Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 866

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    RUJAN 2024. 
    16.9. pon
    JURKY32 - ultrazvuk 
    TRATINČICA - ultrazvuk
    DIIVNAA__ - ultrazvuk ivf
    LUNAA93 - 1. ultrazvuk
    17.9. uto
    KAWA - ultrazvuk
    18.9. sri
    SADIEGREEN - ultrazvuk 
    HYPNOTICPOISON - ultrazvuk 
    20.9. pet
    ANGEL EYES - beta
    DREAMER - ultrazvuk fet
    21.9. sub
    ČOKOLADICA - beta
    23.9. pon
    MARISHA - konzultacije 
    24.9. uto
    SANJUSHKA - ultrazvuk ivf 
    25.9. sri
    LEONA89 - anomaly scan
    30.9. pon
    TERA_ - ultrazvuk 
      
    LISTOPAD 2024.
    2.10. sri
    LEONA89 - ultrazvuk 
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Lunaa stvarno se najiskrenije nadam da će sve biti u redu dalje.. ❤️🤞🏻 Stavila sam te na listu za pon.. 
    Mala što se tiče Q10-a, trebala bi piti ubiquinol i to i do 600mg minimalno 3 mjeseca. Tako da ovo što si ti pila, osim što je krivi odnosno slabiji oblik je i mala doza pa je pitanje koliko je to uopce imalo utjecaja sve skupa.. Sve je objašnjeno na prvim stranicama, koje suplemente i u kojim količinama piti.. 
    Nadam se da će se ove dvije mrvice čvrsto primiti pa da nećeš više morati razbijati glavu suplementima.. 😊❤️🤞🏻
    Ivy sjenica je tu, neka lijepo potamni za dva dana.. 🤞🏻❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1224

    Prijavi adminu

    Plavuša, sretno u postupku 🤞🥰
    Teushka, dobrodošla i sretno 🤞🥰 Gdje ideš u postupak?
    Boogie, dobro je, hvala na pitanju ❤️ guramo dan po dan 🤗 daa, ovo više nije hodanje, već doslovno geganje 😁 iako sam sitna i nemam nešto velik trbuh, ali se svejedno osjećam k'o tuljan 😅
    Molly, Sunce, nadam se da vam virozice neće pokvariti planove.. najbolje vam je pitat doktora ako vas brine hoće li to smetati postupku.. sretno 🤞🥰
    Ivy, držim 🤞 da ta sjena postane prava crta 🥰
    -----
    Ugodan vikend svima 🫂😘

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Deja, Riamaro dobrodošle i sretno
    Divna odlično, sretno dalje 😘 😘
    Bless hvala na objašnjenju 🥰 netko je očito skloniji vanmaternicnim 😔 meni su isto digli s prvom jedan jajovod a drugi jajovod provjerili, ocistili masu priraslica, čak bio vezan uz trbusnu stijenku. Tako da mi je bilo jasno zasto je doslo do toga uopce, ali kako je došlo do druge vanmaternicne nakon 2 prirodne trudnoće nema baš objašnjenja...
    Hypnoticpoison 🥰🥰🥰 kako si ti? Ja sam toliko ispunila dane da ne stignem puno razmišljati, iako prolaze sporo za poluditi 😂 isto kao Cokoladica kako koji dan, nekad pozitivno, nekad bas i ne. Da nam bar uspije ovaj put 🙏🙏 ne znam za koliko još pokusaja imam snage uopce... Mala drži se i misli pozitivno za mrvice koje su u tebi. I meni su rekli da je loša kvaliteta, ne znam sto vise napraviti, ali kod mene su ipak godine u pitanju, ti si mlada, vjerujem da ćeš uspjeti 🥰🥰🤗🤗 pogledaj malo  Maju Obrovac Glišić, nutricionistkinja koja se bavi pripremom za zacece, ja sam je pratila jedno vrijeme, ima i online tečajeve.
    Nanaj ja sam se pazila, nisam sina više nosila, mislim da se isto treba pripaziti. Sretno 😘
    Luna daj Boze da bude dobro, sretno, da uspiješ sto prije poci na pregled, javljaj 🤗🤗
    Jurky sretno na pregledu, dobro je, jos 40 dana, neka princ izdrzi u mami barem jos koji tjedan ❤️❤️
    Plavusa sretno s postupkom 🥰 ne bi bilo ni zdravo da si izgubila 10 kg u mjesec dana, neki doktori su bas ufilmani u kilazu, sto ces.
    Teushka sretno 🤗
    Sunce, Molly uvijek kad ne treba krenu bolesti, nadam se da je samo virozica u pitanju i da neće utjecati na postupak, sretno 😘😘
    Ivy vidim sjenu, neka lijepo tamni 🙏

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Lunaa93

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Sanjushka, Angel eyes,
    Bez obzira na ovaj virtuelni svijet, znam da se svaka od vas nada da ce na kraju ova moja situacija imati uspjesan epilog. ❤️
    Hvala vam na tome. 
    Teich,
    Vracala sam postove, kad si ti bila trudna. Znam da ti test nije pokazao +, nego da si otkrila kad si vadila betu, pa nije bilo pravilnog duplanja. Ne mogu sve dobro da istrazim, sjecam se da je bila sumnja na vanmatericnu, ali ne mogu sve da pohvatam. U potpisu ne stoji vanmatericna, nego gubitak. 
    Ako ti nije bolno, mozes li mi reci sta je na kraju bilo. 

