Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lunaa93

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Lunaa93

    Čokoladica 🍀

    Lunaa93

    Beta 1182
    Luna, sta ti je dr rekao?
    Da sad ide u dobrom smjeru i da napravim UZ u ponedjeljak. Problem je sto su sve ordinacije vec zatvorene i ne mogu zakazati termin. U Njemackoj je sve komplikovano, tako da ne znam da li cu uspjeti. Probacu online.
    Drzim fige da ipak bude sve ok 🤞🍀🫂

    Hvala puno. 🍀❤️
    Samo da mi je docekati UZ da vidim kako stvari stoje. I da ne ponavljam ovu betu, zivim u strijepnji i neizvjesnosti vec sest dana. 

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    Pozdrav, kraljice moje!🥰🥰🤗🤗Angel eyes i Čokoladice, pupice naše, kako ste nam?🥰🥰🤗🤗 Navijamoooooo na najjače!🤞🤞🍀🍀❤️❤️
    Rolice drago mi je da si se javila.❤️ Kako si? Još malo i začas će i tvoj postupak. Držim 🤞 na najjače da ti promjena klinike i liječnika donese sreću.🙏🙏🤞🤞🍀🍀❤️❤️
    Leona hvala na pitanju, dobro sam. Uhvatila me neka prehlada, ali riješila sam je se sa par lupoceta.😊 Trudnice, kako si mi ti?🥰🥰🤗🤗❤️❤️
    Sanjushka woooooohooooo, uskoro krećeš sa pikalicama.💪💪 Držim 🤞 na najjače i želim ti sreću najveću na svijetu!🍀🍀❤️❤️🥰🥰🤗🤗
    Mala pupiceeeee navijam na najjače da se mrvice čvrsto uhvate i ne puštaju mamicu na miru.🙏🙏🤞🤞🍀🍀❤️❤️
    Jurky izdrži nam još malo i uskoro u zagrljaj stiže maleni princ.🥰🥰🤗🤗💙💙
    Svim lavicama želim sreću do neeeeeeba&natrag!💪💪🤞🤞🍀🍀❤️❤️

    Hypnoticpoison ja dobro, hvala na pitanju, ovo cekanje ubija... pozitivna, ali opet u strahu od neuspjeha 🤭🫣 kako koji dan. Modrice od prolutexa postojane 🤣🤣 sve bi dala da ovaj put bude pozitivan ishod. Kako si nam ti? ❤️🫂
    Angel eyes i Mala, kako ste vas dvije? 🍀🍀🍀

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar Sage

    Sage

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Lunaa93

    Beta 1182

    držim fige da sve bude dobro i da u ponedjeljak na UVZ čuješ dobre vijesti 💕

    👩 28 (AMH 22,5 pmol/L); 👨28 (01/24 normo)
    3/2023 biokemijska
    7/2023 vanmaternična (jajovod ✂️)
    12/2023 biokemijska
    9/24 prirodni IVF (neg aspiracija)
    9/24 stim IVF ⏳(drV)

  • Lunaa93

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Sage

    Lunaa93

    Beta 1182
    držim fige da sve bude dobro i da u ponedjeljak na UVZ čuješ dobre vijesti💕

    Hvala ti puno. 💝

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Evo vidim ima dobrih vijesti i drago mi je radi svih cura, saljem svima podrsku i drzim fige za sve,. Čokoladice ja sam ti cula more pozitivnih iskustava sa Prolutex-om i zelim ti od srca da i tvoj ishod bude takvi, virujen da oce 🥰🥰 Ja sam danas proplakala cili dan, nije mi ostalo nista za ❄️ i receno mi je da mi jajne stanice opet nisu kvalitetne tj da nemaju energiju za iznijeti taj proces dokraja,.imate li kakve preporuke ili znate li slucaj gdje nutricionisti pospjese takav slucaj? Nakon tolikih neuspjeha uvik sam na istom, nalazi svi uredni, njegovo sjeme odlicna kvaliteta, jajne stanice se oplode i 1 dan kvaliteta super i onda sve krene nizbrdo. Vracena su mi 2 embrija po njima odlicne kvalitete ali vidjet cemo, sada samo cekati i nadati se,..

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok
    4 AIH = ❌️
    1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    3 IVF- 9/2024 🙏

