasnije pisala al popratim cesce nadam se 🫶🏼🫶🏼 sretno i ostale sve drage u svakom slucaju🥰🥰🙏🏼

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Avatar Lummi

    Lummi

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu


    Lummi ako si bila na ultrazvuku i kazu da je blagi hiper, trebas se "samo" strpiti 😅 uz ovo sto su ti vec rekli - odmor i puno tekucine, meni su uz to jos rekli i manji obroci, ne puno ugljikohidrata i da glumim kornjacu dok hodam (zbog dosta uvecanih janika, ne znam jesu li ti to spomenuli). Aspiraciju sam imala u cetvrtak, napuhala se i sve ostalo u subotu i evo od danas popodne mi je lakse tako da se nadam da ce i tebi uskoro biti bolje 🤗
    ______
    Mi smo na kraju dobili 5 blastica (smrznuli smo ih sve zbog hipera) i presretni smo 😊Hvala ti puno na odgovoru :D nisu mi spomenuli da ne smijem bit kornjača 😂 pripazit cu na to. 
    Jooooj, bas mi je drago radi blastica 🎉🎉🎉 Kad ćeš na FET? 
    Ja bi sutra trebala dobiti povratnu informaciju koliko ih imamo :) imala sam 9 oplođenih al mi je dr. rekla da ne napreduju baš svi kako bi trebali. Vidjet ćemo, nadamo se bar parnom broju :) 

    👩🏻37
    👨🏻32
    Nalazi uredni
    Povišen amh
    AIH 12.7.2024. - ništa :(
    Histeroskopija 8.24. -uredna
    Prohodnost jajnika - potpuna
    IVF 10.2024. - Stimulirani - čekamo blastice 😇
    Blagi hiper
    FET nadamo se 11.2024. 🤗

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Hamala hvala ti 🤗
    Butterflay odlične vijesti kod tebe 🤗 koliko si sad trudna? 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Ivka33

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Zucka92

    Hamala

    Nisam bar pratila forum zadnjih dana i vidim da je dosta aktivno
    mariposa nadam se da ce te sutrasnji testic ipak iznenaditi! 🤞🏻
    Libodrzim fige da ipak sve bude dobro, samo pozitivno razmisljaj!🤞🏻❤️
    Saniiicestitam! nek se cvrsto primi! 🤗
    Einar87 isto sam u Repromedu i krv sam vadila drugi dan, a sa stimulacijom kretala 4.dan tako da mislim da ne trebas brinuti 😌
    Lummi ako si bila na ultrazvuku i kazu da je blagi hiper, trebas se "samo" strpiti 😅 uz ovo sto su ti vec rekli - odmor i puno tekucine, meni su uz to jos rekli i manji obroci, ne puno ugljikohidrata i da glumim kornjacu dok hodam (zbog dosta uvecanih janika, ne znam jesu li ti to spomenuli). Aspiraciju sam imala u cetvrtak, napuhala se i sve ostalo u subotu i evo od danas popodne mi je lakse tako da se nadam da ce i tebi uskoro biti bolje 🤗
    ______
    Mi smo na kraju dobili 5 blastica (smrznuli smo ih sve zbog hipera) i presretni smo 😊
    Predobar rezultat! Ti si krenula od 4 dana i svejedno sve bilo uredu? Do kojeg si se pikala? Mene brine isto ovo sto i Einar87 a to je kad menga padne subota ili ned.

    Pozdrav draga ja sam u Vinogradskoj meni je menga dosla u petak isto zbog vadenja krvi sam krenila tek u ponediljak 4 dan ciklusa i sve ide svojim tokom zasad, viruj doktorima da to neodgovara nebi nam dali da krenemo s terapijom drzim fige na najjace 🍀🍀❤️

    👩 Amh 15 🙍‍♂️ oligospermia
    KBC Split
    3/23 IVF/ICSI 14.03 aspiracija 5 j.st 16.03 transver 1 5st rezultat biokemijska
    6/23 26.06 aspiracija 8 🥚 6 oplodeno 2 blastociste frezz all
    11/23 14.11 FET 1 blastocista uz estrofem 2mg od 1 dc BHCG 27.11 ⏳️ beta 1.2 ❌️
    FET transfer dogovoren 18/12 gonal 50 od 2 dc
    Transfer 18.12 beta hcg 29.12 ⏳️ beta 0.2 ❌️
    1/24 2-6 dana ciklusa klomefinen 50 mg 2×1
    Asp. 1.02 2 j.s. nije doslo do oplodnje ❌️

  • Ania

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Butterfly gledala sam kad ćeš se javiti, supeeer, kako je to divno, sva sam se rastopila. Čestitam ti od srca i želim ti da i dalje ostane sve u redu 

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, 5 js, ET 1 trodnev., beta 0; dobili 1 BC
    7/24. Histeroskopija, septum, sve ok
    1.10. FET 1BC; 6dpt +; beta 14dpt 5395.00

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.