Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Drage moje, da li je netko radio histeroskopiju preko hzzo-a? Ako da koliko ste cekale da dodete na red i di ste radile? Poslali su mi iz IVF-a da je cijena sad 690 eura (malo mi je to puno iskreno).🫠

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Cure pozdrav evo stigli nam nalazi Qualifieda low risk i imamo dečkića 💙💙💙

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Razumna, uživaj i odmori na GO 😘
    AnaILuka, odlično.. sretno dalje 🤞🥰
    BikMik, uživaj u druškanju daans 🤞🥰
    Saniii, hvala ti ❤️ baš mi je drago da si nam se javila 😘
    SanLeptira, žao mi je.. ivf je lutrija.. drži se..
    Aria1994, 🤞🤞 da se sve oplode 🥰
    Angel eyes, Žuži, sretno cure s novim postupcima 🤞🥰
    Slee, sretno i tebi kad god odlučila da ideš opet 🤞🥰
    Blondie, čestitam 🥳🥰
    -----
    Sretno svima 😘😘🫂🫂

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Blondie divno, čestitam 🩵🩵🩵

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • sadiegreen

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Blondie super ❤️ sad možeš uživati do kraja 🙃 ja sam danas dala krv, idući tjedan rezultati. 
    SanLeptir drži se, ne donosi odluke sada. Pročitaj knjigu It starts with the egg. Ima nade samo bi trebala barem tri mjeseca raditi na kvaliteti jajnih stanica. 

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • MiliPe

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Sanii Drago mi je sto si se vratila i odgovorila na moje pitanje. Svakako smo dobili odgovor od geneticara i svakako se moram i ja testirati na tu mutaciju i dobila termin 19.9.
    Inace sam zakazala i histeroskopiju za polip koji imam 11.9 pa cu u sklopu te analize proveriti i prohodnost kao i NK i plazma celije. Cokoladice da li si i ti ovo radila? I ako mi mozes reci koje rezultate tacno ocekujes? Sta se moze videti sve iz tog isecka. Hvala ti i nadam se da ce sve biti i kod tebe uredu, ja imam strah 😔
    SanLeptir Zao mi je drzi se, nema rjeci utehe za ovu borbu. Ali prvi neuspjeh je najtezi jer su i nade najvece. Nije ovo laka borba nadam se da ces skupiti heabrosti za dalje 🤞🏻Svim ostalim curama zelim sretnu jesen bice scega na forumu. Ja sam se iskljucila i odmorila ali nas ocekuje krajem avgusta i preseljenje u nasu kucu tako da sam se malo vise posvetila sebi i zivotu. Svakako sam od oktobra opet tu i idemo u dalje borbe nadam se i pobjede. Sretno nam svima 🥰

    🙎🏻‍♀️34 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

  • Avatar Lotta33

    Lotta33

    Broj poruka: 294

    Prijavi adminu

    Saniii, hvala na tako iscrpnom odgovoru, nova sam ovdje pa vas jos ne znam sve. pogledala sam tvoj potpis nakon sto si mi odgovorila i odma sam osjetila i tugu i motivaciju kad vidim koliko si ti ustrajna i ne odustajes. svu srecu svijeta ti zelim!
    SanLeptira, dobro preispitajte sve ali SVE, svaka informacija moze koristiti za iduci postupak, ali nema odustajanja. ukoliko nisi do sad, obavezno uvrstiti suplemente i prenatalne vitamine, kako bi kvaliteta jajnih stanica bila sto bolja. nemoj danas nikakve odluke donositi dok emocije udaraju, ali doci ce sve na svoje. sretno! 
    Aria1994, bas mi je drago da ih je 5 na kraju, a ne 4 kako si mislila :) drzimo fige da se sve oplode, javi nam 

    🙋🏻‍♀️: nalik PCOS, uredan ciklus, AMH 44 pmol/L
    🙋🏻‍♂️: azoospermija
    🍀✨IVF Prag (Prednison/Decortin, Clexane, Rekovelle, Orgalutran, štoperica 2xDecapeptyl)✨🍀
    08/24 Aspiracija 15 🥚 (14 MII), oplodilo se 14 - imamo 9 blastica 🐧🥰
    10/24 FET jednog 🐧⏳️

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 438

    Prijavi adminu

    MiliPe

    SaniiDrago mi je sto si se vratila i odgovorila na moje pitanje. Svakako smo dobili odgovor od geneticara i svakako se moram i ja testirati na tu mutaciju i dobila termin 19.9.
    Inace sam zakazala i histeroskopiju za polip koji imam 11.9 pa cu u sklopu te analize proveriti i prohodnost kao i NK i plazma celije. Cokoladice da li si i ti ovo radila? I ako mi mozes reci koje rezultate tacno ocekujes? Sta se moze videti sve iz tog isecka. Hvala ti i nadam se da ce sve biti i kod tebe uredu, ja imam strah 😔
    SanLeptir Zao mi je drzi se, nema rjeci utehe za ovu borbu. Ali prvi neuspjeh je najtezi jer su i nade najvece. Nije ovo laka borba nadam se da ces skupiti heabrosti za dalje 🤞🏻Svim ostalim curama zelim sretnu jesen bice scega na forumu. Ja sam se iskljucila i odmorila ali nas ocekuje krajem avgusta i preseljenje u nasu kucu tako da sam se malo vise posvetila sebi i zivotu. Svakako sam od oktobra opet tu i idemo u dalje borbe nadam se i pobjede. Sretno nam svima 🥰

    MiliPe imam i ja strah, jos cekam rezultate 🙈 ja nemam pojma sta se sve moze vidit iz tog uzorka, pokusala sam guglat ali ne nalazim nista konkretno. Sretno i tebi 🍀🤞

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Aria nekako sam preskočila tvoj post. Super, odličan broj js, neka se sve oplode 🥰🥰😘😘 sretno i javi sutra novosti.

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Blondie cestitam💙
    SanLeptira ajme bas mi je jako zao, skroz potpisujem što je Aria napisala, ne odustaj odmah i saznaj sve sto mozes, drzi se🌺

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.