  • Avatar Pepuška

    Pepuška

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Saniii

    Plavuša lijekovi koji mogu ic na recept su utrogestan, cyclogest,crinone i estrofem tj sva terapija nakon transfera, bilo da si privatno ili preko hzzo u postupku, a lijekovi za stimulaciju tj injekcije hormona ako si preko hzzo daje ti tvoja ustanova gdje se lijecis a ako ideš privatno dobijes bijeli recept i sve kupuješ.
    Malapupo nek se mrvice prime 🙏🤞, a nek nešto ostane i za freez 🙏
    Divnata cista može biti i folikularna i nestati već sa idućim ciklusom, za dijagnosticirati endometriozu je potrebno otići kod dobrog endo stručnjaka jer ne znaju svi ginekolozi gdje i kako treba gledati. Ja imam endometriom na jajniku koji je bio 1cm pa se sad zadnje smanjio na 0.8, 4 razlicita stručnjaka su rekli da cista nikako ne ometa za Ivf jer taj jajnik uredno daje js I uredno ovulira i da bi micanje donijelo puno vise stete neg koristi. I jos, samoinicijativno sam napravila marker ca 125 koji je uredan.
    Luna žao mi je što se mučiš 😔 pogotovo je vjerujem tesko jer si u drugoj drzavi i ne poznajes zdravstveni sustav. Slažem se ssa Sanjuskom, tesko da to moze ispasti vijabilna trudnoca. Ni na hitnoj ti ne mogu ništa napravit ni vidjet jer se ništa ni ne vidi do bete 1500, ja bih pričekala još jednu betu ali u slučaju bilo kakvih bolova onda odi na hitnu.. Kod biokemijske beta može ići I do 1000 sve dok se ne razvije gestacijska se smatra biokemijskom. Drži se 🤗
    Tera bravo za anomaly , nek nastavi tako 🙏
    Dodo Femara, Letrozol se inace kupuju jer to nisu lijekovi za nase dijagnoze, koriste se inače za liječenje raka dojke ali im je"nuspojava" izazivanje ovulacije pa ih zato koriste u mpo-u. Ali evo ima svakakvih ginekologa, onih koji se drže smjernica ko pijan plota i onih koji hoće i žele izaći u susret 😁,pokušaj tražit ništa ne gubis 😏.
    Srculence super da je sve uredno..
    Ja sam jednu histeroskopiju odradila u bolnici, u Petrovoj, već iduci ciklus čim sam riješila predoperativne pretrage dobila termin, rade pod opcom anestezijom i isti dan isla doma, dosla ujutro, odspavala 2 sata nakon anestezije i u 13h bila doma, prvi put čujem da se negdje ostaje 3 dana 🤷‍♀️,otkud ti ta info u kojoj bolnici je tako?
    Sanjuska, Lunolinasuper za konze I sretno vam 🤞🙏
    Sretno svima 🤞


    Srculence ja sam 2 puta imala histeroskopiju jednom u Merkuru jednom u Varaždinu  i oba dva puta isla doma isti dan.
    Nakon druge histeroskopije isla na FET  i taj je bio uspješan...

    👱‍♀️33👨‍🦱36
    Pokusavamo od 2020
    4/21missed ab
    VV
    4/22odustali(pukli prije vremena)
    8/22 gonal/cetrotide
    5js 5 oplodeno( vračena1) 4🥶
    Beta 23.9 beta negativna
    11/22 FET beta negativna
    1/23 FET
    31.1.23 vraćena 2 🐧 beta 1- 1265.38
    Beta 2-3049.43
    27.2 1ult 5+4 💗
    Nifty uredan ✔️ imamo dečkića💙 14+2tt
    23.10 stigao mali Ivan

  • Lunaa93

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Cokoladice, Mala,
    Ja vjerujem da ce vasi postupci biti uspjesni. ❤️
    Iskreno vam to i zelim. 🥰🍀😘

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Luna ajme meni, to je super duplanje, ajde držimo fige! 

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Lunaa93

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Boogie

    Luna ajme meni, to je super duplanje, ajde držimo fige!


    Hvala puno Boogie. ❤️
    Hajde da i taj ponedjeljak docekamo. 😅💕

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Mala 33

    Evo vidim ima dobrih vijesti i drago mi je radi svih cura, saljem svima podrsku i drzim fige za sve,. Čokoladice ja sam ti cula more pozitivnih iskustava sa Prolutex-om i zelim ti od srca da i tvoj ishod bude takvi, virujen da oce 🥰🥰 Ja sam danas proplakala cili dan, nije mi ostalo nista za ❄️ i receno mi je da mi jajne stanice opet nisu kvalitetne tj da nemaju energiju za iznijeti taj proces dokraja,.imate li kakve preporuke ili znate li slucaj gdje nutricionisti pospjese takav slucaj? Nakon tolikih neuspjeha uvik sam na istom, nalazi svi uredni, njegovo sjeme odlicna kvaliteta, jajne stanice se oplode i 1 dan kvaliteta super i onda sve krene nizbrdo. Vracena su mi 2 embrija po njima odlicne kvalitete ali vidjet cemo, sada samo cekati i nadati se,..

    Mala stvarno mi je zao, ne znam sta rec. Jesi vec uzimala nesto za kvalitetu j.s.? Ja mislim da ti prehrana i suplementi mogu pomoci. Mozda da se konzultiras sa nekim, ima nutricionista koji se bas bave reproduktivnim zdravljem. Ali svejedno drzimo fige za ova dva u tebi da izdrze 🤞🤞🤞

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.