Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    SanLeptira

    Cure, prije svega hvala vam od srca što ste tu, divne ste sve skupa.
    Odmaram se trenutno, a od tri folikula, dobili smo dvije stanice. Na desnom jajniku imam endometriom i od tog folikula nisam dobila stanicu.
    Doktorica je rekla samo da sutra nazovem.
    Razumna, ponijela sam zihericu i trebala mi je, nećeš vjerovati,pa ti još jednom hvala.
    Pitam se,jesu li odmah mogli vidjeti kakve su stanice? Da nisu zrele ili da se ne mogu oploditi, da li bi mi to odmah mogli reći ili ću to tek sutra znati?
    Odmaram se u sobi i čekam da mi kažu što dalje.
    Sestre su super, cimerica isto tako.
    Vama cure želim lijep i uspješan dan. Ne znam koja što ima od pretraga, ali neka budu dobre. Uz vas sam u mislima. ❤️

    Draga, drago mi je da sam pomogla 💙 stvarno mi nisu jasni da ne mogu zašiti tu jednu spagicu a valjda 2 spavaćice imaju... Totalni nemar.
    I ja sam kod dr T. Stvarno su škrti na informacijama, nemam što drugo reći, a osim toga mislim da rade isto što se radi i privatno. 
    Srculence ja isto planiram na fet u 10mj 😄 pa ćemo se pratiti. Sad planiram dugački GO u 9mj pa onda punih baterija u nove pobjede 🥳

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno cure na sreći. Sretno i svima vama u vašim fazama. 
    Javit ću vam kako je prošlo za otprilike 3 tjedna 😃😘

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF ⏳️

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Razumna

    SanLeptira

    Cure, prije svega hvala vam od srca što ste tu, divne ste sve skupa.
    Odmaram se trenutno, a od tri folikula, dobili smo dvije stanice. Na desnom jajniku imam endometriom i od tog folikula nisam dobila stanicu.
    Doktorica je rekla samo da sutra nazovem.
    Razumna, ponijela sam zihericu i trebala mi je, nećeš vjerovati,pa ti još jednom hvala.
    Pitam se,jesu li odmah mogli vidjeti kakve su stanice? Da nisu zrele ili da se ne mogu oploditi, da li bi mi to odmah mogli reći ili ću to tek sutra znati?
    Odmaram se u sobi i čekam da mi kažu što dalje.
    Sestre su super, cimerica isto tako.
    Vama cure želim lijep i uspješan dan. Ne znam koja što ima od pretraga, ali neka budu dobre. Uz vas sam u mislima. ❤️
    Draga, drago mi je da sam pomogla 💙 stvarno mi nisu jasni da ne mogu zašiti tu jednu spagicu a valjda 2 spavaćice imaju… Totalni nemar.
    I ja sam kod dr T. Stvarno su škrti na informacijama, nemam što drugo reći, a osim toga mislim da rade isto što se radi i privatno.
    Srculence ja isto planiram na fet u 10mj 😄 pa ćemo se pratiti. Sad planiram dugački GO u 9mj pa onda punih baterija u nove pobjede 🥳

    Razumna  jooj super,onda se pratimo! 🥰
    Bravo! Odmori i uzivaj na godisnjem ☺️🍀😍

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • AnaILuka

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Da nalaz krvi tj bete nju sam vadila sutra tj danas ću zvati ginekolog da zakazem ultrazvuk.

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    KOLOVOZ 2024.
    22.8. čet
    BIKMIK - ultrazvuk 
    26.8. pon
    MARISHA - konzultacije/uzv ivf
    28.8. sri
    JURKY32 - ultrazvuk 
    LEONA89 - ultrazvuk 
     
    RUJAN 2024.
    3.9. uto
    BLONDIE - ultrazvuk 
    6.9. pet
    ŽUŽI - konzultacije 
    10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije 
    16.9. pon
    LUNOLINA - konzultacije
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Sadiegreen i Korni da, baš je traumatično iskustvo taj prvi dan 🤣🤣 samo sva sreća još nema nastave pa se lakše diše.. Samo mature.. 🙄
    BikMik sretno danas na pregledu..

