Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1380

    Prijavi adminu

    Luna to je sad dobro duplanje, nadam se da je mrvica samo malo bila lijena,javljaj nam dalje i sretno😍🤗


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Čokoladice uzimam cijelo ljeto koenzim q10, ali nisam uzimala ubikvinol sad ne znam da li je to od velike razlike i ovaj je od 200mg, mozda je i slaba doza, omegu, folnu kiselinu,. Svakako opet nisu kvalitetne, valjda mi trebaju ili jace doze ili strucnija osoba da me uputi,.. Luna bas se lijepo dupla, bit ce to sve super na uzv,  vidjet ces 🥰🥰

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok
    4 AIH = ❌️
    1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    3 IVF- 9/2024 🙏

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1224

    Prijavi adminu

    Riamaro, dobrodošla 🤗 godine ti svakako idu u prilog, velika je šansa da imaš kvalitetne jajne stanice.. spermiogram se može popraviti, a i dovoljno je onoliko spermija koliko bude jajnih stanica za oplodnju.. sretno 🤞🥰
    Deja, napravi briseve prije konzultacija sa mpo doktorom,  trebati će ti svakako, bolje da ih imaš odmah.. sretno 🤞🥰
    Merrey, baš lijepo od tebe što poklanjaš lijekove.. sigurno će nekome trebati.. 🤗
    Hypnoticpoison, budem, budem.. još malo 💪🥰 jeste ti i tvoj bebač dobro?
    NanaJ, radi sve kao i uvijek, ali smanji tempo.. istina, ako će se uhvatiti, uhvatit će se.. sretno 🤞🥰
    Luna, super duplanje.. nadam se da će ipak na kraju sve biti dobro.. sretnoo 🤞🥰
    Mala, žao mi je što nema smrzlića 😔
    Stela, dobro sam, hvala ti ❤️ ima lakših, a i onih težih dana.. dani su dugi, istina, alii idu.. ja mirujem, beban u buši luduje 🤗 u ponedjeljak imam kontrolu 🙏🙏 pusa baby L. 😘😘😘😘

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Mala ajde sad čekaj malo, imaš te dvije srećice u razvoju kojima treba smirena mama  i njima se posveti. Kasnije ako će ti biti potrebno podizat ćeš kvalitetu. Q10 već piješ, pretpostavljam da si poduzela i sve druge korake da ostvariš trudnoću i dobiješ bebu, a ako nisi, budeš. Samo mi je glupo da su te tako držali u neizvjesnosti. 

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Mala e Maja Obrovac Glišić. Ima i online tečaj. Ona se bavi baš nutricionizmom u službi reproduktivnog zdravlja da tako kažemo. 

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenske moje, citam vas redovito al nikak ne uspijem svakoj pojedinacno cestitati i reci da drzim fige 💪🫶 i u mislima s vasim betama, uzv itd.. 🫂❤️
    Ja sam danas bila kod skvorca, tj.dr. Lane, rekla mi da sam trebala skinuti bar 10kg do sad, al kaj je tu je i krecemo s postupkom.. Dobila sam gonale i cekam mengu da krenemo.. I rekla je da cemo ostalu terapiju dodavati kasnije.
    E sad kolko sam ja skuzila, a nisam pitala doktoricu, svi lijekovi koje bi trebala dobiti, sva terapija, ide preko hzzo, prije et, poslije et.... 

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal i čekam M

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Boggie Hvala ti, bas cu pogledat i za tu Maju. Pa da bila sam bas na iglama i nadala se stvarno da ce mi nesto ostat ali eto, tako je kako je. Da mislila sam sacekat i sve se nadam da me mrvice iznenade 🥰🥰🥰

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok
    4 AIH = ❌️
    1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    3 IVF- 9/2024 🙏

  • sadiegreen

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Luna mogu misliti koji roller coaster ti je zadnjih dana. To je pravo duplanje 🤞🤞🤞 

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Mala 33

    Boggie Hvala ti, bas cu pogledat i za tu Maju. Pa da bila sam bas na iglama i nadala se stvarno da ce mi nesto ostat ali eto, tako je kako je. Da mislila sam sacekat i sve se nadam da me mrvice iznenade 🥰🥰


    Pa mislim skroz razumljivo jer vam je sve okej, dobiješ brdo stanica koje se i oplode i onda banana. Normalno da se čovjek izbezumi od svega toga i misli najgore. Držimo ti fige kolektivno!

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Boogie

    Mala 33

    Boggie Hvala ti, bas cu pogledat i za tu Maju. Pa da bila sam bas na iglama i nadala se stvarno da ce mi nesto ostat ali eto, tako je kako je. Da mislila sam sacekat i sve se nadam da me mrvice iznenade 🥰🥰

    Pa mislim skroz razumljivo jer vam je sve okej, dobiješ brdo stanica koje se i oplode i onda banana. Normalno da se čovjek izbezumi od svega toga i misli najgore. Držimo ti fige kolektivno!

    Hvala i ja svima fige drzim i vesele me sve lipe vijesti jer svaka ima svoju neku borbu i pricu pa je lipo da se ovde bodrimo ❤️❤️❤️ 

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok
    4 AIH = ❌️
    1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    3 IVF- 9/2024 🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.