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Lunaa93 jako je lijepo vidjeti ovu zadnju betu! Držala sam fige. Želim da sve bude dobro na ultrazvuku!

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta=0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta=0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta=0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta=0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta=0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Teich,

    Vracala sam postove, kad si ti bila trudna. Znam da ti test nije pokazao +, nego da si otkrila kad si vadila betu, pa nije bilo pravilnog duplanja. Ne mogu sve dobro da istrazim, sjecam se da je bila sumnja na vanmatericnu, ali ne mogu sve da pohvatam. U potpisu ne stoji vanmatericna, nego gubitak.
    Ako ti nije bolno, mozes li mi reci sta je na kraju bilo.

    Hej draga, da...test je na 9 dnt bio negativan,a beta pozitivna nekih 93 kolko se sjećam. Rasla je ali ne pravilno, na prvom uzv se nista nije vidjelo i onda su me ostavili u bolnici jer su sumnjali na vanmaternicnu. Ja sam se dobro osjećala, bez bolova. Beta dosla do 2500 i dalje se nije vidjelo ništa. Uklonili mi jajovod jer su sumnjali da je tamo plod, no nije bio, vec je on bio pun priraslica. Onda je učinjena kiretaza i nakon tog beta je počela padati. Dakle u maternici je negdje bio plod ali nikome nije jasno gdje jer se nije prikazivalo na uzv. Bila sam tjedan dana u bolnici.

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1224

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Deja, Riamaro dobrodošle i sretno
    Divna odlično, sretno dalje 😘 😘
    Bless hvala na objašnjenju 🥰 netko je očito skloniji vanmaternicnim 😔 meni su isto digli s prvom jedan jajovod a drugi jajovod provjerili, ocistili masu priraslica, čak bio vezan uz trbusnu stijenku. Tako da mi je bilo jasno zasto je doslo do toga uopce, ali kako je došlo do druge vanmaternicne nakon 2 prirodne trudnoće nema baš objašnjenja…
    Hypnoticpoison 🥰🥰🥰 kako si ti? Ja sam toliko ispunila dane da ne stignem puno razmišljati, iako prolaze sporo za poluditi 😂 isto kao Cokoladica kako koji dan, nekad pozitivno, nekad bas i ne. Da nam bar uspije ovaj put 🙏🙏 ne znam za koliko još pokusaja imam snage uopce… Mala drži se i misli pozitivno za mrvice koje su u tebi. I meni su rekli da je loša kvaliteta, ne znam sto vise napraviti, ali kod mene su ipak godine u pitanju, ti si mlada, vjerujem da ćeš uspjeti 🥰🥰🤗🤗 pogledaj malo Maju Obrovac Glišić, nutricionistkinja koja se bavi pripremom za zacece, ja sam je pratila jedno vrijeme, ima i online tečajeve.
    Nanaj ja sam se pazila, nisam sina više nosila, mislim da se isto treba pripaziti. Sretno 😘
    Luna daj Boze da bude dobro, sretno, da uspiješ sto prije poci na pregled, javljaj 🤗🤗
    Jurky sretno na pregledu, dobro je, jos 40 dana, neka princ izdrzi u mami barem jos koji tjedan ❤️❤️
    Plavusa sretno s postupkom 🥰 ne bi bilo ni zdravo da si izgubila 10 kg u mjesec dana, neki doktori su bas ufilmani u kilazu, sto ces.
    Teushka sretno 🤗
    Sunce, Molly uvijek kad ne treba krenu bolesti, nadam se da je samo virozica u pitanju i da neće utjecati na postupak, sretno 😘😘
    Ivy vidim sjenu, neka lijepo tamni 🙏

    Barem još koji tjedan, da 🙏🙏 hvala ti ❤️

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Slee probat cu i sa maticnom mlijec, bilo sta samo da se neki rezultat vidi,.
    Sanjushka i to sam promislila i ja mozda sam pila malu dozu koenzima i kazu da se bolje razgradi ubikvinol
    Angel eyes pa nezz vise sta rec nadam se da ce se poboljsat ta kvaliteta i meni i tebi, mislim da nije stvar ni godina koliko srece
    Lunaa lijepo to sve napreduje, bravooo 🥰🥰
    Jurky32 jos malo pa ces zagrlit svoga princa, brzo ce to ❤️❤️

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok
    4 AIH = ❌️
    1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    3 IVF- 9/2024 🙏

  • Diivnaa__

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Luna, držim fige za ponedjeljak, da bude sve u redu dalje 
    Ivy, vidi se sjenica, hoćeš ponavljati još koji put prije bete?

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382)
    ovulacija 16-18 dc, amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14, ciklusi 29-32 dana
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7%✅️
    HSG 11.12.2023 - prohodni jajovodi ✅️
    Letrozol 5mg 1./2024 folikulometrija 1 js ❌️
    Letrozol 5mg 3./2024., 5./2024. ❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak 🔜

  • Lunaa93

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Teich,
    Hvala ti sto si mi odgovorila, bas si se napatila. 
    Ni ja nemam nikakve bolove. Grudi su mi teske i osjetljive, ponekad me zigne, ali u oba jajnika, nije bol sa jedne strane. 
    Nadam se da cu dobiti neki termin za UZ u ponedjeljak i razrijesiti dilemu. Tebi zelim puno uspjeha u narednom postupku i vjerujem da cemo se uskoro veseliti tvojoj trudnoci. ❤️🍀🤞🏼
    Darli, Mala, Divna,
    Hvala vam. 🥰🥰🥰

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.