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Razumna uživaj na go, odmori se i neka ti 10mj donese sreću ❤️
    Bikmik sretno na druškanju 🥰🥰
    AnaiLuka dobrodošla, čestitam na pozitivnoj beti, sretno dalje, neka sve bude uredno 🤗
    Žuži cime, samo da te pozdravim 😘 Kako si, jesi se odmorila?

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • SanLeptira

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Razumna

    SanLeptira

    Cure, prije svega hvala vam od srca što ste tu, divne ste sve skupa.
    Odmaram se trenutno, a od tri folikula, dobili smo dvije stanice. Na desnom jajniku imam endometriom i od tog folikula nisam dobila stanicu.
    Doktorica je rekla samo da sutra nazovem.
    Razumna, ponijela sam zihericu i trebala mi je, nećeš vjerovati,pa ti još jednom hvala.
    Pitam se,jesu li odmah mogli vidjeti kakve su stanice? Da nisu zrele ili da se ne mogu oploditi, da li bi mi to odmah mogli reći ili ću to tek sutra znati?
    Odmaram se u sobi i čekam da mi kažu što dalje.
    Sestre su super, cimerica isto tako.
    Vama cure želim lijep i uspješan dan. Ne znam koja što ima od pretraga, ali neka budu dobre. Uz vas sam u mislima. ❤️
    Draga, drago mi je da sam pomogla 💙 stvarno mi nisu jasni da ne mogu zašiti tu jednu spagicu a valjda 2 spavaćice imaju… Totalni nemar.
    I ja sam kod dr T. Stvarno su škrti na informacijama, nemam što drugo reći, a osim toga mislim da rade isto što se radi i privatno.
    Srculence ja isto planiram na fet u 10mj 😄 pa ćemo se pratiti. Sad planiram dugački GO u 9mj pa onda punih baterija u nove pobjede 🥳


    Škrti su, slažem se. A,ti onako omamljena od lijekova, ni ne možeš se u tom trenutku svega sjetiti, kasnije ih nema. Dobro, bitno je da znaju što rade i da su u tome bolje.
    Uživaj na godišnjem odmoru. ❤️

    🧑‍💼41. god- Oligozoospermija
    👰 41. god - AMH 3,2 pmol/l, endometrioza
    1.IVF- Sveti Duh,➡️ stimulacija ,2 stanice, nije došlo do oplodnje💔

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2616

    Prijavi adminu

    Sanjushka, suosjecam, i meni u utorak bio prvi radni dan, sad se treba vratiti u rutinu. 
    Ja nikako da odlucim hocu li sada u fet u rujnu ili ne. Kako mi je zadnji pokusavam kalkulirati, smisliti sto bih jos mogla napraviti da si povecam sanse, a onda opet - prosli put sam se toliko trudila pa nista, mozda odem sad u rujnu prazne glave i bez priprema. Ni sama nisam pametna

