Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1396

    Prijavi adminu

    Luna cestitam❤️
    Beba je ok sve uredno, po uzv 10+6, inace sam 10+2😊😍 sad cekanje kombiniranog pa cu znati kad je iduci uzv😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Cure, prije svega hvala vam od srca što ste tu, divne ste sve skupa. 
    Odmaram se trenutno, a od tri folikula, dobili smo dvije stanice. Na desnom jajniku imam endometriom i od tog folikula nisam dobila stanicu. 
    Doktorica je rekla samo da sutra nazovem. 
    Razumna, ponijela sam zihericu i trebala mi je, nećeš vjerovati,pa ti još jednom hvala. 
    Pitam se,jesu li odmah mogli vidjeti kakve su stanice? Da nisu zrele ili da se ne mogu oploditi, da li bi mi to odmah mogli reći ili ću to tek sutra znati? 
    Odmaram se u sobi i čekam da mi kažu što dalje. 
    Sestre su super, cimerica isto tako. 
    Vama cure želim lijep i uspješan dan. Ne znam koja što ima od pretraga, ali neka budu dobre. Uz vas sam u mislima. ❤️

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Sanleptira super za dvije stanice 🥰 ja sam prošla samo jednu aspiraciju pa nemam puno iskustva ali mislim da ti odmah mogu reći jesu li zrele stanice. Drzim fige da se obje oplode 😘
    Gdje nam je bebolina, bas sam jucer mislila na nju.. ako citas nadam se da si se oporavila, javi nam se ❤️

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️
    3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Ribic, preslatke su ti cure 🤗
    Aria, probaj ne razmišljati toliko o tome.. znam, teško je.. ali doktori znaju što rade 🤞🥰
    Trantičica, kako je prošlo druškanje? 🥰
    Sadiegreen, sretno danas 🤞🥰
    Tera, drago mi je da je sve u redu 🥰
    Luna, čestitam od ❤️🥳
    Hypnoticpoison, bravo za dobar pregled.. uživaj 🥰
    Djetelina, sretno 🤞🥰
    SanLeptira, super za dvije stanice, neka se obe oplode 🤞🥰 mogu ti oni reći jesu li zrele, ali ti neće ništa reći ako ih ne pitaš.. jako su škrti s informacijama tamo..

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Sage

    Sage

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    SanLeptira držim fige da se lijepo oplode 🤞
    --
    Znam da je individualno, ali me zanima oko kojeg dana obično bude aspiracija? Danas sam zvala polikliniku pa su mi rekli da zbog nekog održavanja u labosu ako aspiracija bude prije 9.9. morat ćemo preskočiti postupak. Meni bi 9.9. trebao biti 14DC i obično imam produljene cikluse čak i kada sam bila na klomifenu, a sada je plan da uzimam Letrozol samo. Nadam se da će se stvari kod mene malo odužiti pa da ćemo uspjeti obaviti sve kako je planirano sada 😊

    👩 28 (AMH 22,5 pmol/L); 👨28 (01/24 normo)
    3/2023 biokemijska
    7/2023 vanmaternična (jajovod ✂️)
    12/2023 biokemijska
    9/24 prirodni IVF (neg aspiracija)
    9/24 stim IVF ⏳(drV)

  • sadiegreen

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Cure, anomaly scan dobro prošao. Bebica tjedan dana veća nego što bi trebala biti i vrlo aktivna 🥹 sve je uredno, čak kaže da joj je motorika odlična 😂 uglavnom, baš sam sretna. Sutra idem dati krv za Qualified🤞

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 887

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    KOLOVOZ 2024.
    21.8. sri
    SADIEGREEN - anomaly scan
    TERA_ - ultrazvuk
    SANLEPTIRA - aspiracija
    22.8. čet
    BIKMIK - ultrazvuk 
    26.8. pon
    MARISHA - konzultacije/uzv ivf
    28.8. sri
    JURKY32 - ultrazvuk 
    LEONA89 - ultrazvuk 
     
    RUJAN 2024.
    3.9. uto
    BLONDIE - ultrazvuk 
    6.9. pet
    ŽUŽI - konzultacije 
    10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije 
    16.9. pon
    LUNOLINA - konzultacije
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Oprostite, ja sam danas malo zakazala 🙈
    Morala ići raditi i odmah mi se cijelo jutro zbrčkalo.. 🤣
     . 
    SanLeptira drago mi je da je sve prošlo dobro, držim fige da se obje stanice oplode 🤞🏻❤️
    Sadiegreen supeeeeer, neka i dalje sve bude uredno i kako treba.. 🤞🏻❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    sadiegreen

    Cure, anomaly scan dobro prošao. Bebica tjedan dana veća nego što bi trebala biti i vrlo aktivna 🥹 sve je uredno, čak kaže da joj je motorika odlična 😂 uglavnom, baš sam sretna. Sutra idem dati krv za Qualified🤞

    Čestitam Sadiegreen, to su odlične vijesti i sretna sam zbog tebe. A, moje dvije staničice 🥹,...znat ćemo sutra, cure. Javit ću vam . ❤️

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • sadiegreen

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    SanLeptira

    sadiegreen

    Cure, anomaly scan dobro prošao. Bebica tjedan dana veća nego što bi trebala biti i vrlo aktivna 🥹 sve je uredno, čak kaže da joj je motorika odlična 😂 uglavnom, baš sam sretna. Sutra idem dati krv za Qualified🤞
    Čestitam Sadiegreen, to su odlične vijesti i sretna sam zbog tebe. A, moje dvije staničice 🥹,…znat ćemo sutra, cure. Javit ću vam . ❤️

    Držim fige 🤞
    Sanjuška nitko ti neće zamjeriti, povratak na posao nakon godišnjeg je trauma😂

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Drage moje borilice,dugo me nije bilo na forumu bas sam se htjela maknut od svega i pošteno napunit baterije odmorom i putovanjima. I sad tako odmorna i friška u nove pobjede ☺️
    Pratila sam tu i tamo objave…presretna zbog svih uspjeha i nek budu lijepe i uredne trudnoće.🥰❤️🤰🏻
    A svim novim curkama od srca zelim da se sto krace zadrzavaju na forumu i što prije deže svoje male bebice u narucju.🍀🤞🏼❤️
    Mi u 10 mjesecu idemo na FET (imamo jos 2 smrzlica) 
    Preporuka mi je napravit histeroskopiju prije, koliko sam pohvatala Čokoladica je sad nekad bila na tom pregledu,pa bi te molila par informacija gdje si isla? Da li boli? Koliko si platila? I kojem peiodu ciklusa se radi ili to nema veze? I da li je uopce preporuceno ic neposredno prije?Ako netko ima jos kakvih informacija ili da je bila kod dr.Bracun (za nju sam dobila preporuku) molila bi da mi isto napise svoje iskustvo! 
    SVIMA ŠALJEM OGROMAN ZAGRLJAJ I PODRŠKU! ❤️☺️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.