Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2603

    Prijavi adminu

    Luna drzim fige najvece na svijetu da ipak bude sve dobro! 
    Mala to se i meni dogadjalo, oplodi se svih 12 i sve bude dobro nakon treceg dana i onda propadnu. Prije zadnjeg uspjesnog pila sam i maticnu mlijec i eto uspjeli doci i do dva smrzlica, iako je bio uspjesan et. Sad dvije godine kasnije jedan smrzlic bezuspjesan i cekamo do krenemo po drugog, posljednjeg.

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Teushka

    Teushka

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Punoo se ovdje piše i super mi je kako ste velika podrška jedna drugoj 😍 nisam stigla sve pročitati, ali čestitam na betama i držim fige svakoj koja je krenila u postupak ☺️ ☺️ 
    Ja sam prije par dana obavila famozni prvi posjet humanoj 🫣 dr napravio ultrazvuk. Nisu mi nista konkretno rekli, samo dobila popis pretraga koje moramo nas dvoje napraviti ( urin, rh i kg, analiza ejakulata) i da se javim kada budem imala sve nalaze. Nadam se da ćemo to sve nabrzaka obaviti tj da nećemo predugo čekati na nalaze. Držite fige 🫣☺️

    👩🏼 32. ➡️ sve OK, nizak AMH
    🧔🏻‍♂️32. ➡️ oligoasthenozoospermia
    Pokusavamo od 9/22
    Novi smo u ovom svemu 🙈

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Plavuša ne kužim, kaj je doktorica mislila da ćeš skinuti 10kg u koliko, dva tjedna? Mislim ako je smatrala da su kilogrami tolika zapreka i problem, bilo bi u redu da vam je postupak pomaknula i da u miru izgubiš kile. 
    Jurky kako je? Jel se gegaš? 😁
    Teushka nalazi ti dođu brzo, kroz par dana doslovno. 

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • riamaro

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    plavuša

    Pozdrav zenske moje, citam vas redovito al nikak ne uspijem svakoj pojedinacno cestitati i reci da drzim fige 💪🫶 i u mislima s vasim betama, uzv itd.. 🫂❤️
    Ja sam danas bila kod skvorca, tj.dr. Lane, rekla mi da sam trebala skinuti bar 10kg do sad, al kaj je tu je i krecemo s postupkom.. Dobila sam gonale i cekam mengu da krenemo.. I rekla je da cemo ostalu terapiju dodavati kasnije.
    E sad kolko sam ja skuzila, a nisam pitala doktoricu, svi lijekovi koje bi trebala dobiti, sva terapija, ide preko hzzo, prije et, poslije et….

    Škvorc još uvijek radi preko HZZO-a? 
    Samo oni ili ima još klinika? 
    Želim ti svu sreću u postupku 🙏🏼

    Ja 28 god. AMH 23,6 | MM 30 god. loš spermiogram
    - pokušavamo od 3/23
    - asthenozoospermia 4/24, 0 progresivno pokretnih, A+B+C 4%
    - 1. konzultacije 5/24
    - oligoasthenozoospermia 9/24, A+B+C 18%
    - 2. konzultacije 9/24
    - čekamo IVF

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mala zao mi je zbog smrzlica, drzim fige za dvije mrve da se crsto prime
    Luna neka brzo dode taj ponedjeljak i da sve bude u redu 
    ___________
    Ja sam u stanju pripravnosti cekam još koji dan da zapocne ciklus da krenem s bockanjem. Jos jedan dan moram popit estrofem. I naravno da me sada uhvatila neka viroza (grlobolja, promuklost i kasalj) i sad me brine koliko to moze utjecati na proces? Znam da mozda brinem bezveze ali trenutno me sve brine 😅 

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Molly8

    Mala zao mi je zbog smrzlica, drzim fige za dvije mrve da se crsto prime
    Luna neka brzo dode taj ponedjeljak i da sve bude u redu
    ___________
    Ja sam u stanju pripravnosti cekam još koji dan da zapocne ciklus da krenem s bockanjem. Jos jedan dan moram popit estrofem. I naravno da me sada uhvatila neka viroza (grlobolja, promuklost i kasalj) i sad me brine koliko to moze utjecati na proces? Znam da mozda brinem bezveze ali trenutno me sve brine 😅

    Luna ajmeeee duplanje je suuper!!😍😍 nadam se da se za koji mjesec budes smijala ovome sa svojom bebicom🤗 neka sve bude dobro!❤️Ja cekam mengu da krenemo i sad me uhvatila isto viroza.
    Znaci imam temperaturu, kasalj i grlobolju-korona nije. Mislite da je bolje cekat da se tijelo odmori ili ne? Posto mi uvijek daju kortikosteroide u postupku nekako si mislim da je bolje kad je imunitet slabini🤔

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • Lunaa93

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Tera, Mala, Jurky, Slee, Sunce,
    ❤️❤️❤️❤️
    Sadiegreen, 
    Toliko raznih emocija u sest dana, ne bih ih mogla verbalizovati. 😅
    ——————————
    Zelim vam ugodan vikend i hvala svakoj od vas na bezrezevnoj podrsci. 🍀🤗

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Ivy19

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Bokic svima!Dugo me nije bilo...tu i tamo sam vas citala,nisam komentirala...cestitam svakoj na pozitivnim betama,a ostalim zelim snage za dalje,jer mozemo mi to💪....u medjuvremenu sam napravila histeroskopiju,nalaz ok,al nadjen streptokok grupe B,mpo dr.nije bio za antibiotik,prepisao samo vaginalete 7dana i probiotik mj.dana....uz razg.i moje inzistiranje ipak prije fet-a,popila antibiotik 10dana,drugi probiotik pijem i dalje mj.dana...fet 2 blastice(zadnje) bio u pon....nisam izdrzala i nap.sam jutros test🙈...dns 5dnt i 10dan nakon stoperice...sta mislite😁🙏?
    https://ibb.co/WVxLGZg

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF "17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF "21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • Lunaa93

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Molly 8, 
    ❤️
    Ivy,
    Vidim sjenu. Drzim ti fige da potamni. 🍀 🤞🏼

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Boogie

    Plavušane kužim, kaj je doktorica mislila da ćeš skinuti 10kg u koliko, dva tjedna? Mislim ako je smatrala da su kilogrami tolika zapreka i problem, bilo bi u redu da vam je postupak pomaknula i da u miru izgubiš kile.
    Jurkykako je? Jel se gegaš? 😁
    Teushka nalazi ti dođu brzo, kroz par dana doslovno.

    Boogie ne znam, u mjesec dana valjda.. To ni sa keto dijetom ne bi uspjela, a opet ne znam zasto se ona drzi tako tih kila, a opet skvorc ne.
    Svjesna sam ja da bi trebala i zbog sebe i zbog postupka, prvo sa zdrastvene strane, a onda bas i kaj se tice samog fizičkog izgleda, istina da sam si ljepsa sa 10kg manje sigurno hehe... Ali sad ne mislim neke rigorozne dijete provodit, smanjit UH, hodanje i to je to.. Polako ce padat dkg po dkg..
    Riamaro hvala ti.. škvorc radi preko hzzo da, a kolko mislim rade jos i beta+ i ivf.. Cure znaju bolje.. 

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal i čekam M

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.