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1046

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke 🤗, ekipa koja se vratila sa GO nadam se da ste se odmorile i napunile baterije, a vi koje tek idete da ćete napuniti baterije 💪. 
    Danima čitam zaostatke i odgovaram na postove stare tjednima 🤭.
    Teich i ostale curke zao mi je zbog negativnih testova, drzite se ❤️.
    Žuži žao mi je 😔, vezano za prolaktin ,jedan nalaz ne znači ništa jer sam prolaktin može bit povisen ako nisi bila budna 2 sata prije vađenja krvi i mirovala, a to znaci doslovno sjediti bez ikakve aktivnosti barem pola sata prije vađenja krvi. Za dijagnozu hiperprolaktinemije treba se potvrditi više puta povisen prolaktin. Tako da izvadi ga još jednom i vidjet ćeš jel povisen.
      A što se tiče drR I drA vjerojatno si upratila moje upise, meni osobno to su 2 vrhunska dr jer sam imala iskustva sa obojicom, i nećeš pogriješiti ako odaberes bilo kojeg od njih. DrA je pedantan, suosjećajan, spreman saslušati i tvoje prijedloge ,drR isto to ali on ima svoj princip rada i drži ga se ,saslušati će te ali rekla bih da radi po svom, i tu mi drA ima malu prednost, s druge strane drR ima dr Stanica u timu i tu je njegova prednost. Ako imaš priliku otiđite kod obojice i vidjet ćeš koji će ti više leći, pogriješiti ne možeš ☺️.
    Ani32 kako čitam zaostatke vidim da si me pitala. Uglavnom jajovodi se zaobilaze u cijelom Ivf procesu, dakle oni ne mogu biti uvecani od stimulacije, koji god dr da ti je to rekao nemam riječi evo,(btw jajovodi osim ako nisu prosireni se i ne vide na običnom UZVu). Jjajnici mogu biti uvecani od stimulacije jer se oni zapravo i stimuliraju, potiče se rast vise folikula koji su smješteni u jajnicima i sama punkcija može uvecati jajnike jer se oni doslovno budu iglom. Jajovodi ako su prosireni to je posljedica prijašnjih upala a ne stimulacije.. Povišena temperatura je od progesterona kojeg uzimamo i sasvim je normalna ,piše i na uputstvu o lijeku..A bolovi nakon svježeg transfera su mogući sve do bete, nekima I dulje ako su bili u hiperu. Bolovi u jajnicima ovisi kakve je ruke bio dr, neki su popriličnim njezni i spretni i jednim ubodom aspiriraju više folikula a drugi manje njezni, osjetila na vlastitoj koži 😏,

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1046

    Prijavi adminu

    MalaG baš baš mi je drago da si se javila 😍, nadam se da ste koliko toliko uspostavili normalan ritam ❤️. Javi se povremeno ❤️.
    Milipe kariogrami su uredni, to je uredan broj kromosoma za muškarca i ženu.
    Za ostale pretrage nisam čula, ja ih nisam radila, samo znam da se općenito nalazi trebaju gledati kao cjelina, pojedinacno sama mutacija možda nije klinicki značajna ali ako je udružena sa nekom drugom može biti smetnja ali to bi ti geneticar trebao razjasniti, ne oslanjaj se na Google jer nitko od nas nema potpuno istu klinicku sliku pa se ne možemo ni porediti s drugima.
    Slee apsolutno te kužim i sama sam takva, ljeto je bilo divno I mislima sam bila daleko od svega i tako mi se sada neda vratiti u stvarnost, a znam da moram 😏. I prestala sam se mučiti time što bih još mogla napraviti za bolje šanse ,a znam da sam dala sve od sebe, u konacnici vjerujem u samo dobar embrij 😏. Sretno nam ❤️.
    Leona  slažem se sa Stelom def promijeni endokrinologa, LOM ti može samo korigirati terapiju ali on nije specijalist a obzirom na trudnoću i toliko visoki tsh trebala bi možda još neke pretrage napraviti i biti pod kontrolom specijalista endokrinologa.. 
    Lunolina žao mi je zbog teškog razdoblja, suosjećam, ali prođe to sve, vrijeme zaista učini svoje. Jesen će biti turbulentna 🤭
    Cokoladica super za histero, ja sam phd čekala oko 5 dana. Sretno 🤞
    Dodo homozigot mthfr znači da su oba alela mutirana I da teško metaboliziraš folnu kiselinu, dok heterozigot znači mutaciju jednog alela i onda to znači da jednim dijelom metaboliziras folnu, ali preporuke jedu da se koristi aktivni folat ili methylfolat bez obzira na mutacije. Imaš kupit odvojeno od prenatala ili u Novalcu, Terranovi, oni jedini sadrže i aktivni a ne obicni b12 koji je isto bitan , za ostale prenatale ne znam..

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.